Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Профілактичний рейд
Вівторок, 21 січня 2020 06:59

Спеціалісти Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи Теплицького відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області спільно з представником Теплицької селищної ради, служби у справах дітей та районної газети «Вісті Тепличчини» взяли участь у профілактичному рейді з метою перевірки дотримання неповнолітніми «комендантської години».

Детальніше...
 
До відома!
Понеділок, 20 січня 2020 09:37

Відділ агропромислового розвитку Теплицької районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 00729959) повідомляє, що розпорядженням Теплицької районної державної адміністрації від 10.01.2020 року № 20 прийнято рішення про припинення діяльності юридичної особи «Відділ агропромислового розвитку Теплицької районної державної адміністрації» в шляхом ліквідації.

Детальніше...
 
Сьогодні голова районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян
П'ятниця, 17 січня 2020 13:38

Під  час  зустрічі до Олега Івановича звернулися  жителі  сід  Мала  Мочулка та Саша з двома  колективними зверненнями з  питань  земельних відносин  та діяльності органів  місцевого  самоврядування. Звернення були  розглянуті та відповідно до ст. 7 Закону  України  «Про звернення громадян» переадресовані  для  розгляду  за  належністю до відділу в  Теплицькому районі Головного управління Держгеокадасту у Вінницькій області та до  Теплицького відділення Бершадського  відділу ГУНП у  Вінницькій  області.

Детальніше...
 
У Теплику пройшли протипожежні об’єктові тренування
П'ятниця, 17 січня 2020 12:13

Учора на базі Теплицького професійного аграрного ліцею проведено тренування органів управління і служб цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ з питань організації  управління при виникненні надзвичайних ситуацій на об'єктах з масовим перебуванням людей.

Детальніше...
 
Що треба знати отримувачам житлових субсидій: відповіді на найпоширеніші запитання
Середа, 15 січня 2020 09:02

Як бути тим мешканцям області, хто з різних причин не звернувся за призначенням субсидії до початку опалювального сезону?

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації роз’яснює: що треба знати про договір аутстафінгу?
Вівторок, 14 січня 2020 12:34

Надійшло звернення робітника, який відпрацювавши у фізичної особи-підприємця два місяці, не отримав ані заробітної плати, ані остаточного розрахунку при звільненні, ані трудової книжки. У чому ж може бути справа?

Детальніше...
 
Колектив районного центру зайнятості вшанував пам’ять композитора-земляка Миколи Леонтовича
Вівторок, 14 січня 2020 06:51

За народними традиціями колектив, очолюваний директором Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ Володимиром Підвашецьким, на знак пошани творчості Миколи Леонтовича, а особливо його мелодійного «Щедрика», поклали квіти на його могилі та відвідали музей композитора в с.Марківка.

Детальніше...
 
Про атестацію робочих місць за умовами праці
Понеділок, 13 січня 2020 11:18

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації нагадує роботодавцям про приведення умов праці у відповідність з державними нормативними вимогами охорони праці.

Детальніше...
 
10 січня сцена районного Будинку культури зібрала щедрівників та колядників на ХІ–ий районний фестиваль народної творчості «Різдвяні передзвони»
Понеділок, 13 січня 2020 11:08

Проведення фестивалю різдвяних колядок уже стало гарною традицією. З року в рік аматори сцени, учнівська молодь, усі небайдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються, щоб разом заколядувати, скуштувати українських різдвяних страв, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує щодо відповідальності за порушення трудового законодавства
Субота, 11 січня 2020 12:05

Зокрема, з 01.01.2020 року передбачена відповідальність:   за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків накладається штрафна санкція у розмірі  - 141 690 гривень;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше