Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Четверта річниця кривавих розстрілів на Майдані
Вівторок, 20 лютого 2018 14:53

Сьогодні в районному Будинку культури тепличани вшанували пам'ять розстріляних на Майдані у лютому 2014 року героїв Небесної Сотні.

Детальніше...
 
Дуже символічно, що переміг український проект – Президент взяв участь у презентації архітектурного проекту-переможця «Меморіал Героїв Небесної Сотні»
Вівторок, 20 лютого 2018 14:27

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у презентації проекту-переможця номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей революції Гідності».

Детальніше...
 
Відома землячка – Ольга Янушкевич
Вівторок, 20 лютого 2018 14:18

Цими днями до районної бібліотеки завітала наша землячка, композитор, чарівна жінка Ольга  Янушкевич. Вона поділилася своїми творчими досягненнями та планами.

Детальніше...
 
Україна - країна нескорених
Вівторок, 20 лютого 2018 13:56


У ці дні Україна відзначає четверту річницю трагічних подій на Майдані Незалежності. Сьогодні, до читальної зали ЦБ на вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні  «Україна - країна нескорених» завітали учні професійного аграрного ліцею (майстер виробничого навчання Дяченко М.М.).

Детальніше...
 
Запобігання нелегальної трудової міграції
Вівторок, 20 лютого 2018 13:35

20 лютого 2018 року в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальної трудової міграції». Участь у заході взяли 15 безробітних.

Детальніше...
 
«Мандруй Вінниччиною»: 3D-тури регіоном для мандрівників
Вівторок, 20 лютого 2018 09:28

Пропонуємо Вашій увазі сайт, який представляє туристичні цікавинки Вінницької області – «Мандруй Вінниччиною». Він був розроблений в рамках проекту «Цифрове перетворення Вінницької області», яку реалізували Google Україна в співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою міською радою.

Детальніше...
 
Про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури за 2017 рік інформує начальник відділу Коновалюк А.В.
Понеділок, 19 лютого 2018 14:38

Планування та забудова території здійснюється з урахуванням містобудівної документації. На даний час забезпеченість генеральними планами населених пунктів району складає 72%. В відділі містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації наявні генеральні плани на всі базові населені пункти, термін дії яких продовжено рішеннями селищної та сільських рад.

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції
Понеділок, 19 лютого 2018 14:25

Управління праці та соціального захисту населення інформує про  можливість  професійного навчання учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 432 «Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції»

Детальніше...
 
Позапланове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Понеділок, 19 лютого 2018 14:23

19 лютого 2018 року в приміщенні Теплицької райдержадміністрації відбулося позапланове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Було розглянуто питання щодо доцільністі закриття на карантин загальноосвітніх навчальних закладів Теплицького району в яких перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип і ГРВІ.

Детальніше...
 
Уряд схвалив план заходів з інформування про євроатлантичну інтеграцію
Понеділок, 19 лютого 2018 13:23

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 лютого ухвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 389.