Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Всесвітній день дитини
Середа, 20 листопада 2019 12:25

Діти, як найбільш вразлива частина суспільства, гостро переживають наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім’ї, бідність, недосконалість механізмів захисту прав тощо.

Детальніше...
 
15 листопада на базі опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся районний практичний семінар керівників закладів загальної середньої освіти з теми: «Нові підходи до управлінських функцій керівника закладу освіти в умовах НУШ»
Понеділок, 18 листопада 2019 14:28

Метою заходу стало розкриття управлінського підходу до організації освітнього середовища Нової української школи; сприяння вдосконаленню управлінської компетентності керівників закладів освіти; презентація нових методів та стратегії навчання учнів в умовах Нової української школи.

Детальніше...
 
Семінар з вивільнюваними працівниками
Понеділок, 18 листопада 2019 14:13

15 листопада фахівці Теплицької філії Вінницького обласного центу зайнятості провели семінар для 10 вивільнюваних працівників фінансового управління Теплицької РДА. Мета даного заходу - підвищення рівня обізнаності про соціальні послуги служби зайнятості, попередження нелегального працевлаштування, підняття конкурентноспроможності на ринку праці вивільнюваних працівників.

Детальніше...
 
Щасливі миті перемоги «Фантазії»
Понеділок, 18 листопада 2019 14:41

16 листопада Зразковий танцювальний колектив "ФАНТАЗІЯ" Теплицького районного Будинку культури (керівник Людмила Юхимчик)  вирушили до столиці на Всеукраїнський фестиваль - конкурс "Золоті таланти України".

Детальніше...
 
Відбулася нарада з питань підготовки до відзначення в районі Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв голодоморів
Понеділок, 18 листопада 2019 14:02

Впродовж поточного тижня в Україні відзначатимуться дві пам’ятні дати – День Гідності та Свободи і День пам’яті жертв голодоморів.

Детальніше...
 
День толерантності

Усе в житті змінюється – і світи, і народи, і філософії буття. Єдине, що непідвладне часу, що проходить крізь нього – вічні загальнолюдські цінності та чесноти. Людяність, справедливість, добро, чесність, любов… До цього ж переліку можна віднести і добропорядність.

Детальніше...
 
Стаття 74. Оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби
П'ятниця, 15 листопада 2019 06:22

1. Рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.

Детальніше...
 
Співпраця з об’єднаними територіальними громадами один із пріоритетних напрямів роботи Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ
Четвер, 14 листопада 2019 13:44

12 листопада 2019 року  в  Соболівській ОТГ, де створено віддалене робоче місце для фахівця служби зайнятості, відбувся прийом громадян і роботодавців який провела завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Наталія Цвігун.

Детальніше...
 
З Днем працівника сільського господарства!
Четвер, 14 листопада 2019 06:25

Україна у цю осінню пору вже традиційно вшановує трударів села – своїх годувальників, людей, які працюють біля землі. Це свято одвічних господарів, творців найсвятішого – хліба.

Детальніше...
 
Надано матеріальну допомогу на лікування
Середа, 13 листопада 2019 12:15

13.11.2019 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії із розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги онкохворим, хворим на туберкульоз, та з важкими соматичними захворюваннями, хворих на ниркову недостатність (які потребують гемодіалізу).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 553.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше