Хто на сайті

На даний момент 88 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Обласний Форум «Нова українська школа в дії»
Середа, 20 червня 2018 13:00

19 червня 2018 року делегація освітян району взяла участь в роботі обласного Форуму «Нова українська школа в дії», який відбувся в приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти».

Детальніше...
 
Засідання районного комітету
Середа, 20 червня 2018 12:33

19 червня 2018 року в районній державній адміністрації під головуванням заступника голови рда Максима Мішіна за участю керівників закладів медицини, освіти та культури відбулося розширене засідання районного комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури району.

Детальніше...
 
Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
Середа, 20 червня 2018 11:14

На виконання постанови КМУ № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”  від  08.06.2016 р., 20 червня 2018 р. відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...
 
Наші дії повернуть довіру до влади, – Володимир Гройсман
Середа, 20 червня 2018 08:58

Дії Уряду на нинішньому етапі політики реформ повернуть довіру до влади, втрачену через надмірну кількість політиків-популістів, які були і є в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з делегатами ХІV Українського муніципального форуму.

Детальніше...
 
Президент України провів телефонну розмову з Генеральним секретарем ООН
Середа, 20 червня 2018 08:52

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з  Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутеррішем.

Детальніше...
 
Мін’юст удосконалив порядок вивезення дітей за кордон, передбачений законопроектом #ЧужихДітейНеБуває
Вівторок, 19 червня 2018 11:30

Мета законодавчих новацій #ЧужихДітейНеБуває – захистити в першу чергу права дитини. Водночас, аби врахувати інтереси обох з батьків, разом з громадськими організаціями та народними депутатами Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко.

Детальніше...
 
Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі
Вівторок, 19 червня 2018 11:28

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Детальніше...
 
На Вінниччині, з нагоди 100 - річчя державної служби в Україні та відзначення Дня державної служби, проведено ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Вівторок, 19 червня 2018 11:25

В Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області 19 червня відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Детальніше...
 
Захід для неповнолітніх засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі
Понеділок, 18 червня 2018 13:53

15  червня  2018 року Теплицьким  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений  захід для неповнолітніх засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на тему «Профілактика та запобігання вчинення повторних злочинів неповнолітніми особами».

Детальніше...
 
Розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації
Понеділок, 18 червня 2018 10:22

15 червня 2018 року  відбулося розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, на яке були запрошені керівники навчальних закладів району. Розглянуто ряд питань, зокрема:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 435.