Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Актуальні питання нарахування пенсій обговорили за круглим столом співробітники кадрових служб структурних підрозділів обласної державної адміністрації
П'ятниця, 08 грудня 2017 11:07

Вчора, для працівників кадрової служби структурних підрозділів та служб обласної державної адміністрації проведено засідання круглого столу з метою роз’яснення деяких питань щодо впровадження нового пенсійного законодавства, оформлення закордонного біометричного паспорта та щодо застосування порядку проведення оцінки діяльності державних службовців.

Детальніше...
 
Засідання комісії
Четвер, 07 грудня 2017 13:39

У зв’язку з виникненням захворювання на сказ домашніх тварин (котів) в населеному пункті М.Мочулка, Маломочульської сільської ради 7 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сльоти Ю.П. було проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Детальніше...
 
Відзначення Дня Збройних Сил України
Четвер, 07 грудня 2017 11:54

З нагоди професійного свята військовослужбовців ЗСУ в районному Будинку культури відбувся святковий концерт «України вірнії сини».

Детальніше...
 
Година морально-правового виховання «Життя –це мить, зумій його прожити»
Четвер, 07 грудня 2017 08:13

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Детальніше...
 
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
Четвер, 07 грудня 2017 07:17

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, які очолюєте, про добробут кожного мешканця. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

Детальніше...
 
Шановні військовослужбовці, дорогі захисники Батьківщини!
Середа, 06 грудня 2017 08:05

Сердечно вітаю вас із святом!

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки  нашої держави.

Детальніше...
 
Нова експозиція музею
Середа, 06 грудня 2017 07:05

В музеї історії та етнографії Тепличчина  відбулась підготовка до чергового   проекту «Криниця – води скарбниця»,  над  якім  працюють учні 6-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Детальніше...
 
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Середа, 06 грудня 2017 06:49

       5 грудня  2017 року відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича.

Детальніше...
 
На Вінниччині відзначили Міжнародний день волонтера
Вівторок, 05 грудня 2017 14:57

Сьогодні, 5 грудня, в приміщені Вінницької обласної філармонії «Плеяда» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в області Міжнародного дня волонтера. Захід відбувся за ініціативи громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Детальніше...
 
На честь 140-річчя від дня народження видатного композитора, хорові колективи України виконають понад 100 творів Миколи Леонтовича
Вівторок, 05 грудня 2017 14:43

Сьогодні, 5 грудня, під головуванням заступника голови-директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення в області заходів з відзначення 140-річчя від дня народження Миколи Леонтовича. Адже саме в грудні виповнюється 140 років від дня народження видатного українського композитора, диригента, педагога, майстра хорової мініатюри Миколи Леонтовича.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 369.