Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Подолання гендерних стереотипів та їх вплив на стратегію побудови кар’єри та професійну поведінку»
Вівторок, 05 листопада 2019 09:35

Сьогодні в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг для жінок на тему: «Подолання гендерних стереотипів та їх вплив на стратегію побудови кар’єри та професійну поведінку». Захід, у якому взяло участь 15 жінок з числа безробітних громадян,  провела провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда.

Детальніше...
 
Владислав Скальський власним прикладом закликав населення до щеплень та спростував побоювання багатьох щодо якості вакцин, які надаються безкоштовно
Вівторок, 05 листопада 2019 07:45

Вчора голова  Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський зробив щеплення від дифтерії  та грипу під час прийому у сімейного лікаря. Відвідавши  амбулаторію №1 «Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Вінниці», голова ОДА поспілкувався з відвідувачами поліклініки на предмет необхідності  щеплень від інфекційних хвороб, а також  перевірив умови для проведення вакцинації.

Детальніше...
 
Тренінги із впровадження Концепції «Нова українська школа»
Понеділок, 04 листопада 2019 12:03

З 28 жовтня по 1 листопада 2019 року на базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбулись тренінги  із впровадження Концепції «Нова українська школа» для  вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021 навчальному році. Тренінги проводила вчителька початкових класів опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Ірина Дзюня.  

Детальніше...
 
Шановні респонденти Теплицького району!
Понеділок, 04 листопада 2019 06:13

Повідомляємо Вам про те, що з 1 січня 2020 року закривається відділ статистики у Теплицькому районі із звільненням його працівників.

Детальніше...
 
Рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Теплицькій районній державній адміністрації
П'ятниця, 01 листопада 2019 06:10

У зв’язку з виникненням в смт.Теплик захворювань домашніх тварин  на сказ пройшло засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Детальніше...
 
Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках підготовки до 19 районного фестивалю «Повір у себе» проведено ряд зустрічей з батьками, які виховують дітей з інвалідністю
Четвер, 31 жовтня 2019 09:29

 Щорічний фестиваль творчості і талантів дітей з особливими потребами є невід’ємною частиною роботи з сім’ями, що мають проблему інвалідності. В ході зустрічі з батьками обговорено необхідність проведення заходів для підтримки та соціалізації дітей вказаної категорії,  побажання дітей щодо деталей організації та проведення заходу.

Детальніше...
 
Внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013
Середа, 30 жовтня 2019 13:10

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
Середа, 30 жовтня 2019 09:02

29 жовтня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Теплицької РДА спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій обл. Н.Кацан проведено нараду для випускників Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області щодо застосування праці неповнолітніх та переваг легального працевлаштування.

Детальніше...
 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії
Середа, 30 жовтня 2019 08:54

29 жовтня 2019 року відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні було розглянуто ряд питань.

Детальніше...
 
Вакциновані – значить захищені!
Вівторок, 29 жовтня 2019 12:04

МОЗ  України  проводить  кампанію  з вакцинації  від  дифтерії  та  правця “Вакциновані - значить захищені”.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 из 552.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше