Хто на сайті

На даний момент 93 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Актуальне інтерв'ю голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія з нагоди дня медичного працівника
Четвер, 14 червня 2018 10:47

Актуальне інтерв'ю голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія з нагоди дня медичного працівника

Детальніше...
 
Круглий стіл щодо запобігання і протидії домашньому насильству
Четвер, 14 червня 2018 09:00

14.06.2018р.  службою у справах дітей райдержадміністрації, Теплицьким районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено засідання круглого столу щодо запобігання і протидії домашньому насильству, та процедури отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану щодо дитини, яка позбавлена батьківського піклування.

Детальніше...
 
Розширене засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Четвер, 14 червня 2018 05:54

13 червня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Сльоти відбулося розширене засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

Детальніше...
 
Застерігаємо !
Середа, 13 червня 2018 08:38

Гриби — це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Детальніше...
 
Жителі Теплицького району підписали 10 035 декларацій з сімейними лікарями
Середа, 13 червня 2018 07:56

З 1 квітня 2018 року розпочалася національна кампанія «Обери свого лікаря», відповідно до якої кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати сімейного лікаря можна незалежно від місця реєстрації чи проживання. На даний час кожен лікар формує список пацієнтів, які бажають отримувати медичну допомогу та в майбутньому підписати з ним декларацію.

Детальніше...
 
Американська програма бізнес стажування «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії»
Середа, 13 червня 2018 07:46

Програма «Спеціальна Американська Бізнес-Інтернатура» (SABIT) Міністерства торгівлі США запрошує взяти участь у стажуванні «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві». До конкурсу запрошуються   управлінці будівельних компаній, які займаються цивільним і комерційним будівництвом, а також  постачальники і виробники будівельних матеріалів. 

Детальніше...
 
Валерій Коровій взяв участь у Координаційній раді з питань місцевого самоврядування щодо стану фізичної культури і спорту в області
Середа, 13 червня 2018 06:39

12 червня, в місті Ладижині відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Зібрання відбулось на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником та за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія, депутатів обласної Ради, представників профільних департаментів облдержадміністрації, голів районних рад, райдержадміністрацій, сільських, селищних, міських голів та голів об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...
 
Глава Уряду зустрівся з керівництвом МОЗ
Середа, 13 червня 2018 06:37

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з керівництвом Міністерства охорони здоров’я, зокрема з в. о. Міністра Уляною Супрун та її заступником Олександром Лінчевським щодо ситуації навколо коментаря результатів звіту Рахункової Палати в частині лікування онкохворих за кордоном.

Детальніше...
 
Президент України провів переговори з Президентом Туреччини
Середа, 13 червня 2018 06:36

У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом. Лідери двох країн обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва та міжнародного порядку денного.

Детальніше...
 
Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!
Вівторок, 12 червня 2018 13:34

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 из 435.