Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Малята побувати на виставці «Народні ремесла на Поділлі»
Понеділок, 04 грудня 2017 08:35

Вихованці середніх та старших груп Теплицького дошкільного навчального закладу мали нагоду побувати на виставці  «Народні ремесла на Поділлі», почути  про український побут,  особливості створення тканини, пошиття та оздоблення сорочок вишивкою, познайомитись зі стародавнім посудом, його  призначенням та  використанням.

Детальніше...
 
Всесвітній день боротьби із СНІДом
Понеділок, 04 грудня 2017 07:43

Працівниками центральної бібліотеки для користувачів юнацького віку проведено пізнавально-виховну годину «ВІЛ/СНІД. Знання і розуміння».

Детальніше...
 
Нові підходи до сприяння зайнятості вразливих на ринку праці груп населення, зокрема осіб з інвалідністю
П'ятниця, 01 грудня 2017 10:10

Засідання круглого столу до Міжнародного дня людей з особливими потребами «Нові підходи до сприяння зайнятості вразливих на ринку праці груп населення, зокрема осіб з інвалідністю», - тема засідання круглого столу, яке відбулося  30 листопада 2017 року в приміщенні Теплицького районного центру зайнятості.

Детальніше...
 
Задля безпеки життя
Четвер, 30 листопада 2017 14:19

29 листопада 2017 року у Теплицькому районному секторі ГУ ДСНС України у Вінницькій області побував начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук. Полковник передав рятувальникам 22-ДПРЧ смт.Теплик апарати захисту органів дихання та зору MSA.

Детальніше...
 
Щодо попередження шахрайськнх дій
Четвер, 30 листопада 2017 11:14

Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області, інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних органів Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Детальніше...
 
Валерій Коровій: «Якщо ми хочемо мати успішну державу, маємо все зробити, щоб Україна була економічно сильною»
Четвер, 30 листопада 2017 08:13

На цьому голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій наголосив в ефірі телеканалу ВІНТЕРА. За словами керівника Вінниччини, найбільш успішною реформою в Україні є сьогодні процес децентралізації, що здійснюється за трьома напрямами: бюджетна децентралізація, адміністративна та створення об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...
 
Президент підписав Закон щодо встановлення офіційного святкового і неробочого дня – 25 грудня
Четвер, 30 листопада 2017 08:10

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів. Закон був прийнятий Верховною Радою України 16 листопада 2017 року.

Детальніше...
 
Комісія виділила кошти онкохворим
Четвер, 30 листопада 2017 06:25

29 листопада в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії, яка згідно «Комплексної районної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки» займається виділенням коштів для онкохворих, хворих на туберкульоз та з важкими соматичними захворюваннями, а також учасниками АТО.

Детальніше...
 
Звернення Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області до мешканців регіону
Середа, 29 листопада 2017 11:20

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру!

Детальніше...
 
Засідання районної комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності
Середа, 29 листопада 2017 08:08

Днями в Теплицькому  РЦЗ відбулося засідання районної комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Члени комісії розглядали можливість надання допомоги для відкриття власної справи безробітним: Бондарь Любов Іванівній та Мельник Інні Володимирівній.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 из 369.