Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Увага! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в екосистемах
П'ятниця, 13 квітня 2018 10:07

З початком весняного періоду починаються господарські роботи – люди прибирають присадибні ділянки і подвір’я, спалюють сміття. Через це з’являється небезпека виникнення пожеж, адже залишене без нагляду вогнище, навіть при невеликому вітрі, може призвести до трагічних наслідків. Іноді сухі гілки та листя господарі поливають бензином чи іншими легкозаймистими речовинами, через що вогонь миттєво охоплює купи сміття.

Детальніше...
 
Фальшування результатів виборів або скупка голосів мають каратися законом, – Глава Уряду
П'ятниця, 13 квітня 2018 05:25

Практика фальшування результатів виборів або скупки голосів в Україні має відійти у минуле, а за такі дії потрібно встановлювати жорстку відповідальність. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він повідомив, що Уряд напрацював спеціальний законопроект, який передається до Верховної Ради і може бути ухвалений вже в найближчій перспективі. 

Детальніше...
 
Під час навчального візиту до Швейцарії члени вінницької делегації вивчали різні системи електронного голосування на виборах та електронні програми допомоги виборцям
П'ятниця, 13 квітня 2018 05:22

Від Вінниччини участь у навчальному візиті бере перший заступник голови ОДА Андрій Гижко. Українська делегація ознайомилась із громадською ініціативою яка впроваджується з 2003 року в стінах Бернського університету www.opendata.swis.

Детальніше...
 
Проведено семінар з питань розвитку агропромислового комплексу
Четвер, 12 квітня 2018 13:30

12 квітня 2018 року Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  за сприяння  райдержадміністрації в Теплику  проведено виїзний семінар щодо державних програм підтримки аграрного сектору за участю керівників місцевого самоврядування та агроформувань  району.

Детальніше...
 
Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!»
Четвер, 12 квітня 2018 08:50

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...
 
На Вінниччині розпочато ремонтні роботи автомобільної дороги М-12
Четвер, 12 квітня 2018 07:17

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, в середу, 11 квітня, розпочато роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка». На ділянці автодороги М-12 протяжністю 2,5 км, (км 365 – 368), розпочато влаштування вирівнюючого шару. Проектом передбачено влаштування нижнього шару та верхнього шару ЩМА. Також на ділянці буде влаштовано освітлення.

Детальніше...
 
Виставка-спомин «Фашистські табори смерті-геноцид проти людства»
Середа, 11 квітня 2018 13:56

Однією з найстрашніших сторінок історії Другої світової світової війни стала сторінка створення та функціонування фашистських концентраційних таборів. Концтабори не дарма отримали назву таборів смерті, оскільки з 1933 по 1945 рік через них пройшло близько 20 мільйонів осіб із 30 країн світу,12 мільйонів з яких загинули, а кожен п'ятий в'язень був дитиною.

Детальніше...
 
План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Теплицькому районі на 2018 рік
Середа, 11 квітня 2018 12:39

План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у  Теплицькому районі  на 2018 рік

Детальніше...
 
З 1 квітня стартувала благодійна акція «Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України».
Середа, 11 квітня 2018 10:18

Захід проводиться під гаслом «100 років милосердя», оскільки 18 квітня виповнюється сторіччя з початку діяльності Товариства Червоного Хреста на території України. Товариство Червоного Хреста України – добровільна гуманітарна Всеукраїнська громадська організація.

Детальніше...
 
«Пісні і танці дарували – Великдень святкували»
Середа, 11 квітня 2018 10:02

 10 квітня піснями і танцями відсвяткували найбільше християнське свято  Великдень у Маломочульському сільському клубі.  

Великодні свята – це не лише запашна паска, смачна ковбаска, писанки і крашанки. Це, перш за все, духовне піднесення до Ісуса Христа й возвеличення його Воскресіння.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 из 411.