Хто на сайті

На даний момент 68 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Соціальні стандарти у країні зростатимуть і надалі - Глава держави
Четвер, 31 жовтня 2013 13:42
Соціальні стандарти й гарантії в Україні стабільно зростають і підвищуватимуться надалі, наголошує Президент України Віктор Янукович. «За останні роки нам багато чого вдалось зробити. Щороку стабільно зростають соціальні стандарти і гарантії», - сказав Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
Детальніше...
 
Всеукраїнський тур “Великий тур маленькими містами”.
Четвер, 31 жовтня 2013 08:06
З метою розвитку культурного середовища та доступу усіх верств населення до культурно-мистецьких заходів з 25 по 29 листопада 2013 року на території Вінницької області відбудеться ряд концертів гурту «ТІК» в рамках Всеукраїнського туру “Великий тур маленькими містами”.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «У нас є всі умови для того, щоб розвивати взаємовигідні стосунки з Азербайджанською Республікою»
Четвер, 31 жовтня 2013 06:30
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
30 жовтня Вінниччину з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Подільську землю розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.
Детальніше...
 
За валовими показниками збору зерна Вінниччина цього року буде серед лідерів у державі
Четвер, 31 жовтня 2013 06:25
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, інспектуючи 30 жовтня хід осінньо-польових робіт на території Калинівського району. Як триває збір цукрових буряків та на яку урожайність кукурудзи розраховують аграрії Калинівщини, керівник області з’ясовував на прикладі ПОСП «Нападівське».
Детальніше...
 
Діагностика та лікування псоріазу на Вінниччині
Четвер, 31 жовтня 2013 06:21
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про симптоми, причини виникнення, перебіг та профілактику такого хронічного захворювання шкіри, як псоріаз поінформували журналістів головний лікар вінницького обласного клінічного шкір-венерологічного диспансеру Сергій Бєльц, д.м.н., завідувач кафедри шкір венерологічних хвороб ВНМУ ім. Пирогова Сергій Бондар та головний лікар клініки «Фармоза», дерматолог Наталя Сачук на прес-конференції, яка відбулася 30 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Детальніше...
 
Україна працює над досягненням енергетичної незалежності - Президент
Четвер, 31 жовтня 2013 06:19
Україна прагне до енергетичної незалежності за рахунок збільшення видобутку власних енергоресурсів - нафти, газу та нарощування виробництва електроенергії. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з керівниками енергетичних компаній «Ені» (Італія) та «Електрісіте де Франс» (Франція).
Детальніше...
 
Влада області дослухається до фахової думки громадськості
Четвер, 31 жовтня 2013 06:15
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Наголосив заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод під час зустрічі членів Громадської ради при облдержадміністрації та обласній Раді з керівниками структурних підрозділів житлово-комунального блоку, яка відбулась 29 жовтня у приміщенні облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Визначено переможців обласного конкурсу на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року»
Четвер, 31 жовтня 2013 06:05
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
29 жовтня з метою підвищення рівня професійної майстерності фахівців із соціальної роботи районних та міських центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та поширення серед мережі ЦСССДМ кращого досвіду за різними напрямами соціальної роботи відбувся обласний конкурс на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року».
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Приємно, що в області діє підприємство, яке може надати якісні послуги, вкрай необхідні для ветеранів та інвалідів війни»
Середа, 30 жовтня 2013 11:16
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
29 жовтня голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав Вінницьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство. Саме цей заклад на території області займається виготовленням індивідуальних та унікальних протезно-ортопедичних виробів з використанням новітніх технологій та сучасних матеріалів, аби люди з обмеженими можливостями, інваліди війни мали змогу жити повноцінно.
Детальніше...
 
“Роботодавець – найважливіший партнер у реалізації державної політики зайнятості”
Середа, 30 жовтня 2013 09:27
29 жовтня 2013 року з ініціативи Теплицького районного центру зайнятості відбувся семінар-нарада на тему: “Роботодавець – найважливіший партнер у реалізації державної політики зайнятості”. Ознайомлення з новими підходами щодо прийняття на роботу та звільнення, порядок оплати праці та можливості працевлаштування осіб квотної категорії – мета семінару.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 Наступна > Кінець >>

Сторінка 351 из 389.