Хто на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Зустрічі районної влади з територіальними громадами району.
Четвер, 28 листопада 2013 08:24

Продовжується цикл зустрічей районної влади з територіальними громадами району, в ході яких відбувається відкритий діалог з питань розвитку населених пунктів. Під час таких зустрічей сельчани мають можливість дізнатися про ті добрі справи, які зроблені владою, бізнесовими структурами району для поліпшення соціальної сфери населених пунктів.Інформація підтверджується цікавою слайд-презентацією про зроблене.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Вінниччина продовжує підтримувати євроінтеграційний курс»
Середа, 27 листопада 2013 15:58
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Я повністю підтримую заяву Президента України про незмінний курс на здійснення євроінтеграційних процесів в Україні. Беззаперечно, сьогодні ми маємо статус держави не відокремленої від Європи, а повноцінної європейської держави. Держави, яка має свої пріоритети, свою історію, чудових і працьовитих людей.
Детальніше...
 
«Збережемо село, збережемо культуру – збережемо нашу рідну Україну»
Четвер, 28 листопада 2013 06:23
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сказав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час презентації в обласній бібліотеці імені Тімірязєва книги Анатолія Нагребецького «Ярове – село на Кучманськім шляху». Анатолій Нагребецький – один із основних подвижників-краєзнавців Шарогородського району. Він – член Національної спілки журналістів України, член правління Вінницької обласної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України при Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Проживає в селі Плебанівка Шаргородського району. 
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Я сподіваюся, що залишковий принцип фінансування культури назавжди відійде у минуле»
Четвер, 28 листопада 2013 06:31
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Микола Джига і Вінницький міський голова Володимир Гройсман ознайомилися з нововведеннями в роботі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тімірязєва. Одним із таких нововведень є встановлення підйомника, з допомогою якого люди на інвалідних візках можуть самостійно піднятися на другий поверх. На другому поверсі розташований зал літератури іноземними мовами, фонд якого нині користується значним попитом, зокрема, під час спеціальних курсів вивчення мов.
Детальніше...
 
Микола Азаров: У нас є план врегулювання протиріч на шляху до Асоціації з ЄС
Середа, 27 листопада 2013 15:56
В України є план врегулювання протиріч, які виникли в ході переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 листопада 2013 року.
Детальніше...
 
Музею історії та етнографії Тепличчини бути!
Середа, 27 листопада 2013 15:54
Ще з середини поточного року питання створення в районному центрі музею, який би зібрав найкращі  старовинні та сучасні зразки народного побуту й культури, традицій і звичаїв нашого краю, ініціювалось головою району Василем Малярчуком та начальником відділу культури  та туризму райдержадміністрації Віктором Прокопенком.
Детальніше...
 
Засідання координаційної ради
Середа, 27 листопада 2013 09:06
26 листопада 2013 року в Теплицькі райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олійника О.В. Окрім членів координаційної ради участь у зібранні взяли: головний державний газотехнічний інспектора ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Лісовик В. В. та державний інспектор з охорони праці в АПК ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Мазур Н.А.
Детальніше...
 
Концерти духового оркестру
Середа, 27 листопада 2013 08:26
Нещодавно духовий оркестр Теплицької дитячої музичної школи (керівник колективу Рудик О. Г.) започаткував цікаву традицію  виступів  дитячих творчих колективів школи в селах району. В репертуарі оркестру – твори композиторів-класиків, популярні марші, вальси, польки і навіть напівзабутий карапет.
Детальніше...
 
Завершення спортивного сезону
Середа, 27 листопада 2013 08:23
Спортивний сезон 2013 року для орієнтувальників Тепличчини завершився чемпіонатом Вінницької області «Закриття сезону», який  минулими вихідними проходив у обласному центрі. Учасниками спортивного турніру стали 93 представники трьох областей – Вінницької, Житомирської та Хмельницької.
Детальніше...
 
Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів
Середа, 27 листопада 2013 06:50
Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Наступна > Кінець >>

Сторінка 361 из 411.