Хто на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Анатолій Олійник: «Сьогодні вживаються максимальні заходи, щоб народилась армія, здатна захистити незалежність держави»
Середа, 30 липня 2014 05:14

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник 29 липня зустрівся з вінничанами, які у складі резервного батальйону Національної гвардії України стоять сьогодні на сторожі цілісності та суверенітету нашої держави.

Детальніше...
 
Настає переламний момент у ході війні
Вівторок, 29 липня 2014 10:57

У ході антитерористичної операції настає переламний момент – українські сили практично взяли в оточення терористичні угруповання. За останні півтори місяці територія, підконтрольна бойовикам, зменшилася більш ніж у 2,5 рази. Українські військові локалізують і знищують залишки банд формувань у звільнених містах.Водночас Росія продовжує нарощувати угруповання своїх військ на кордоні з Україною, як на півночі та сході, так і з боку кримського півострова.

Детальніше...
 
Усі учасники АТО отримають статус учасника бойових дій
Вівторок, 29 липня 2014 10:55

1 липня 2014 року до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» внесені зміни, які передбачають, що учасниками бойових дій визначаються також військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники ЗСУ, Нацгвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України...

Детальніше...
 
Третя хвиля мобілізації дасть можливість перепочинку та морально-психологічного відновлення для бійців
Вівторок, 29 липня 2014 10:54

Внаслідок проведення третьої хвилі мобілізації за рахунок прибуття нових змобілізованих сил відбудеться ротація: підрозділи із зони АТО будуть тимчасово переведені у спокійні регіони. Окрім того, таким бійцям відповідно до графіка та конкретної життєвої ситуації планується надавати короткострокові відпустки.

Детальніше...
 
Указ про часткову мобілізацію в Україні підписано
Вівторок, 29 липня 2014 10:51

21 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав  Указ «Про часткову мобілізацію», який наступного дня був затверджений ВР України. Часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрацією угруповань військ (сил) на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України.

Детальніше...
 
Анатолій Олійник: «Сьогодні в області «зелене світло» отримують ті проекти, що стосуються впровадження енергоефективних і енергозберігаючих технологій»
Вівторок, 29 липня 2014 10:32

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Конференція «Досвід впровадження методології ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах Вінницького регіону» відбулась 29 липня. Організаторами конференції стали обласна державна адміністрація і Центр ресурсоефективності та чистого виробництва.

Детальніше...
 
Герої не вмирають
Вівторок, 29 липня 2014 09:16

Колективи районної державної адміністрації та районної ради, керівники підприємств, установ, організацій, сільські голови та громадськість району висловлюють  співчуття Черкасовій Майї Олександрівні з приводу важкої втрати – смерті сина Черкасова Володимира Юрійовича, який загинув на Донеччині під час проведення антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет та цілісність України.

 
Герої не вмирають!
Вівторок, 29 липня 2014 09:13

Колективи районної державної адміністрації та районної ради, керівники підприємств, установ, організацій, сільські голови та громадськість району висловлюють  співчуття Мусі Наталі Дмитрівні з приводу важкої втрати – смерті сина Мухи Володимира Олександровича, який загинув на Луганщині під час проведення антитерористичної операції, захищаючи незалежність, суверенітет та цілісність України.

 
Звернення голови облдержадміністрації Анатолія Олійника до мешканців області у зв’язку з третьою хвилею мобілізації
Вівторок, 29 липня 2014 08:34

Шановні мешканці Вінниччини! Шановні земляки! Нам доводиться жити в час великих випробувань і великих потрясінь. Неочікуване горе прийшло в нашу державу, до багатьох українських сімей прийшла біда.! І ми, як громадяни України, як патріоти держави маємо боронити її від агресорів, які ведуть підступну, нахабну, нелюдську війну з українським народом. 

Детальніше...
 
29 та 30 липня оголошено Днями жалоби на Вінниччині
Вівторок, 29 липня 2014 05:59

У Вінницькій області 29 та 30 липня 2014 року оголошено днями жалоби у зв’язку із загибеллю 27 липня 2014 року військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, жителів Вінницької області, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Наступна > Кінець >>

Сторінка 389 из 487.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше