Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Шановні жителі Теплицького району!
Середа, 25 березня 2020 07:29

В зв’язку із масовим поверненням наших земляків із-за кордону виникла проблема в оперативному їх виявлені для подальшого обстеження їх фахівцями медичних установ..

Детальніше...
 
Рекомендації для підприємств і роботодавців для запобігання поширенню COVID-19
Четвер, 26 березня 2020 09:37

Рекомендації  для підприємств і роботодавців для запобігання поширенню COVID-19. Ці вказівки можуть допомогти запобігти поширенню гострих респіраторних захворювань на робочих місцях, зокрема коронавірусної інфекції COVID-19.

 
Маски ручного виробництва від коронавірусу для працівників адміністрації
Четвер, 26 березня 2020 08:33

Працівники районної державної адміністрації на перший час забезпечені засобами захисту – масками багаторазового використання. Такі необхідні й креативні маски для колег власноруч виготовила Яковенко Тетяна Василівна, очільниця кадрової служби установи. За  її працю службовці подякували оплесками і спільним фото.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ власників(керівників)суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності
Четвер, 26 березня 2020 08:05

На виконання Протоколу № 10 засідання КМУ України від 23.03.2020 року ВИМАГАЄМО

на виконання карантинних норм забезпечити запровадження режиму роботи на ваших об’єктах з розрахунку 1 відвідувач на 10 метрів квадратних площі торгівельної (операційної) зали за умови дотримання дистанції між ними не менше як півтора метра із встановленням спеціальних позначок.

 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
Четвер, 26 березня 2020 07:46

25 березня 2020 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої  групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вадима Бойка.

Детальніше...
 
Про засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Четвер, 26 березня 2020 07:45

25 березня 2020 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Олега Івановича Побірського  на порядок денний було винесено питання:

Детальніше...
 
Повідомлення для громадян
Четвер, 26 березня 2020 06:20

Інформацію про підозрюваних на COVID-19 осіб слід надавати через месенджери WhatsApp а номер 096 525 95 90.

При цьому необхідно вказувати ПІП, мобільний телефон, місце проживання, адресу обсервації або самоізоляції. Якщо особа прибула з-за кордону або іншого міста, зазначати дату прибуття та звідки саме. Також слід повідомляти й про випадки порушення самоізоляції такими особами.

 
ЩО ОЗНАЧАЄ РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ?
Середа, 25 березня 2020 11:45

Кодекс цивiльного захисту України визначає надзвичайну ситуацiю як обстановку на окремiй територiї чи суб’єктi господарювання на нiй або водному об’єктi, що характеризується порушенням нормальних умов життєдiяльностi населення, спричинена катастрофою, аварiєю, пожежею, стихiйним лихом, епiдемiєю, епiзоотiєю, епiфiтотiєю, застосуванням засобiв ураження або iншою небезпечною подiєю, що призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кiлькостi загиблих i постраждалих, завдання значних матерiальних збиткiв, а також до неможливостi проживання населення на такiй територiї чи об’єктi, провадження на нiй господарської дiяльностi.

Детальніше...
 
Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Вінниччини
Середа, 25 березня 2020 10:51

У Вінницькій області працюють гарячі телефонні лінії для звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:

Детальніше...
 
Інформація про забезпечення засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами медичних працівників КНП «Теплицький ЦПМД»
Середа, 25 березня 2020 07:29

Станом на 24.03.2020 року  центром  первинної медичної допомоги видано засобів індивідуального захисту на  чотири амбулаторії ЗПСМ та 31 ФАП:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 579.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше