Хто на сайті

На даний момент 115 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Фахівці служби зайнятості району провели робочу зустріч з директором ПП «Агродім»
Четвер, 11 липня 2019 07:01

Сприяння у працевлаштуванні безробітних та забезпечення потреби в кадрах роботодавців – це основне завдання в роботі служби зайнятості.

Одним із прикладів тісної співпраці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ є працевлаштування осіб у ПП «Агродім». Під час жнив відбулася робоча зустріч керівництва Теплицької районної філії   з  директором ПП «Агродім» Володимиром Токарчуком та колишніми безробітними.

Детальніше...
 
Які довідки потрібні школяру на 1 вересня?
Середа, 10 липня 2019 09:59

1 вересня стартує новий навчальний рік, а значить - перед батьками знову виникнуть питання щодо обов’язкового медичного огляду, який проводиться щорічно для виявлення у дітей захворювань, подальшого їх спостереження, планового лікування чи реабілітації, запобігання масовим колективним інфекціям.

Детальніше...
 
Напередодні та у день проведення виборів в усіх терпідрозділах УДМС України можна отримати виготовлені паспорти громадянина України
Середа, 10 липня 2019 09:56

21 липня 2019 року - позачергові вибори народних депутатів України. Як відомо, паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на виборах та підставою для отримання виборчого бюлетеня особам, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців. 

Детальніше...
 
Фольклорний театр «Добродеї» виступив у Пирогово
Вівторок, 09 липня 2019 12:54

У суботу, 6 липня, в Києві, на території Національного музею архітектури та побуту в Пирогово гучно відгуляли традиційне народне свято Івана Купала. Тисячі людей з усієї України  зібрались просто неба, щоб насолодитись теплим літнім вечором та взяти участь у гуляннях. На них чекали майстер-класи з плетіння вінків, урочисте запалення вогню, пускання вінків на воду, хороводи, купальський фестиваль з театральним обрядовим дійством на чолі з Купалом і Мареною. Також гостей порадували  народні танці, ярмарок народних ремесел, де можна було придбати сувенірну атрибутику, та виступи фольклорних колективів з усіх регіонів України, які знайомили глядачів з купальською звичаєвістю свого краю.

Детальніше...
 
На Вінниччині розпочалась виплата фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби
Вівторок, 09 липня 2019 11:46

Завдяки Урядовій програмі на Вінниччині в минулому році 14,5 тис. фізичних осіб, які утримували молодняк великої рогатої худоби отримали  31,6 млн. грн. дотації.

Детальніше...
 
Уряд урегулював питання соцзахисту громадян, які отримують державну соціальну допомогу
Вівторок, 09 липня 2019 08:17

5 липня 2019 року на своєму засіданні Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україниˮ.

Детальніше...
 
У звичаях народу говорить душа
Вівторок, 09 липня 2019 08:11

6 липня - традиційні народні гуляння в Теплику. Чудова нагода відволіктися від домашніх клопотів.  Відбувся другий районний фестиваль української кухні  «У звичаях народу говорить душа».

Детальніше...
 
Міністр юстиції України Павло Петренко консультує
Вівторок, 09 липня 2019 07:34

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

Детальніше...
 
Презентація роботодавця – позитивний результат
Вівторок, 09 липня 2019 05:51

Державна служба зайнятості надає можливість тимчасового працевлаштування як безробітним, так і особам, зайнятим трудовою діяльністю. Так, однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт. 

Детальніше...
 
У Кожухівському СК уже традиційно напередодні Івана Купала розквітло пісенним різнобарв’ям свято української народної пісні «Душі народної скарбниця»
Понеділок, 08 липня 2019 05:59

Завітавши до Кожухівського сільського клубу 4 липня, можна було почути, як лунає така рідна серцю українська народна пісня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 541.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше