Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Міжнародний день боротьби з корупцією
Вівторок, 10 грудня 2019 07:24

В Україні ми давно звикли до того, що багато речей, які нам обіцяють – будь-то обіцянки держави, роботодавця, виробника товарів, навчального закладу, та кого завгодно – не завжди повинні відповідати справжньому стану справ.

Детальніше...
 
6 грудня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт «України вірнії сини» та урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України
Понеділок, 09 грудня 2019 14:05

Солдатів, ветеранів Збройних Сил України та їх родини вітали представники районної влади: керівник апарату РДА Вадим Бойко, голова районної ради Тетяна Сокотнюк, голова об’єднаної територіальної громади Руслан Трамбовецький, а також військовий комісар Ігор Івахненко.

Детальніше...
 
Теплицьким районним методичним кабінетом проведено районний практичний семінар вчителів фізичної культури на тему: «Особливості методики педагогічного контролю за процесом фізичної культури дітей шкільного віку. Надання домедичної допомоги», який відбувс
Понеділок, 09 грудня 2019 06:48


  Учителі переглянули урок у 7 класі з теми: «Баскетбол. Повторення кидка після подвійного кроку. Ведення м’яча. Удосконалення переміщення» спеціаліста І категорії Сергія Поляруша. Вони мали змогу поспілкуватися і активно включитись в обговорення форм та методів організації уроку фізичної культури.

Детальніше...
 
5 грудня 2019 року на базі Соболівського закладу дошкільної освіти відбувся районний семінар вихователів ЗДО на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в контексті наступності при переході
Понеділок, 09 грудня 2019 06:33

Завідувач  закладу  Поник Л.Г.  разом з дітьми старшої групи з допомогою музичних інструментів продемонстрували «Ранкову зустріч»  та налаштували учасників семінару на позитивний, емоційний настрій. Під час зустрічі діти виконували розминку «В нашій групі всі ми друзі», складали асоціативний ряд слів та  грали гру «Як живеш?».

Детальніше...
 
Внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013
Четвер, 21 листопада 2019 08:34

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Одним із пунктів в угоді про перехід права власності на земельну ділянку є наявність кадастрового номера земельної ділянки (ч 2 п. ж ст. 132 Земельного кодексу України).

Детальніше...
 
Змінюємося щоб бути поруч
П'ятниця, 06 грудня 2019 13:40

2019 рік для Пенсійного фонду Вінниччини став роком змін. Наш потужний результат - це 15 оновлених, сучасних сервісних центрів. З 30 функціонуючих сервісних центрів в області - кожен другий облаштований з урахуванням вимог інклюзії. Варто наголосити, що ми розпочинаємо роботу в приміщенні лише після проведення аудиту доступності, незмінним партнером та експертом якого є ГО "Гармонія". З деталями знайомтесь у відео.

Детальніше...
 
Вітання до Дня Збройних Сил України
П'ятниця, 06 грудня 2019 11:23

Шановні тепличани, сьогодні ми разом зі всією країною відзначаємо День Збройних Сил України. Попри всі труднощі, які випали на долю молодої незалежної української держави та потребу в захисті своїх кордонів, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але й стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. Добра й мира вам, наші захисники! Зі святом!


 
3 грудня на базі Метанівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів біології з теми: «Компетентнісний потенціал на уроках біології та в позаурочний час в контексті реалізації сучасної освіти»
Четвер, 05 грудня 2019 07:13

У семінарі взяли участь 18 педагогів. Гостей привітала директор школи Осаковська Валентина Василівна. З програмою семінару ознайомила завідувач районного методичного кабінету Риженко Світлана Олексіївна.

Детальніше...
 
МВС України змінило вимоги до фотографій у паспортах з урахуванням релігійних переконань
Четвер, 05 грудня 2019 07:11

Міністерство внутрішніх справ України ввело нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи для представників різних віросповідань. 

Детальніше...
 
Переваги паспортів у вигляді ID-картки і як їх оформити у Теплицькому районі
Четвер, 05 грудня 2019 07:02

Україна переходить до електронної системи урядування, прийнятої у багатьох державах світу, тому  на сьогодні  кожен  має право оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки за власним бажанням.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше