Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Шановні земляки!
Четвер, 01 жовтня 2015 07:22

Щиро вітаємо вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, ще одна  можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної призовної комісії
Середа, 30 вересня 2015 13:12

Під головуванням військового комісара  Бершадсько-Теплицького військового комісаріату, підполковника Іванюка С.Ю. відбулося розширене засідання районної призовної комісії, в роботі якого взяли участь лікарі районної поліклініки.

Детальніше...
 
Народний депутат України Григорій Заболотний провів особистий прийом на Тепличчині
Середа, 30 вересня 2015 13:11

Близько 80 жителів Теплицького району побували сьогодні на особистому прийомі у народного депутата України Заболотного Григорія Михайловича. Впродовж тригодинної зустрічі тепличанами було порушено низку проблемних питань, а саме:

Детальніше...
 
УСИНОВЛЕННЯ – ПРІОРИТЕТНА ФОРМА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ - СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
Середа, 30 вересня 2015 10:45

Щорічно все більше наших земляків відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які за різних обставин життя втратили рідних батьків.В Україні право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає кращим інтересам дитини.

Детальніше...
 
Флешмоб «Бібліотек@ майбутнього»
Середа, 30 вересня 2015 09:04

29 вересня  працівниками Теплицької центральної  бібліотеки було проведено флешмоб «Бібліотек@  майбутнього» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. На нашій землі книга,  бібліотека користуються віддавна великою шаною і любов’ю, історія України невіддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли важливу роль в розвитку цивілізацій.  

Детальніше...
 
Шановні бібліотекарі!
Середа, 30 вересня 2015 08:07

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Детальніше...
 
30 вересня – День усиновлення
Середа, 30 вересня 2015 08:05

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії,всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах. 

Детальніше...
 
Семінар з енергозбереження
Понеділок, 28 вересня 2015 12:24

В умовах наближення осінньо-зимового періоду та здорожчання тарифів на енергоносії 28 вересня 2015 року в залі районного Будинку культури було проведено семінар з питань механізмів державної підтримки населення на утеплення житла, на який були запрошені сільські голови, члени активів сіл району, начальники установ та організацій району, громадськість. 

Детальніше...
 
Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергову групу зустрічей прийомних батьків та батьків-вихователів
Понеділок, 28 вересня 2015 11:29

Метою проведення зустрічі було підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у їх вихованні за допомогою професійних порад.

Детальніше...
 
Результати роботи Центру надання адміністративних послуг
Понеділок, 28 вересня 2015 11:28

Протягом минулого тижня до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернулось 163  громадянина та було прийнято 160  заяв  про надання адміністративних послуг, а саме:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Сторінка 401 из 601.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше