Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Новорічні подарунки від народного депутата для дітей Теплицького району
Середа, 31 грудня 2014 08:00

29 грудня  в приміщенні районного Будинку культури відбулась новорічна акція під патронатом народного депутата України Миколи Кучера «Діти – майбутнє твоє Україно, миру і щастя вашим родинам». Дітей - сиріт, інвалідів, дітей з багатодітних сімей з наступаючими  святами вітали: помічник народного депутата України Віталій Барановський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Борис Чечельницький, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко, побажавши  присутнім миру, здійснення мрій та гарного святкового настрою.

Детальніше...
 
Захоплюючий початок зимових канікул.
Понеділок, 29 грудня 2014 12:04

Саме таким видався перший день шкільних канікул для вихованців спортивно – туристичного клубу «Оріон» Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. Адже саме 25 грудня 2014 року вони стали учасниками екскурсійної поїздки до уманської військової частини А 2614. 

Детальніше...
 
Олександр Турчинов: Закон про РНБО приведено у відповідність до Конституції України
Понеділок, 29 грудня 2014 07:11

Рада національної безпеки і оборони України

Ухвалені Верховною Радою України зміни до Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони» не збільшують повноваження органу, а лише приводять документ у відповідність до Конституції України. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю «5 каналу».

Детальніше...
 
Новорічне свято для степанівських школярів
Четвер, 25 грудня 2014 06:14

Наближається Новий рік. З його приходом люди в усьому світі пов’язують найкращі надії та сподівання, а отже зустрічають його весело й оригінально. Майже цілий рік учні чекають новорічних свят, які проводяться у школах.

Детальніше...
 
Електроенергію вимикатимуть за зміненими графіками у районах області
Середа, 24 грудня 2014 07:26

Доводимо до відома жителів області, що в разі погіршення ситуації в електроенергетичній галузі України та технологічних порушень в мережах ПАТ "Вінницяобленерго" можливі відхилення від зазначених годин вимкнень.Для уточнення інформації щодо вимкнень просимо звертатися в Кол-центр ПАТ "Вінницяобленерго" за телефоном:  65-95-95;  0 (800) 217-217. Графік вимкнення споживачів Теплицьких ЕМ в разі застосування ГАВ

 
На Вінниччині презентовано книгу Ольги Янушкевич: «Величайся, родинонько, у піснях»
Середа, 24 грудня 2014 07:22

22 грудня в обласному центрі народної творчості було презентовано шанувальникам сучасної української пісні новий доробок Ольги Янушкевич – збірку вокальних творів «Величайся, родинонько, у піснях». До збірки композиторки увійшло 18 як нових, так і раніше створених пісень на родинну тематику. 

Детальніше...
 
Свято Миколая для дітей-сиріт
Вівторок, 23 грудня 2014 09:09

Одним з найулюбленіших свят для малечі в зимовий період залишається День Святого Миколая. Особливо радіють подарункам у цей день діти, яких доля обділила найважливішим – піклуванням і любов’ю рідних батьків. 

Детальніше...
 
ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ
Понеділок, 22 грудня 2014 09:54

Майже кожен громадянин України час від часу звертається до архівів з тими чи іншими запитами. Архіви як важливі соціальні інститути сьогодні упевнено крокують в ногу з часом, оперативно реагуючи на виклики сучасності.  

Детальніше...
 
З історії федералізму
Понеділок, 22 грудня 2014 09:34

Держави з федеративною формою державного устрою почали виникати разом із появою в ХV11- ХV111 ст. республік. Найстаршою федерацією,що досі існує, є Швейцарія, яка виникла за середньовіччя з окремих держав-кантонів, і пройшла шлях через конфедеративний  союз до сучасної федеральної держави.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Понеділок, 22 грудня 2014 09:27

У районній державній адміністрації відбулося засідання районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат  спільно з районною робочою групою з питань легалізації з виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Сторінка 402 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше