Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Валерій Коровій: «Нова вінницька поліція покликана повернути довіру людей до правоохоронних органів»
Понеділок, 07 вересня 2015 06:21

6 вересня у Вінниці стартував відбір кандидатів до нової патрульної поліції міста. Вже за першу годину прийому анкет кількість охочих потрапити до лав правоохоронців нового формату склала 240 осіб, і чисельність претендентів з кожною годиною все зростає. 

Детальніше...
 
Варшавська зустріч - дороговказ на шляху співпраці освітян України та Польщі
П'ятниця, 04 вересня 2015 11:34

Чотири останні літні серпневі дні я мав можливість провести в Польській республіці. Таку прекрасну нагоду відвідати дружню нам країну в складі делегації 11 українських вчителів та стати учасником зустрічі - тренінгу українських та польських освітян мені надали Фонд «Освіта для демократії» (м. Варшава) та Лабораторія громадянської освіти «Пошук» Товариства Лева (м.Львів). 

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді інформує
П'ятниця, 04 вересня 2015 10:03

2 вересня 2015 року директором Центру проведено єдиний методичний день для працівників  щодо опрацювання  матеріалів з питань  соціальної роботи з сім’ями мобілізованих та учасниками антитерористичної операції. 

Детальніше...
 
Проведення земельних аукціонів є відкритим та прозорим способом надання земельних ділянок
Четвер, 03 вересня 2015 12:50

Впровадження конкурентних способів продажу земельних ділянок або прав на них (оренду, суперфіцію, емфітевзису) має безперечні переваги для територіальної громади, оскільки успішно проведені земельні торги є ефективним засобом істотного збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
На Вінниччині фізичним особам будуть частково відшкодовувати витрати за закуплені в 2015 році установки індивідуального доїння або холодильні установки для зберігання і охолодження молока
Четвер, 03 вересня 2015 12:49

Сьогодні, другого вересня, в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання комісії для визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Детальніше...
 
В Головному Упралінні ДСНС області відбувся брифінг стосовно екологічної ситуації у регіоні
Четвер, 03 вересня 2015 12:47

Сьогодні, 3 вересня, відбувся брифінг, організований оперативно-рятувальною службою Вінниччини та Управінням екології у Вінницькій області стосовно задимлення, яке спостерігається в обласному центрі та навколо нього.

Детальніше...
 
Довготермінове пільгове молодіжне кредитування за рахунок власних коштів Фонду
Четвер, 03 вересня 2015 10:22

Довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям, в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Детальніше...
 
Про стан ринку праці та хід виконання заходів щодо реалізації програми зайнятості населення району.
Четвер, 03 вересня 2015 09:00

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.

Детальніше...
 
Інформує відділ Держгеокадастру
Четвер, 03 вересня 2015 08:59

В період з 27.08.2015 року по 03.09.2015 року Відділом Держгеокадастру у Теплицькому районі Вінницької області проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 23 земельні ділянки. Надано відомості з Державного земельного кадастру на 39 земельних ділянок.

Детальніше...
 
На Вінниччині виконано усі 701 бюджетів базового рівня: сільських, селищних, міських (міст районного значення)
Четвер, 03 вересня 2015 07:16

«Така ситуація склалась вперше за останні багато років»,- зазначив під час обласної селекторної наради директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, аналізуючи стан виконання місцевих бюджетів області за 8 місяців 2015 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Сторінка 405 из 601.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше