Хто на сайті

На даний момент 169 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засновницю літературно-мистецького об’єднання «Дивослово» вітали з ювілеєм
Субота, 13 вересня 2014 07:55

11 вересня 2014 року представники відділу культури і туризму райдержадміністрації на чолі з начальником – Віктором Прокопенком, привітали Тетяну Євменівну Приймасюк з ювілеєм. Поетеса, фольклорист, вишивальниця, колишній працівник культури, працювала методистом районного Будинку культури та бібліографом-краєзнавцем центральної районної бібліотеки. Член національної Спілки письменників України з 2005 року.

Детальніше...
 
Керівники області зустрілись з делегацією Естонської Республіки
П'ятниця, 12 вересня 2014 05:37

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

11 вересня в приміщенні облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з делегацією Естонської Республіки. Низку нагальних питань обговорили голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, очільник обласної Ради Сергій Свитко із радником Міністерства оборони Естонської Республіки Йоханнесом Кертом та Головою Правління Асоціації українських організацій в Естонії Володимиром Паламаром.

Детальніше...
 
Відбулося представлення головного лікаря КУ «Теплицька лікарня планового лікування»
Четвер, 11 вересня 2014 14:00

11 вересня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації за участі керівництва району, в особі голови райдержадміністрації Василя Романюка та заступника голови районної ради Руслана Трамбовецького, та заступника голови Вінницької обласної Ради Наталії Солейко відбулося представлення головного лікаря вторинної ланки медицини Теплицького району – КУ «Теплицька лікарня планового лікування».

Детальніше...
 
Моніторинг середньомісячної заробітної плати
Четвер, 11 вересня 2014 13:59

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення радержадміністрації проведено моніторинг з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району, які звітують до органів статистики за формою 1-ПВ. Вивчення здійснювалося станом на 1 вересня  2014 року.

Детальніше...
 
Звернення голови райдержадміністрації до керівників розважальних установ та ресторанних закладів
Середа, 10 вересня 2014 13:29

У зв’язку з проведенням Антитерористичної операції на сході України під час якої є втрати військовослужбовців і мирних людей та з подіями останніх місяців, які загрожують національним інтересам країни, а також територіальній цілісності України, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звертаємось до вас із проханням утриматись від гучних масових розважальних заходів із використанням салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів.

 
229 українських військовослужбовців нагороджені за мужність і героїзм
Середа, 10 вересня 2014 08:47

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Указом Президента України Петра Порошенка нагороджені 229 військовослужбовців різних силових структур, які відзначилися під час проведення антитерористичної операції. Як наголошується в документі, військові нагороджені “за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”.

Детальніше...
 
На Вінниччині встановили найбільший в Україні кований тризуб
Середа, 10 вересня 2014 04:58

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Нещодавно на центральній площі міста Ладижин встановлено кований триметровий тризуб. Він став найбільшим в Україні малим гербом, викованим із металу. У день відкриття пам’ятки головний редактор Книги рекордів України Оксана Сніцарук передала диплом, який засвідчує рекорд. Тризуб виготовили з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Герб встановлено поряд із погруддям Кобзаря.

Детальніше...
 
Вінниччина готова до відсічі провокаціям з боку Придністров’я
Середа, 10 вересня 2014 04:56

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник поставив завдання посилити територіальну оборону області. Особливу увагу при цьому буде приділено районам області, які межують з Молдовою та Придністров’ям, як території з найбільшою вірогідністю вторгнення.

Детальніше...
 
«Окремі питання регулювання праці неповнолітніх та молоді в Україні»
Вівторок, 09 вересня 2014 13:20

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької районної державної адміністрації надає роз’яснення щодо забезпечення гарантій зайнятості у сфері працевлаштування осіб у віці до 18 років, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання, які виробляють сільськогосподарську продукцію!
Вівторок, 09 вересня 2014 13:18

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами, зокрема м’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, продукти бджільництва, борошно, макаронні вироби за цінами виробників, враховуючи численні звернення громадян.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 Наступна > Кінець >>

Сторінка 407 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше