Хто на сайті

На даний момент 60 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Окремі питання регулювання праці неповнолітніх та молоді в Україні»
Вівторок, 09 вересня 2014 13:20

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької районної державної адміністрації надає роз’яснення щодо забезпечення гарантій зайнятості у сфері працевлаштування осіб у віці до 18 років, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання, які виробляють сільськогосподарську продукцію!
Вівторок, 09 вересня 2014 13:18

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами, зокрема м’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, продукти бджільництва, борошно, макаронні вироби за цінами виробників, враховуючи численні звернення громадян.

Детальніше...
 
Охорона праці при проведенні зернозбиральних робіт
Вівторок, 09 вересня 2014 10:09

Відповідно до аналізу травматизму на підприємствах агропромислового комплексу через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі.

Детальніше...
 
Підсумки роботи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення за 8 місяців
Вівторок, 09 вересня 2014 09:12

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено моніторинг щодо роботи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення у січні-серпні 2014 року.

Детальніше...
 
ПРО ПРАВОВИЙ СТАТУС РОСІЯН, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНФЛІКТІ НА ДОНБАСІ
Вівторок, 09 вересня 2014 04:59

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Присутність росіян на Донбасі не викликає сумніву і вважається фактом очевидним. Виникає питання визначення правового статусу громадян РФ, які беруть участь в бойових діях або сприяють терористичним організаціям на Сході України. Про це заявив сьогодні, 8 вересня на брифінгу заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Полевий.

Детальніше...
 
Анатолій Олійник: «Посилення територіальної оборони – першочергове завдання влади сьогодні»
Вівторок, 09 вересня 2014 05:00

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Під час щопонеділкової апаратної наради з заступниками голови та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації Анатолій Олійник поставив завдання про виконання усіх заходів щодо посилення територіальної оборони області.

Детальніше...
 
Центр надання адміністративних послуг інформує
Понеділок, 08 вересня 2014 12:59

Протягом попереднього тижня до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернулось 105 громадян та було прийнято 81 заява про надання адміністративної послуги, а саме: 64 звернення до управління праці та соціального захисту населення з питань надання субсидій та соціальних виплат;

Детальніше...
 
З мобілізованими до Могилів-Подільського прикордонного загону проведено соціально-психологічну роботу
Понеділок, 08 вересня 2014 11:07

Днями обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано виїзд групи спеціалістів до Могилів-Подільського прикордонного загону з метою здійснення соціальної роботи та психологічної підтримки мобілізованих осіб, які знаходяться в військовій частині Державної прикордонної служби України та проходять підготовку для охорони рубежів держави у зоні бойових дій.

Детальніше...
 
Підприємець з Теплика нагороджений Почесною грамотою облдержадміністрації
П'ятниця, 05 вересня 2014 11:33

З нагоди Дня підприємця 5 вересня 2014 року в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації  відбулось урочисте зібрання під головуванням очільника області Анатолія Олійника.

Детальніше...
 
За місяць вінничани сплатили до державної скарбниці майже 8 млн. грн. військового збору
П'ятниця, 05 вересня 2014 08:15

Мотивації запровадження законодавцями військового збору загальновідомі та зрозумілі. Окремо слід зазначити те, що, напевно вперше в історії поява нового податку не спричинила у суспільстві негативного резонансу - усі свідомі громадяни прагнуть усіляко допомогти державі у скрутні часи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 Наступна > Кінець >>

Сторінка 419 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше