Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Моніторинг середньомісячної заробітної плати
Четвер, 11 вересня 2014 13:59

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення радержадміністрації проведено моніторинг з середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району, які звітують до органів статистики за формою 1-ПВ. Вивчення здійснювалося станом на 1 вересня  2014 року.

Детальніше...
 
Звернення голови райдержадміністрації до керівників розважальних установ та ресторанних закладів
Середа, 10 вересня 2014 13:29

У зв’язку з проведенням Антитерористичної операції на сході України під час якої є втрати військовослужбовців і мирних людей та з подіями останніх місяців, які загрожують національним інтересам країни, а також територіальній цілісності України, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звертаємось до вас із проханням утриматись від гучних масових розважальних заходів із використанням салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів.

 
229 українських військовослужбовців нагороджені за мужність і героїзм
Середа, 10 вересня 2014 08:47

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Указом Президента України Петра Порошенка нагороджені 229 військовослужбовців різних силових структур, які відзначилися під час проведення антитерористичної операції. Як наголошується в документі, військові нагороджені “за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”.

Детальніше...
 
На Вінниччині встановили найбільший в Україні кований тризуб
Середа, 10 вересня 2014 04:58

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Нещодавно на центральній площі міста Ладижин встановлено кований триметровий тризуб. Він став найбільшим в Україні малим гербом, викованим із металу. У день відкриття пам’ятки головний редактор Книги рекордів України Оксана Сніцарук передала диплом, який засвідчує рекорд. Тризуб виготовили з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Герб встановлено поряд із погруддям Кобзаря.

Детальніше...
 
Вінниччина готова до відсічі провокаціям з боку Придністров’я
Середа, 10 вересня 2014 04:56

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник поставив завдання посилити територіальну оборону області. Особливу увагу при цьому буде приділено районам області, які межують з Молдовою та Придністров’ям, як території з найбільшою вірогідністю вторгнення.

Детальніше...
 
«Окремі питання регулювання праці неповнолітніх та молоді в Україні»
Вівторок, 09 вересня 2014 13:20

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької районної державної адміністрації надає роз’яснення щодо забезпечення гарантій зайнятості у сфері працевлаштування осіб у віці до 18 років, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання, які виробляють сільськогосподарську продукцію!
Вівторок, 09 вересня 2014 13:18

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами, зокрема м’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, продукти бджільництва, борошно, макаронні вироби за цінами виробників, враховуючи численні звернення громадян.

Детальніше...
 
Охорона праці при проведенні зернозбиральних робіт
Вівторок, 09 вересня 2014 10:09

Відповідно до аналізу травматизму на підприємствах агропромислового комплексу через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі.

Детальніше...
 
Підсумки роботи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення за 8 місяців
Вівторок, 09 вересня 2014 09:12

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено моніторинг щодо роботи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення у січні-серпні 2014 року.

Детальніше...
 
ПРО ПРАВОВИЙ СТАТУС РОСІЯН, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНФЛІКТІ НА ДОНБАСІ
Вівторок, 09 вересня 2014 04:59

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Присутність росіян на Донбасі не викликає сумніву і вважається фактом очевидним. Виникає питання визначення правового статусу громадян РФ, які беруть участь в бойових діях або сприяють терористичним організаціям на Сході України. Про це заявив сьогодні, 8 вересня на брифінгу заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Полевий.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Наступна > Кінець >>

Сторінка 423 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше