Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ Держземагентства у Теплицькому районі інформує
Вівторок, 02 вересня 2014 11:29

Минулого тижня спеціалістами відділу Держземагентства у Теплицькому районі проведено Державну реєстрацію земельних ділянок та видано відповідні Витяги з Державного земельного кадастру на 35 земельних ділянок.

Детальніше...
 
На Вінниччині обговорили законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Вівторок, 02 вересня 2014 11:23

У серпні 2014 р. в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації було проведено «круглий стіл» з питань обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше...
 
Міжнародні спостерігачі: Терористи катують мирних мешканців Донбасу
Вівторок, 02 вересня 2014 11:18

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW)  заявила про катування мирного населення з боку проросійських бойовиків на Донбасі. Про це під час брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. Зазначено, що бойовики затримують цивільних осіб, піддають їх тортурам, принижують людську гідність, залучають до примусової праці, використовують як заручників.

Детальніше...
 
У закладах культури району відбуваються патріотичні концерти «Одна єдина» в підтримку бійців Сходу України та духу українського народу
Понеділок, 01 вересня 2014 12:29

Так, 28-29 серпня в Карабелівському та Брідоцькому сільських клубах проведено концерти за участю працівників районного Будинку культури.  Зі словами вдячності до присутніх звернулися очільники сіл Володимир Пурдик та Анатолій Пилипак.

Детальніше...
 
Формування стабільного ринку праці, забезпечення зайнятості населення – важливий фактор єдиної незалежної України
Понеділок, 01 вересня 2014 12:26

Під таким заголовком днями в районному центрі зайнятості пройшло засідання «круглого столу». Участь у ньому взяли: заступник начальника ПФУ в Теплицькому районі Алла Захарчук, начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Лариса Головатюк, заступник директора Теплицького районного центру зайнятості Василь Сокур...

Детальніше...
 
Дані моніторингів із виплати заробітної плати та стану виробничого травматизму
Понеділок, 01 вересня 2014 12:25

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено моніторинг щодо спрямування коштів, які повернуті з бюджетів усіх рівнів на погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Детальніше...
 
Наповнення районного бюджету, фінансування та проведення видатків
Понеділок, 01 вересня 2014 12:24

Станом на 01.09.2014р. до бюджету Теплицького району залучено 13805135 грн., що при планових призначеннях на 8 місяців 2014р. в сумі 13096192 грн. склало 105.4% виконання, в т. ч.:

Детальніше...
 
Перший урок для старшокласників області розпочнеться переглядом фільму про загиблого на Сході вінничанина, Героя України Костянтина Могилка
Понеділок, 01 вересня 2014 05:21

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника перше навчальне заняття, що проходитиме цьогоріч під гаслом «Україна – єдина країна», для старшокласників області розпочнеться переглядом документального фільму про вінницького пілота, загиблого у червні під час виконання бойового завдання у зоні АТО та посмертно нагородженого званням Герой України, Костянтина Могилка.

Детальніше...
 
Зарплата «у конверті» - ризик залишитися без грошей
П'ятниця, 29 серпня 2014 14:09

Як повідомляє начальник Територі­альної державної інспекції з питань праці у Вінницькій області Сергій Оборончук, оформлення трудових правовідносин у законодавчо встановленому порядку і офіційне отримання заробітної плати – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена заробітна плата не нижче від визначеної законом, соціальний захист у разі настання нещасного випадку, тимчасової втрати працездатності, на випадок безробіття та отримання пенсії у старості.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
П'ятниця, 29 серпня 2014 10:01

28.08.2014 року працівниками управління проводилася робота по вивченю стану охорони праці в ФГ Токарчука В.М.., у ході якого було виявлено 5 порушень: не проведено працівникам підприємства,які виконують роботи з підвищеною небезпекою (трактористи-машиністи) навчання та перевірку знань з питань охорони праці, працівники не в повному обсязі забезпечені спецодягом. Надано роз’яснення та рекомендації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Наступна > Кінець >>

Сторінка 426 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше