Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
День людей похилого віку
П'ятниця, 02 жовтня 2015 10:27

Традиційно 1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, ще одна  можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість

Детальніше...
 
Шановні освітяни району!
Четвер, 01 жовтня 2015 11:41

Щиро і сердечно вітаємо вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Детальніше...
 
Шановні земляки!
Четвер, 01 жовтня 2015 07:22

Щиро вітаємо вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, ще одна  можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної призовної комісії
Середа, 30 вересня 2015 13:12

Під головуванням військового комісара  Бершадсько-Теплицького військового комісаріату, підполковника Іванюка С.Ю. відбулося розширене засідання районної призовної комісії, в роботі якого взяли участь лікарі районної поліклініки.

Детальніше...
 
Народний депутат України Григорій Заболотний провів особистий прийом на Тепличчині
Середа, 30 вересня 2015 13:11

Близько 80 жителів Теплицького району побували сьогодні на особистому прийомі у народного депутата України Заболотного Григорія Михайловича. Впродовж тригодинної зустрічі тепличанами було порушено низку проблемних питань, а саме:

Детальніше...
 
УСИНОВЛЕННЯ – ПРІОРИТЕТНА ФОРМА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ - СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ
Середа, 30 вересня 2015 10:45

Щорічно все більше наших земляків відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які за різних обставин життя втратили рідних батьків.В Україні право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає кращим інтересам дитини.

Детальніше...
 
Флешмоб «Бібліотек@ майбутнього»
Середа, 30 вересня 2015 09:04

29 вересня  працівниками Теплицької центральної  бібліотеки було проведено флешмоб «Бібліотек@  майбутнього» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. На нашій землі книга,  бібліотека користуються віддавна великою шаною і любов’ю, історія України невіддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли важливу роль в розвитку цивілізацій.  

Детальніше...
 
Шановні бібліотекарі!
Середа, 30 вересня 2015 08:07

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Детальніше...
 
30 вересня – День усиновлення
Середа, 30 вересня 2015 08:05

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії,всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 Наступна > Кінець >>

Сторінка 429 из 629.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше