Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Довгоочікуваний природний газ уже у Великій Мочулці
Понеділок, 16 вересня 2013 05:31
Крок за кроком в Теплицькому районі реалізуються плани його соціально-економічного розвитку. Яскравим прикладом цього є подія, яка відбулася  у селі Велика Мочулка, –  завершення будівництва вуличного газопроводу. З цієї нагоди в селі відбулися урочистості за участю представників обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, жителів села.
Детальніше...
 
Свято села Лозовата
Понеділок, 16 вересня 2013 05:52
Найбільший скарб Поділля – це люди, які живуть і працюють на рідній землі. Уміють вони  трудитися і відпочивати. Урочисто і святково відзначали жителі свято села Лозовата. Тематичний концерт «Моя земля, земля моїх батьків» підготували учасники клубних формувань.
Детальніше...
 
Привітання керівництва району з Днем працівників лісу
П'ятниця, 13 вересня 2013 07:39
Шановні працівники лісового господарства району!
Щиро вітаємо вас з Днем працівників лісу!
Ліс - це легені нашої планети, прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров’я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство. Тому працівники, які щодня захищають його і розвивають, по праву заслуговують на своє професійне свято.
Детальніше...
 
Привітання керівництва району до Дня фізичноїї культури та спорту
П'ятниця, 13 вересня 2013 07:32
Шановні спортсмени, тренери, любителі та прихильники активного способу життя, уболівальники!
Прийміть сердечні вітання з Днем фізичної культури і спорту.
Українська земля багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами України, вони незмінно зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашої держави.
Детальніше...
 
Василь Малярчук: «Пропаганда в районі здорового способу життя – основні напрями діяльності районної влади в галузі фізичної культури и спорту»
П'ятниця, 13 вересня 2013 06:37
Василь Малярчук: «Пропаганда в районі здорового способу життя – основні напрями діяльності районної влади в галузі фізичної культури и спорту».
Усі ми, дорослі, батьки мріємо про здорових, морально міцних і фізично розвинених дітей – нашого майбутнього.
Влада на всіх рівнях намагається якнайкраще підтримувати розвиток фізкультури і спорту в нашій країні, залучення дітей і підлітків до здорового способу життя, уникнення шкідливих звичок, заняття спортом.
Детальніше...
 
Голова району відвідав Стражгородську громаду
Четвер, 12 вересня 2013 12:42
Дотримуючись затвердженого графіку виїзних прийомів громадян, голова району Василь Малярчук побував з візитом в Стражгородській територіальній громаді задля ознайомлення з проблемами місцевих жителів. До цієї громади входить окрім Стражгорода ще одне село – Розкошівка. На прийом до керівництва району завітали п’ятеро громадян, чотири з них – жителі  Розкошівки.
Детальніше...
 
Нагороджено кращих із кращих
Четвер, 12 вересня 2013 10:38

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в районі відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі. Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА Микола Семенюк виступив з короткою доповіддю про головні здобутки спортсменів  району. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Василь Малярчук.

Детальніше...
 
Популяризація здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом – крок до здорового майбутнього
Середа, 11 вересня 2013 11:25

Про реалізацію в районі зазначених завдань Глави держави доповідав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА Микола Семенюк на нараді із селищним та сільськими головами, яка відбулася 11.09.2013 року. Зокрема він зазначив, що фізична культура і спорт є складовою частиною загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально – вольових та інтелектуальних здібностей людей, гармонійного формування особистості.

Детальніше...
 
Співпраця влади з територіальними громадами
Середа, 11 вересня 2013 11:20

Основною складовою в алгоритмі роботи районної державної адміністрації є співпраця з органами місцевого самоврядування району. Дієвим напрямком цього співробітництва стало проведення 11 вересня наради з селищним та сільськими головами району. На порядок денний зібрання було винесено ряд важливих питань, які стосувалися життєдіяльності району.

Детальніше...
 
Ви маєте право обрати іншого лікаря для себе та для Вашої дитини.
Середа, 11 вересня 2013 10:32
КЗ «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє:
Шановні пацієнти !
 
З метою підвищення якості медичних послуг, які надаються Вам і Вашій родині та відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 04.11.2011 р. № 756
Ви маєте право щороку протягом вересня змінити свого сімейного лікаря
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 Наступна > Кінець >>

Сторінка 431 из 448.
Всі матеріали сайту доступні за ліцензією
Creative Commons Attribution 4.0 International