Хто на сайті

На даний момент 97 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Офіційне звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана до вінничан
Понеділок, 03 лютого 2014 06:31

Шановні вінничани!

Протистояння, яке склалося на Вінниччині, в умовах неспокійної суспільно-політичної ситуації в державі продовжує хвилювати кожного з нас. Всі мої сили у цей непростий час були направлені на те, щоб знайти вихід, недопустивши кровопролиття. Адже найблагородніші цілі не можуть виправдити смерть хоча б однієї людини.

Детальніше...
 
Позачергове засідання депутатів районної ради
П'ятниця, 31 січня 2014 07:52

30 січня 2014 року відбулося позачергове засідання тридцятої сесії районної ради 6 скликання. На засіданні головував голова районної ради Леонід Габінський та були присутні 39 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і його заступники, селищний та сільські голови, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадмінісмтрації.

Детальніше...
 
Пам'яті героїв Крут
П'ятниця, 31 січня 2014 07:46

Щорічно 29 січня українці згадують подвиг юнаків, які у 1918 році віддали життя у бою поблизу селища Крути Чернігівської області. Цей бій є знаковим для української держави, адже декілька сотень київських студентів та юнкерів призупинили наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова на столицю України.

Детальніше...
 
Звернення керівництва району до жителів Тепличчини!
Вівторок, 28 січня 2014 11:37

Шановні тепличани!

Сьогодні, як ніколи, для нас важливі громадянський мир, стабільність і спокій, адже події в Києві, Вінниці та інших обласних центрах України призвели до гибелі та каліцтва мирних людей,руйнування та нищення майна. Ми засуджуємо всі прояви агресії та насильства, від кого вони б не йшли. Ми переконані, що правову оцінку таким діям мають дати уповноважені на це законом установи.

Детальніше...
 
Тривають перемовини щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації на Вінниччині
Четвер, 30 січня 2014 13:33

30 січня за ініціативи голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана відбувся черговий етап переговорів з представниками опозиційних сил щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації на території Вінницької області.

Детальніше...
 
Обласна влада спрямовує зусилля на попередження виникнення надзвичайних ситуацій
Четвер, 30 січня 2014 05:52

29 січня, у зв’язку з ускладненням погодних умов, під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчанавідбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Активізація усіх служб задля забезпечення повноцінної життєдіяльності області в умовах негоди – основне завдання, озвучене головою облдержадміністрації під час зібрання.

Детальніше...
 
Семінар «Оволодій новою професією»
Середа, 29 січня 2014 07:10

Профорієнтаційний семінар для безробітних «Оволодій новою професією» відбувся у Теплицькому районному центрі зайнятості. На заході обговорювалися питання, які стосувалися вибору професії та пошуку роботи, перспектив працевлаштування та особливостей сучасного ринку праці.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Політична ситуація не повинна серйозно вплинути на регламент нашої подальшої роботи»
Середа, 29 січня 2014 06:08

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 28 січня провів робочу зустріч з директором департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрієм Гижком, аби обговорити процес підготовки доручень керівникам районів та міст області у рамках відпрацювання пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку регіону.

Детальніше...
 
« Я сіяв те, що Бог послав…» П. Чубинський
Вівторок, 28 січня 2014 14:51

Чільне місце серед діячів українського національного та культурного відродження XIX ст. посідає Павло Платонович Чубинський - палкий патріот України, етнограф – фольклорист, публіцист і поет. П. Чубинський  народився 27 січня 1839 року в родинному маєтку, поблизу містечка Бориспіль, що на Київщині. Доля відвела Павлу Чубинському коротке життя, 26 січня 1884 року лише за один день до власного 45- річчя, його не стало. Та залишилася його спадщина, його огненне слово, його пісня, що живила в серці народу волелюбні прагнення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 Наступна > Кінець >>

Сторінка 439 из 506.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше