Хто на сайті

На даний момент 125 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Привітання з Всеукраїнським днем бібліотек
П'ятниця, 27 вересня 2013 06:15
Шановні бібліотекарі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.
Детальніше...
 
Дорогі жителі Вінниччини!
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:59
Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього порівняно молодого свята - усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім'ї, дітей і молоді. День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.
Детальніше...
 
Доступна, якісна й сучасна дошкільна освіта на Вінниччині
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:54
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Саме це питання стало темою обговорення «круглого столу», який відбувся 26 вересня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.Чорна детально ознайомила учасників "круглого столу" зі станом забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти у Вінницькій області в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Довкілля вимагає постійної уваги, а не авральних заходів перед звітами»
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:47
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації обговорювали питання «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан сказав: «Ми зібралися сьогодні для обговорення дуже важливих тем.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «На Вільнюському саміті ми можемо отримати лише інструмент для розвитку. А перспективу ми повинні створювати своїми руками, розумом і працею»
Четвер, 26 вересня 2013 09:49

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня голова Вінницької державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським. В офіційній зустрічі взяли участь також голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман. Відкриваючи зустріч, Іван Мовчан сказав:
Детальніше...
 
На Вінниччині розпочав роботу Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції обласного управління Державної міграційної служби України
Четвер, 26 вересня 2013 09:42
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби у Вінницькій області став першим подібним центром інтеграції біженців в українське суспільство. Таких центрів в Україні буде три: у Києві, Харкові, та Вінниці.
Детальніше...
 
Іван Мовчан взяв участь у відкритті інформаційного центру Євросоюзу
Четвер, 26 вересня 2013 09:38

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під час перебування у Вінниці Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського у Вінницькому національному технічному університеті відбулося урочисте відкриття інформаційного офісу Представництва ЄС в Україні. У відкритті взяв участь і голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Голова Місії ЄС в Україні Ян Томбінський зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету
Четвер, 26 вересня 2013 09:34

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський 25 вересня зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету, на базі якого того ж дня відбувалася конференція єврорегіону «Дністер». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, який представив гостя колективу університету, наголосив:
Детальніше...
 
Район активно готується до зустрічі холодів
Четвер, 26 вересня 2013 08:35
До такого висновку дійшов його очільник Василь Малярчук, об’їхавши не один заклад соціальної сфери району, причому  найвіддаленіші з них – школи, дитячі садочки і ФАПи сіл Петрашівка, Соболівка, Антонівка. Впевнено може зустрічати осінньо-зимовий період Петрашівська школа. З районного бюджету було виділено кошти для придбання двох піролізних котлів чеського виробництва, які принесуть тепло в шкільні стіні найближчим часом, адже наразі тривають ремонтні роботи котельні, монтаж димарів та вентиляційної системи.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Ми приділяємо значну увагу розвитку міжрегіональних і міжнародних контактів»
Четвер, 26 вересня 2013 09:15

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у роботі конференції єврорегіону «Дністер» «Розвиток єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України і Республіки Молдова». «Проведення таких зустрічей – велика честь і велика відповідальність для нашої області, – сказав у вітальній промові Іван Мовчан.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 Наступна > Кінець >>

Сторінка 439 из 460.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше