Хто на сайті

На даний момент 116 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З Теплика відправлено другий транш гуманітарної допомоги біженцям
П'ятниця, 04 квітня 2014 07:57

Цього разу вантаж попрямував у місто Ладижин до оздоровчого табору «Подільський Артек», де наразі проживають переселенці з Криму. Жителі району, активно відгукнувшись на заклик про допомогу, радо поділилися овочами (картопля, морква, цибуля), олією, крупами, макаронними виробами та домашньою консервацією.

Детальніше...
 
Вибудувати чітку систему роботи – таке завдання перед керівниками районів поставив голова облдержадміністрації
П'ятниця, 04 квітня 2014 06:41

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Спілкуючись із головами райдержадміністрацій, районних, селищних та сільських рад регіону, очільник Вінниччини озвучив першочергові заходи, яких необхідно вжити вже найближчим часом. Перш за все, зазначив Анатолій Олійник, кожен керівник повинен вибудувати систему своєї роботи, з чітким розумінням того, що реально зробити за конкретний період часу, а що так швидко реалізувати не вдасться.

Детальніше...
 
За порушення виборчого законодавства прикладатиму максимум зусиль, щоб винні понесли відповідальність, - Анатолій Олійник
Четвер, 03 квітня 2014 05:06

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Під час навчального семінару голів райдержадміністрацій, районних рад та представників місцевого самоврядування, що стартував 2 квітня, очільник Вінниччини Анатолій Олійник акцентував увагу на безумовному дотриманні керівниками усіх рівнів чинного виборчого законодавства.

Детальніше...
 
Лише шляхом діалогу з громадськістю влада може вирішувати нагальні проблеми сьогодення
Середа, 02 квітня 2014 07:35

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Наголосив керівник виконавчої гілки влади області Анатолій Олійник під час зустрічі з представниками громадської ради при голові облдержадміністрації . «Вважаю, що без публічного обговорення вирішення важливих проблем не можливе. Тому обласна влада буде працювати над тим, щоб стати ще публічнішою і відкритішою.

Детальніше...
 
Працевлаштування безробітних – головне завдання державної служби зайнятості.
Середа, 02 квітня 2014 05:18

Спеціалістами Теплицького районного центру зайнятості організовано та проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця ТОВ “Виробник Агро”. Допомога роботодавцям в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом проведення міні-ярмарку вакансій, якісне надання послуг безробітним – мета заходу. Роботодавцем запропоновано вакансії головного агронома та оператора заправних станцій.

Детальніше...
 
Анатолій Олійник взяв участь у представленні прокурора Вінницької області
Середа, 02 квітня 2014 05:10

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

01 квітня заступник Генерального прокурора України Микола Банчук офіційно представив колективу прокуратури новопризначеного прокурора Вінницької області – старшого радника юстиції В’ячеслава Соколового. Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та очільники судових і правоохоронних органів області та міста.

Детальніше...
 
«Народ і армія єдині»
Вівторок, 01 квітня 2014 13:34

Це головний лозунг українського військовослужбовця та кредо кожного українця. Особливо зараз. Наразі наша армія дійсно потребує підтримки народу. Зараз українська громада простягає руку допомоги військовим, щоб витягти українську армію із прірви, в яку її завела попередня влада.

Детальніше...
 
Що потрібно знати про часткову мобілізацію
Понеділок, 31 березня 2014 11:27

Практичні навчання з питань  можливої мобілізації в Теплицькому районі відбулися 31 березня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації. У навчаннях взяли участь селищний, сільські голови, керівники агроформувань району, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації. Проведення зібрання було ініційоване Бершадсько-Теплицьким об’єднаним військовим комісаріатом.

Детальніше...
 
Територіальні громади Вінниччини продовжують допомагати військовослужбовцям
Понеділок, 31 березня 2014 10:25

Територіальні громади Вінниччини продовжують допомагати військовослужбовцям. 30 тонн вантажу, а саме - продукти харчування, засоби гігієни, одяг, зібрали жителі Теплицького району для військової частини, яка дислокується у селищі Чаплинка Херсонської області. 

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує
Понеділок, 31 березня 2014 06:26

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що протягом минуло тижня було вивчено стан оплати праці по Шиманівській сільській раді, виявлено 5 порушень, надано довідку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 Наступна > Кінець >>

Сторінка 461 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше