Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про розвиток музейної справи на Тепличчині йшлося під час зустрічі з представниками обласного краєзнавчого музею
П'ятниця, 11 липня 2014 11:12

9 липня цього року Теплицький район відвідали представники Вінницького  обласного краєзнавчого музею, в особі директора - Катерини Висоцької  та завідуючої методичним кабінетом - Марини Кошмелюк.

Детальніше...
 
Аналітична довідка про організацію роботи із зверненнями громадян в Теплицькій райдержадміністрації за ІІ квартал 2014 року
П'ятниця, 11 липня 2014 07:07

За ІІ квартал  2014 року до районної державної адміністрації надійшло 59 звернень, що на 13 звернень менше, ніж за відповідний період  2013 року (72). У даних зверненнях заявниками  порушено 69 питань.

Детальніше...
 
Анатолій Олійник: «Маємо випрацювати модель діяльності комунальних ЗМІ в умовах роздержавлення. Це ті реалії, які нам пропонує час і законодавець»
П'ятниця, 11 липня 2014 06:34
Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник 10 липня зустрівся з керівниками районних засобів масової інформації, аби обговорити питання об’єктивного висвітлення подій, що відбуваються нині у східних регіонах України, та підготовки до процесу роздержавлення комунальних ЗМІ.
Детальніше...
 
День центру зайнятості в Степанівській територіальній громаді
Середа, 09 липня 2014 08:45

08 липня 2014 року в Степанівській територіальній громаді за участю голови Степанівської сільської ради,депутатів сільської ради, роботодавців, які  здійснюють свою діяльність на території сіл Степанівка, Карабелівка, Марківка та станції  Кубліч,  відбувся День центру зайнятості.  У заході взяло участь  20 осіб, з них 14 безробітних з числа незайнятого населення.

Детальніше...
 
Інформація про роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за ІІ квартал 2014 року
Середа, 09 липня 2014 08:42

Робота відділів, служб, всіх спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації спрямована на координацію спільних дій керівників, спеціалістів та працівників сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, надання їм дорадчих, консультативних послуг, ознайомлення зі змінами в діючому законодавстві та порядком їх використання, постійного проведення моніторингу стану виробничо-фінансової діяльності з метою забезпечення стабільного розвитку сільськогосподарської галузі та динамічного зростання виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення економічних показників господарювання.

Детальніше...
 
В області вісімдесят відсотків абітурієнтів, які зареєструвалися на додаткову сесію ЗНО – переселенці зі сходу України
Середа, 09 липня 2014 08:33

9 липня в рамках додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання випускники складають тести зі світової історії. У Вінниці на даний предмет зареєструвалося 5 осіб, усі мешканці східних областей. А от 10 липня за графіком сесії – історія України, тестування проходитимуть 65 осіб.

Детальніше...
 
Аграрії району активізувалися для збирання ранніх зернових
Вівторок, 08 липня 2014 14:24

Спеціалістами  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  проводиться щотижневий моніторинг роботи підконтрольної галузі. У господарствах району площа ранніх зернових становить 14251,4 га.

Детальніше...
 
Сім вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою вирушили з Вінниці до Слов’янська
Вівторок, 08 липня 2014 14:20

7 липня у післяобідню пору за ініціативою голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника з вінницького Майдану Небесної сотні до Слов’янська вирушили сім вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою.

Детальніше...
 
Для того щоб не потрапити у ситуацію торгівлі людьми пропонуємо Вашій увазі наступну інформацію з питань попередження та протидії торгівлі людьми.
Понеділок, 07 липня 2014 13:21

Інформація про структурний підрозділ районної державної адміністрації, відповідальний за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та відповідальну особу за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми у Теплицькому  районі

Детальніше...
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації звітує про свою роботу за 6 місяців 2014 року
Понеділок, 07 липня 2014 13:16

У Теплицькому районі проводиться відповідна робота щодо соціального захисту дітей, запобігання дитячій безпритульності і бездоглядності, профілактики правопорушень та розвитку нових форм сімейного виховання. Створено банк даних на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 Наступна > Кінець >>

Сторінка 462 из 556.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше