Хто на сайті

На даний момент 110 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Висока ціна за мир
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:06

Уже стало традицією, що у день виведення радянських військ з території республіки Афганістан в районі відбувається низка заходів, присвячених цій події. Цьогоріч урочистості в районі відбулися напередодні – 14 лютого. Тепличани відзначили 25 річницю закінчення афганської війни проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Детальніше...
 
Професійна самовизначенність – важлива умова активної життєвої позиції.
Четвер, 13 лютого 2014 09:56

З метою формування у школярів готовності до професійного самовизначення, активізації проблеми вибору фаху, виявлення професійних інтересів, схильностей учнів та розширення їх уявлень про світ професій, Теплицький районний центр зайнятості  10 та 11 лютого здійснив виїзні профорієнтаційні акції «На порозі вибору» у Соболівській, Великомочульській, Степанівській  ЗОШ І-ІІІ ст. 

Детальніше...
 
15 лютого – День вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 13 лютого 2014 07:04

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Детальніше...
 
Згадаймо про загиблих воїнів-інтернаціоналістів! Вічна їм пам’ять!
Четвер, 13 лютого 2014 06:54

25 років тому для багатьох сімей, які проживали в тодішньому Радянському Союзі, 15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан. Але наші земляки воювали за мир і гинули не лише в Афганістані, географія участі українських громадян у військових конфліктах різних держав досить розмаїта. Тому поточний рік Указом Президента України проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...
 
Перспективи посіву в районі цукрового буряка обговорювались на нараді
Четвер, 13 лютого 2014 06:43

У залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки до весняно-польових робіт та посіву сільськогосподарських культур, зокрема цукрових буряків. 

Детальніше...
 
Районний семінар учителів історії.
Четвер, 13 лютого 2014 06:39

На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся  районний семінар учителів суспільних дисциплін на тему: «Роль використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) при вивченні історії. Дидактичні особливості організації уроку історії з використанням ІКТ». 

Детальніше...
 
Міні-ярмарок вакансій
Середа, 12 лютого 2014 11:20

Днями спеціалістами Теплицького районного центру зайнятості в рамках підготовки до відзначення Дня соціальної справедливості організовано та проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця ТОВ “Голуба нива”. Надання можливості для безробітних додаткового заробітку, стимулювання до праці, активної зайнятості в роботах тимчасового характеру – мета заходу. Керівником товариства запропоновано роботи тимчасового характеру: вакансії підсобних робітників.

Детальніше...
 
2014 рік проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав
Вівторок, 11 лютого 2014 14:33

Про соціальний захист колишніх учасників бойових дій на території інших держав, зокрема афганців, йшлося на щотижневій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками установ району.

Детальніше...
 
Реалізація в районі стратегічної політики Президента України щодо розвитку медичної галузі.
Понеділок, 10 лютого 2014 10:12

Втілення у життя заходів, направлених на розвиток мережі закладів охорони здоров'я та модернізацію матеріально - технічної бази медичних установ, - є важливим завданням, яке повинно постійно перебувати у полі зору органів виконавчої влади усіх рівнів, на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Детальніше...
 
Профілактика та лікування онкологічних захворювань – одне з першочергових завдань медичних працівників
П'ятниця, 07 лютого 2014 13:55

Рак, як хвороба, що вражає людину, відома з незапам'ятних часів. Палеонтологи знайшли пухлинні зміни в щелепі первісної людини, що жила близько півмільйона років тому. Рак згадується в стародавніх папірусах. Чому ж проблема злоякісних новоутворень стала такою актуальною саме останнім часом?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 Наступна > Кінець >>

Сторінка 465 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше