Хто на сайті

На даний момент 115 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
15 лютого – День вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 13 лютого 2014 07:04

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року було закінчено так звану неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Детальніше...
 
Згадаймо про загиблих воїнів-інтернаціоналістів! Вічна їм пам’ять!
Четвер, 13 лютого 2014 06:54

25 років тому для багатьох сімей, які проживали в тодішньому Радянському Союзі, 15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан. Але наші земляки воювали за мир і гинули не лише в Афганістані, географія участі українських громадян у військових конфліктах різних держав досить розмаїта. Тому поточний рік Указом Президента України проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...
 
Перспективи посіву в районі цукрового буряка обговорювались на нараді
Четвер, 13 лютого 2014 06:43

У залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки до весняно-польових робіт та посіву сільськогосподарських культур, зокрема цукрових буряків. 

Детальніше...
 
Районний семінар учителів історії.
Четвер, 13 лютого 2014 06:39

На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся  районний семінар учителів суспільних дисциплін на тему: «Роль використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) при вивченні історії. Дидактичні особливості організації уроку історії з використанням ІКТ». 

Детальніше...
 
Міні-ярмарок вакансій
Середа, 12 лютого 2014 11:20

Днями спеціалістами Теплицького районного центру зайнятості в рамках підготовки до відзначення Дня соціальної справедливості організовано та проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця ТОВ “Голуба нива”. Надання можливості для безробітних додаткового заробітку, стимулювання до праці, активної зайнятості в роботах тимчасового характеру – мета заходу. Керівником товариства запропоновано роботи тимчасового характеру: вакансії підсобних робітників.

Детальніше...
 
2014 рік проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав
Вівторок, 11 лютого 2014 14:33

Про соціальний захист колишніх учасників бойових дій на території інших держав, зокрема афганців, йшлося на щотижневій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками установ району.

Детальніше...
 
Реалізація в районі стратегічної політики Президента України щодо розвитку медичної галузі.
Понеділок, 10 лютого 2014 10:12

Втілення у життя заходів, направлених на розвиток мережі закладів охорони здоров'я та модернізацію матеріально - технічної бази медичних установ, - є важливим завданням, яке повинно постійно перебувати у полі зору органів виконавчої влади усіх рівнів, на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

Детальніше...
 
Профілактика та лікування онкологічних захворювань – одне з першочергових завдань медичних працівників
П'ятниця, 07 лютого 2014 13:55

Рак, як хвороба, що вражає людину, відома з незапам'ятних часів. Палеонтологи знайшли пухлинні зміни в щелепі первісної людини, що жила близько півмільйона років тому. Рак згадується в стародавніх папірусах. Чому ж проблема злоякісних новоутворень стала такою актуальною саме останнім часом?

Детальніше...
 
Найкраще про майстрів говорять їхні твори
П'ятниця, 07 лютого 2014 13:15

У фойє районного Будинку культури відбулось відкриття виставки робіт майстрів художнього випалювання і різьблення Теплика Юрія Березіна та Юрія Кота під назвою «Молюсь за тебе, Україно». Кажуть, що майстри моляться по-особливому, – за допомогою своїх інструментів, і звертаються до Бога не словами, а витворами – іконами, картинами.

Детальніше...
 
Підведено підсумки роботи районної влади за 2013 рік. Висновок – динаміка позитивна.
Четвер, 06 лютого 2014 14:59

6 лютого 2014 року Теплицький район відвідала делегація Вінницької облдержадміністрації на чолі з керівником області Іваном Мовчаном. Дана поїздка стала логічним завершенням впровадженого на початку року нового формату роботи і звітування виконавчої влади на місцях по виконанню завдань Президента України щодо комплексного соціально-економічного розвитку територіальних громад у 2013 році.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 Наступна > Кінець >>

Сторінка 470 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше