Хто на сайті

На даний момент 147 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Депутати районної ради зібрались для обговорення актуальних проблем району
П'ятниця, 29 листопада 2013 14:23
Сьогодні в приміщенні районної державної адміністрації відбулось чергове пленарне засідання 27 сесії Теплицької районної ради 6 скликання. У залі були присутні 40 депутатів на чолі з головою ради Леонідом Габінським, голова району Василь Малярчук, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, представники преси.
Детальніше...
 
Коментар начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Віктора Прокопенка щодо реалізації у Теплицькому районі ініціатив Президента України з розвитку соціально-культурних об’єктів, бібліотек, будинків культури на селі
П'ятниця, 29 листопада 2013 14:07
Зокрема він зазначив, що мережа установ культури району здійснює реалізацію державної політики щодо забезпечення повноцінної діяльності сільських будинків культури та клубів, бібліотек з використанням нових форм організації змістовного культурного дозвілля сільського населення, створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному та духовному сенсі.
Детальніше...
 
Про права дітей в Україні
П'ятниця, 29 листопада 2013 14:17
У державній політиці нинішньої України проблеми захисту підростаючого покоління мають пріоритетний напрям. Але слід зауважити, що розв’язання проблем захисту дитини, дитинства від небезпек, які існують у сучасному житті, далеке від ідеального.
Детальніше...
 
Андрій Гончарук: Найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС у березні 2014 року
П'ятниця, 29 листопада 2013 11:35
Для України та Європейського Союзу найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС, проведення якого заплановано на березень 2014 року. Про це повідомив Радник Президента України Андрій Гончарук в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
Детальніше...
 
Виступ Президента України на пленарному засіданні Саміту ініціативи «Східне партнерство»
П'ятниця, 29 листопада 2013 11:30
Вельмишановна пані Президент Грібаускайте!
Вельмишановні президенти, глави урядів, міністри!
Високоповажні пані та панове!

Україна та ЄС вийшли на завершальний етап укладення Угоди про асоціацію. Переконаний, це відкриє нову сторінку в розвитку Української держави, переведе на якісно новий рівень наші відносини з ЄС та його державами-членами.
Детальніше...
 
Пауза в процесі укладення Угоди з ЄС не означає припинення євроінтеграційних реформ – Президент.
П'ятниця, 29 листопада 2013 11:26
Європейський вибір залишається для України стратегічним напрямом подальшого цивілізаційного розвитку, зміцнення місця і ролі країни в сучасному конкурентному світі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство» у Вільнюсі.
Детальніше...
 
Знання рідної мови - основа національно-патріотичного виховання молоді.
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:42
Задля  утвердження статусу української мови, піднесення її престижу серед  молоді,  виховання  поваги до  національних цінностей, культури і традицій українського народу на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1  відбувся ІІ (районний) етап ХIV Міжнародного конкурсу  з української  мови  імені Петра Яцика.
Детальніше...
 
Школярі району продемонстрували свої знання на учнівських олімпіадах
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:39
На базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, в якій взяли участь 30 учнів 8-11 класів з 15 шкіл району. Журі районної олімпіади визначило 8 переможців. У ІІІ етапі олімпіади буде брати участь Виходцева Ангеліна, учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1.
Детальніше...
 
Питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями - тема засідання круглого столу
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:37
В Теплицькому районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу за участі представників районної державної адміністрації та районної ради, управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі, профспілок району, голів Маломочульської, Соболівської, Веселівської сільських рад, роботодавців та представників засобів масової інформації на тему “Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – важливий фактор у вирішенні соціальної проблеми зайнятості населення”.
Детальніше...
 
Семінар-практикум музичних керівників ДНЗ.
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:32
На базі Теплицького дошкільного навчального закладу 27  листопада 2013 року відбувся семінар-практикум музичних керівників дитячих навчальних закладів району на тему «Розвиток творчих здібностей  дітей засобами музичної діяльності».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 471 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше