Хто на сайті

На даний момент 127 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Музики чарівні звуки
Четвер, 03 жовтня 2013 05:47
Під такою назвою в актовій залі Теплицької дитячої музичної школи відбулось святкове дійство, присвячене Міжнародному дню музики. В ньому взяли участь учні школи Задорожна Павліна, Фармагей Марія, Іванченко Ірина, Грабова Анастасія, Фурдик Яна, Гараджа Анна, Ратушняк Віталій, ансамбль баяністів та ансамбль народних інструментів «Українські візерунки» (керівник Сергій Терентьєв) та зразковий дитячий хоровий колектив «Джерела» (керівник Алла Грабова).
Детальніше...
 
Заяву голови районної ради про відставку депутати не задовольнили
Середа, 02 жовтня 2013 08:26
Відбулась важлива подія для найвищого органу місцевого самоврядування нашого району, районної ради, - чергова сесія, основним завданням якої стало вирішення кадрового питання. Голова районної ради Леонід Габінський, який неодноразово обирався на цю посаду, виніс на розгляд депутатів заяву про дострокове припинення повноважень у зв’язку з досягненням пенсійного віку.
Детальніше...
 
Вшанування людей похилого віку
Середа, 02 жовтня 2013 08:16
Котрий рік поспіль у перший день жовтня людство приділяє особливу увагу  проблемам старшого покоління. В Україні в цей день відзначають  День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Це свято не лише людей поважного віку, але й кожного з нас. Лише для одних  - в дійсності, для інших - в майбутньому.
Детальніше...
 
Борщ – господар хати
Середа, 02 жовтня 2013 08:06
VІІ Всеукраїнський фестиваль борщу (театр на городі Ганни Секрет) відбувся в с. Правилівка Оратівського району.  Борщ – господар хати, він і досі залишається основною стравою в українській національній кухні, рецепти його приготування передаються від покоління до покоління.
Детальніше...
 
Оперативна нарада
Середа, 02 жовтня 2013 06:58
Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук провів оперативну нараду із головами  селищної та сільських рад. Вони розглянули ряд важливих питань, які стосувалися, по-перше, благоустрою населених пунктів району, упорядкування сміттєзвалище, їх паспортизації та оформлення погоджень на них. Обговорили присутні також питання заготівлі сільськогосподарських продуктів для соціальних установ району – медичних закладів, дитячих садочків тощо.
Детальніше...
 
На території Теплицького району функціонує 39 пунктів по заготівлі молока
Середа, 02 жовтня 2013 06:56
На території Теплицького району функціонує 39 пунктів по заготівлі молока від господарств населення, з яких шість створено в поточному році. Всі молокопункти забезпечені холодильними установками та лабораторним обладнанням. За 8 місяців 2013 року пунктами було прийнято 5659 тонн молока.
 
Державна підтримка галузі тваринництва
Середа, 02 жовтня 2013 06:51
Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації з початку року подано до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відомості на виплату дотації по напрямку «Державна підтримка галузі тваринництва», а саме:
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: обов’язок влади –щорічно виділяти 26 мільйонів гривень на потреби госпіталю для ветеранів Великої Вітчизняної війни
Середа, 02 жовтня 2013 06:16
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
До Дня ветеранів та Міжнародного дня людей похилого віку заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та директор департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко відвідали Вінницькийобласний клінічний госпіталь для ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Детальніше...
 
Заради здоров’я, життя та віри в краще майбутнє на Вінниччині вперше відбудеться благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці»
Середа, 02 жовтня 2013 06:13
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Кожен мешканець обласного центру зможе 5 жовтня долучитись до благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці». Серця всіх мешканців міста цього дня битимуться в унісон: дитячі - з вдячністю, що пробігли – з усвідомленням того, що вони скоїли благородний вчинок, адже всі добровільні внески учасників підуть на купівлю кардіологічного обладнання для Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні.
Детальніше...
 
На Вінниччині відбувся моніторинговий візит міжвідомчої групи щодо вивчення діяльності суб’єктів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькій області
Середа, 02 жовтня 2013 06:04
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Засідання «круглого столу» з питань впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми відбулося 1 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Засідання відбулося за сприяння громадської організації «Прогресивні жінки», управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та за підтримки ОБСЄ.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 472 из 496.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше