Хто на сайті

На даний момент 88 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
П'ятниця, 12 липня 2013 12:02

 

Відбулось пленарне засідання 24 сесії районної ради 6 скликання

 

12 липня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання 24 сесії районної ради 6 скликання.

На засіданні розглядалось 22 питання, які стосувались діяльності Теплицького районного суду, зайнятості населення, розвитку фізичної культури і спорту, медицини, освіти, роботи архівної установи, депутатських запитів тощо.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 липня 2013 11:42

«Вінниччина – регіон рівних можливостей» 

Кожна дитина унікальна особистість, і потреби окремої маленької людини – специфічні. Це у повній мірі стосується і дітей із особливими потребами. На жаль, дитяча інвалідність в Україні тривалий час залишалася табуйованою і вразливою темою.

Про кроки обласної влади щодо створення сприятливих умов для сімейного виховання дітей-інвалідів на Вінниччині та основні аспекти соціальної підтримки матерів з особливими дітьми – у розмові з заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 липня 2013 05:34

Вінницька область - єдина в Україні, де діє широка мережа спеціалізованих закладів для роботи з дітьми - інвалідами

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 11 липня 2013 року відбулось засідання круглого столу на тему «Створення на Вінниччині умов для сімейного виховання дітей-інвалідів; діяльність центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями; робота обласного соціального центру матері та дитини».

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 13:19

Щоб родинне джерело не міліло

  Новий тиждень розпочався святом – Днем родини.

 Сім’я, родина – це той фундамент, на якому будується майбутнє кожної людини.

 11 липня 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» та з нагоди святкування Дня родини в Соболівському ДНЗ «Сонечко» на  родинному святі «Родина, родина – це  вся Україна» побували перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Москальчук і головний редактор районного газети Ірина Лупещенко.

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 06:19

Звіти сільських голів – ще один етап роботи щодо поліпшення  соціально-економічного розвитку територіальних громад на цьому наголосив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук під час проведення нарад щодо звіту сільських голів по підсумках виконання заходів соціально-економічного розвитку територіальних громад за І півріччя і плани на ІІІ квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 14:34

 

Робота постійних комісій районної ради

10 липня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось чергове засідання однієї з постійних комісій районної ради – комісії з питань бюджету, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою та комунальної власності.

На засіданні окрім членів комісії присутні були голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 12:31

 

Інформаційне повідомлення на тему «Профілактика відмов від новонароджених дітей»

З метою профілактики відмов від новонароджених дітей та допомоги жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини», створений згідно рішення 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №480.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:32

 

Саме родина є тією цеглинкою, із якої будується добробут та спокій у нашій державі

Всі ми родом із дитинства, тому кожен добре розуміє, наскільки важливим є виховання дитини в сім’ї, де дитина щодня відчуває мамине тепло і батькову допомогу. Саме справжня підтримка батьків стає надійною запорукою впевненості і захищеності у подальшому житті.

Державна політика сьогодні спрямована на забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:14

Розпочалися звіти голів територіальних громад району за І півріччя

09.07.2013 року в приміщенні райдержадміністрації перед робочою групою на чолі з головою райдержадміністрації Василем Малярчуком розпочалися звіти голів сільських рад про виконання доручення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана щодо соціально-економічного розвитку району у 2013 році.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 05:50

Наше завдання – підтримати і допомогти здолати життєві негаразди матерям з дітьми

Основними питаннями, що обговорювались під час апаратної наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Максима Боровського була соціальна адаптація одиноких матерів, аналіз потреби у розширенні мережі соціальних центрів матері та діяльність центрів денного перебування для дітей-інвалідів на Вінниччині.

Максим Боровський зазначив, що забезпечення соціальної підтримки, матерів з дітьми, що опинились у скрутних життєвих обставинах, та створення умов для розвитку сімейного виховання дітей-інвалідів – пріоритетні завдання Президента України. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 Наступна > Кінець >>

Сторінка 473 из 475.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше