Хто на сайті

На даний момент 202 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Микола Азаров: У нас є план врегулювання протиріч на шляху до Асоціації з ЄС
Середа, 27 листопада 2013 15:56
В України є план врегулювання протиріч, які виникли в ході переговорів щодо підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 27 листопада 2013 року.
Детальніше...
 
Музею історії та етнографії Тепличчини бути!
Середа, 27 листопада 2013 15:54
Ще з середини поточного року питання створення в районному центрі музею, який би зібрав найкращі  старовинні та сучасні зразки народного побуту й культури, традицій і звичаїв нашого краю, ініціювалось головою району Василем Малярчуком та начальником відділу культури  та туризму райдержадміністрації Віктором Прокопенком.
Детальніше...
 
Засідання координаційної ради
Середа, 27 листопада 2013 09:06
26 листопада 2013 року в Теплицькі райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олійника О.В. Окрім членів координаційної ради участь у зібранні взяли: головний державний газотехнічний інспектора ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Лісовик В. В. та державний інспектор з охорони праці в АПК ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Мазур Н.А.
Детальніше...
 
Концерти духового оркестру
Середа, 27 листопада 2013 08:26
Нещодавно духовий оркестр Теплицької дитячої музичної школи (керівник колективу Рудик О. Г.) започаткував цікаву традицію  виступів  дитячих творчих колективів школи в селах району. В репертуарі оркестру – твори композиторів-класиків, популярні марші, вальси, польки і навіть напівзабутий карапет.
Детальніше...
 
Завершення спортивного сезону
Середа, 27 листопада 2013 08:23
Спортивний сезон 2013 року для орієнтувальників Тепличчини завершився чемпіонатом Вінницької області «Закриття сезону», який  минулими вихідними проходив у обласному центрі. Учасниками спортивного турніру стали 93 представники трьох областей – Вінницької, Житомирської та Хмельницької.
Детальніше...
 
Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів
Середа, 27 листопада 2013 06:50
Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).
Детальніше...
 
В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави
Середа, 27 листопада 2013 06:39
В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович. «Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
Детальніше...
 
Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента
Середа, 27 листопада 2013 06:36
Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада. «На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За словами Глави держави, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.
«Питання підписання чи не підписання будь-якої угоди повинно бути обґрунтоване», - підкреслив Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

 

 
Останнє слово у питаннях ЄС – за Україною
Вівторок, 26 листопада 2013 18:33
Найболючішим питанням для українців сьогодні є проблема підписання чи, навпаки, не підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Зважаючи на резонансні події в Україні, на масові мітинги та акції протесту громадян складається враження, ніби наша держава дійсно втрачає останній шанс врятувати себе від зубожіння. Але не все те золото, що блищить, і спочатку варто як слід розібратись, які переваги і недоліки як підписання Угоди про асоціацію, так і співпраці з у Митним Союзом.
Детальніше...
 
Пам’яті жертв Голодомору
Вівторок, 26 листопада 2013 18:29

До дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в с. Соболівка відбулися жалобні заходи. Представники трудових колективів, молодь та громадськість села з вінками і корзинами квітів зібрались біля Меморіалу жертв голодомору. До слова запрошувались голова територіальної громади Михайло Бичок  та  очевидці тих страшних подій жителі села -  Марія Кирилівна Шевченко та Іван Карпович Фурдик.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 473 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше