Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відвертий діалог з людьми - один із важливих напрямків діяльності голови райдержадміністрації
Вівторок, 26 листопада 2013 18:24
Зустрічі з сільськими громадами, відвертий діалог з людьми - один із важливих напрямків діяльності голови райдержадміністрації Василя Малярчука. Він намагається якомога частіше бувати у трудових колективах сільгосппідприємств, школах, медичних закладах тощо. Так у продовж цього тижня Василь Григорович зустрівся з сільськими громадами сіл Побірки, Комарівки, Стражгорода.
Детальніше...
 
Нарада з лікарем-епідеміологом Бершадської районної СЕС Плахотнюк Н.А.
Вівторок, 26 листопада 2013 18:20
Наприкінці минулого тижня в КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» відбулася розширена нарада з лікарем-епідеміологом Бершадської районної СЕС Плахотнюк Н.А. щодо профілактики захворювання на кір та планування щеплень. В нараді взяли участь всі сімейні лікарі, медсестри ЗПСМ та завідуючі ФАП та ФП.
Детальніше...
 
Побудова справжнього громадянського суспільства вимагає тісної взаємодії органів виконавчої влади з громадами
Вівторок, 26 листопада 2013 18:13
Наше сьогодення вимагає тісної взаємодії органів виконавчої влади з громадами, що є підставою для побудови справжнього громадянського суспільства та залучення громадськості до формування і реалізації державної і регіональної політики. На виконання завдань Президента України саме контакт представників влади з громадянами, спільний діалог нададуть ефективні результати як у вирішенні злободенних проблем людей, так і в посиленні  їхньої довіри  до владних структур.
Детальніше...
 
Тепличчина вшановує жертв Голодомору 1932-33 років
Вівторок, 26 листопада 2013 08:09

В бібліотеках Теплицької ЦБС відбулося ряд заходів, а саме:

Завадівський сільський філіал - проведено бесіду «Репресії мирного населення у роки «великого терору», оформлено перегляд літератури «Спомини односельчан про голод 1932-33 років», проведено мітинг - реквієм «…Запали свічу!»;

Детальніше...
 
Забезпечення належного функціонування та розвитку сільських закладів культури на Тепличчині
Вівторок, 26 листопада 2013 07:59
Президент України Віктор Янукович поставив перед місцевою владою конкретні завдання по відродженню та збереженню культурної інфраструктури села. «Створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному та духовному сенсі — найперше завдання для місцевої влади», — підкреслив Глава держави.
Детальніше...
 
Розвиток соціально-культурної сфери у сільській місцевості – на особливому контролі Глави держави
Вівторок, 26 листопада 2013 06:31
На цьому наголосив очільник Вінницької області Іван Мовчан під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону. «У соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича важливе місце відводиться розвитку соціально-культурної сфери у сільській місцевості, - зазначив голова обласної державної адміністрації. – Протягом цього року ми особливу увагу приділяли закладам культури, змінивши формат підходу до галузі. І сьогодні ця робота продовжується».
Детальніше...
 
Про проведену роботу працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
Вівторок, 26 листопада 2013 06:13
Про проведену роботу працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за минулий тиждень інформував під час щопонеділкової наради начальник управління Валерій Помагайбо. Зокрема він зазначив, що за результатами співбесід укладено трудові відносини ФГ «Роксана» – 1 працівник.
Детальніше...
 
Семінар-практикум учителів англійської мови
Вівторок, 26 листопада 2013 06:08
22 листопада 2013 року на базі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів англійської мови з теми « Викладання англійської мови у 5 –ому класі у відповідності нового Державного стандарту повної та базової середньої освіти»
Детальніше...
 
Представники контрольно-моніторингових груп інформували голову облдержадміністрації про результати перевірок
Вівторок, 26 листопада 2013 06:26
Під головуванням керівника Вінниччини Івана Мовчана 25 листопада відбулася робоча нарада щодо підсумків здійснення перевірок стану виконання доручень голови облдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку територіальних громад області.
Детальніше...
 
Тепличчина вшановувала жертв Голодомору
Понеділок, 25 листопада 2013 08:19
22 листопада 2013 року в смт. Теплик, біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій відбувся мітинг-реквієм присвячений 80-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. В заході взяли участь керівники та представники підрозділів райдержадмінстрації, районої ради, ветерани, учні загальноосвітніх закладів селища, представники підприємств та організацій району.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 474 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше