Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Зниження ціни на російський газ відкриває для України нові можливості»
Четвер, 19 грудня 2013 06:11

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Найважливішим питанням в економічних стосунках України та Росії з року в рік є ціна на газ. Перемовини з цього приводу між вищим керівництвом обох держав, що відбулися в рамках засідання російсько-української міждержавної комісії 17 грудня, завершилися підписанням додатку до "Контракту на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу на 2009-2019 рік" від 19 січня 2009 року. Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан прокоментував результати переговорів щодо зміни умов контракту на поставки російського газу до України.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Разом ми творимо нову історію Подільського краю, будуємо нашу, українську Європу»
Четвер, 19 грудня 2013 06:04
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
За ініціативи голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана цьогоріч на Вінниччині започаткована культурно-мистецька акція, спрямована на розвиток благодійної діяльності, заохочення громадян і комерційних структур регіону до меценатства.
Детальніше...
 
Відкрито центр обслуговування платників
Середа, 18 грудня 2013 13:05

В Теплицькому відділенні Гайсинської ОДПІ відбулося урочисте відкриття центру обслуговування платників податків (ЦОПП). У відкритті центру взяли участь голова Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик, голова райдержадміністрації Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський, начальник Гайсинської ОДПІ Володимир Березнер, представники ГУ Міндоходів у Вінницькій області та місцевого підприємництва. 

Детальніше...
 
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє
Середа, 18 грудня 2013 12:58
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє що в управлінні щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління,  заступниками і начальниками відділів.  Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії.
Детальніше...
 
Президенти України та Росії обговорили питання торговельно-економічних відносин
Середа, 18 грудня 2013 06:46

Відновлення обсягів торгівлі між Україною і Російською Федерацією потребує активних дій з боку обох держав. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з Президентом РФ Володимиром Путіним у Москві.

Детальніше...
 
За підсумками засідання Українсько-Російської міждержавної комісії підписано низку документів
Середа, 18 грудня 2013 06:42

Президент України Віктор Янукович і Президент Російської Федерації Володимир Путін підписали План українсько-російських заходів щодо спільного святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в 2014 році. У Плані зафіксовані домовленості сторін про спільне проведення заходів науково-просвітницького, культурно-історичного характеру, присвячених 200-й річниці від дня народження поета, письменника, художника Т.Г.Шевченка. Також у присутності Президентів підписаноПротокол шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії. Крім того, у присутності Глав держав підписано низку документів. 

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Створення дитячих будинків сімейного типу – це реальна можливість оточити материнським теплом та батьківською увагою тих дітей, які залишились без опіки»
Середа, 18 грудня 2013 06:35

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у рамках робочої поїздки до міста Жмеринки відвідав дитячий будинок сімейного типу, створений на базі родини Нартовських. На гостину до дружної сім’ї керівник Вінниччини завітав із солодощами та ноутбуком у дарунок. А відтак поцікавився умовами проживання та виховання членів великої родини, де, окрім трьох рідних, виховуються семеро прийомних дітей.
Детальніше...
 
Обласна влада у розрізі кожного району відпрацьовує можливі шляхи забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Середа, 18 грудня 2013 06:28
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

17 грудня, перебуваючи з робочим візитом у місті Жмеринка, керівник Вінниччини Іван Мовчан відвідав Жмеринський обласний соціальний гуртожиток. Саме тут, згідно зі статутом закладу, мають змогу тимчасово проживати діти-сироти та позбавлені батьківського піклування віком від 15 до 18 років, а також особи з їх числа віком до 23 років за відсутності в них житла.

Детальніше...
 
Центр соціально-психологічної реабілітації дає можливість психологічно підготувати та максимально адаптувати дітей до якісно нових умов життя
Середа, 18 грудня 2013 06:22
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, відвідавши 17 грудня Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Заклад розрахований на одночасне перебування 25 дітей віком до 18 років, які залишились без піклування, зазнали насильства, постраждали від торгівлі дітьми, безпритульних або ж дітей, сім’ї яких опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
Коли, здається, жити неспромога, коли, здається, більше сил нема, повір у себе, і твоя тривога розвіється, як марево, сама.
Вівторок, 17 грудня 2013 12:05

Такими життєствердними словами розпочався ХІІ районний фестиваль творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе!». Віра супроводжує усе людське життя, і саме вона допомагає таким дітям виживати в сучасних умовах, боротися за кожну щасливу мить, не падати духом, а сміливо дивитися вперед.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 474 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше