Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Реалізація у районі завдання Президента України щодо захисту прав дитини

Про це йшлося 16 грудня 2013 року на щотижневій нараді під головуванням Василя Малярчука з начальниками управлінь, відділів та служб району. Голова райдержадміністрації наголосив, що доручення Президента України Віктора Януковича щодо поліпшення захисту прав і законних інтересів дітей, спрямоване на вирішення їх найгостріших проблем. І значна увага, звичайно, приділяється питанням соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
 
17 грудня - День працівника державної виконавчої служби
Вівторок, 17 грудня 2013 08:53

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо вас із професійним святом.

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі.

Детальніше...
 
Мораль і право, Право і закон – Рушійні сили для життя людини.
Вівторок, 17 грудня 2013 06:27

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Цей підхід диктує сьогодення. Для того, щоб збагатити і закріпити знання учнів з основ правознавства, сприяти формуванню правової свідомості підлітків, вдосконалювати вміння логічно мислити, висловлювати свою думку, 13 грудня для учнів 9-10 класів Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ініціативи районного центру зайнятості, була проведена експрес - гра "Подорож країнами Закону, Права і Моралі".

Детальніше...
 
Дотримання гендерної політики у трудових відносинах роботодавців
Вівторок, 17 грудня 2013 06:26

В рамках проведення Тижня служби зайнятості в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Забезпечення рівня можливостей для працівників при прийнятті на роботу - позитивний імідж організації та сучасного керівника».

Детальніше...
 
Вінниччина хоровим співом вшановувала пам’ять славнозвісного земляка – композитора Миколи Леонтовича
Вівторок, 17 грудня 2013 06:21

13 грудня 2013 року з нагоди 136-ї річниці від дня народження всесвітньо відомого композитора, нашого славетного земляка Миколи Дмитровича Леонтовича в актовій залі Вінницького училища культури і мистецтв імені його імені відбувся обласний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича».

Детальніше...
 
Захист прав дитини – один із першочергових обов’язків держави
Вівторок, 17 грудня 2013 06:14
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 16 грудня під час щопонеділкової оперативної наради з керівниками департаментів та служб області.

Детальніше...
 
Кошти для соціальних виплат сім’ям з дітьми у розмірі 1 млрд. 500 млн. гривень вже надійшли до регіону і будуть виплачені до 1 січня
Вівторок, 17 грудня 2013 06:09
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося 16 грудня на селекторній нараді під головуванням Міністра соціальної політики України Наталі Королевської. На нараді піднімались питання щодо функціонування соціальної сфери, забезпечення пенсійних та соціальних виплат, роботи установ, які надають соціальні послуги населенню у зимовий період. У Вінницькій студії Укртелекому на нараді були присутні заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та керівники профільних управлінь.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Ми відкриті для інвесторів та завжди готові до діалогу з усіма, хто прагне працювати на розвиток Вінницької області»
Понеділок, 16 грудня 2013 06:16
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Держінвестпроект України спільно із Вінницькою облдержадміністрацією підготували Інвестиційний паспорт Вінницької області – інформаційно-презентаційне видання, що дозволить ознайомитись із актуальною інформацією про конкурентні переваги та інвестиційні можливості регіону, підвищити інвестиційну привабливість області, сприятиме прийняттю позитивних рішень щодо інвестування на території Вінниччини.
Детальніше...
 
Глава держави: Протистояння має бути зупинено, життя у країні має увійти у стабільне русло
Понеділок, 16 грудня 2013 06:14
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості об’єктивного розслідування подій під час масових акцій, зокрема сутичок мітингувальників із представниками правоохоронних органів.
Детальніше...
 
Уклін тобі, великий наш Маестро
П'ятниця, 13 грудня 2013 13:22
13 грудня 2013 року виповнюється 136 років з дня народження видатного українського композитора, хорового диригента, громадського діяча та педагога – Миколи Дмитровича Леонтовича. Унікальна постать в українській культурі початку ХХ ст. - Микола Леонтович  являється творцем класичних зразків української хорової музики, автором численних обробок українських народних пісень, оригінальних творів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 475 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше