Хто на сайті

На даний момент 166 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «У позашкільних навчальних закладах діти отримують заряд енергії, культури та любові до рідного краю. А це надзвичайно важливо»
П'ятниця, 22 листопада 2013 05:55
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району 21 листопада голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості.
Детальніше...
 
Керівник району вивчає проблеми громад на місцях.
Четвер, 21 листопада 2013 07:38
Із проблемами територіальних громад Тепличчини, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук вирішив ознайомитися, як то кажуть, на власні очі.
Детальніше...
 
Семінар учителів історії
Середа, 20 листопада 2013 08:07

В Метанівській ЗОШ І-ІІ ступенів 19 листопада 2013 року відбувся  семінар учителів історії категорій «спеціаліст» та «спеціаліст ІІ категорії». В теоретичній частині семінару учасники обговорювали питання типології, структури і форм сучасного уроку історії та особливостей його аналізу.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Основний критерій оцінки діяльності станції юних натуралістів - тисячі дітей, які тут навчаються»
Середа, 20 листопада 2013 06:10
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
19 листопада керівник області Іван Мовчан відвідав Вінницьку обласну станцію юних натуралістів, аби ознайомитися з системою роботи позашкільного закладу та надбаннями його вихованців.
Детальніше...
 
Сформувати максимально сприятливі умови для розвитку фермерства – одне з основних завдань сьогодні
Середа, 20 листопада 2013 06:05
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час зустрічі із представниками асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області. Метою зібрання було обговорення проблемних питань, що виникають у діяльності фермерів регіону, та окреслення можливих шляхів їх вирішення. А тому, окрім членів асоціації, у нараді взяли участь і представники відповідних служб та відомств області.
Детальніше...
 
Свято «Величаймо славу села»
Вівторок, 19 листопада 2013 06:49
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, яке присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
Детальніше...
 
Семінар вчителів російської мови
Вівторок, 19 листопада 2013 06:45
На базі Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. 15 листопада 2013 року відбувся районний семінар учителів російської мови на тему «Сучасні підходи до вивчення російської мови у загальноосвітній школі як другої іноземної». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету Олена Мудрак, керівник районного методичного об’єднання Тетяна Тертична, учителі російської мови зі шкіл району.
Детальніше...
 
Оперативна нарада
Вівторок, 19 листопада 2013 06:40
Щотижнева оперативна нарада  з начальниками управлінь, відділів РДА, керівниками районних підприємств, організацій, установ району під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Ніколайчука відбулася 18 листопада 2013 року.
Детальніше...
 
Ярмарка професій – 2013 у Теплицькому районі.
Вівторок, 19 листопада 2013 06:25
Всього існує безліч професій, і навряд хтось зможе достеменно порахувати всі. Та кожна з них має свою історію, з часом зазнала істотних змін і зараз займає особливе місце серед професійного розмаїття. Проблематика працевлаштування та зайнятості молоді постійно перебуває у фокусі уваги Державної служби зайнятості. Одним з найважливіших її завдань є робота з молоддю щодо сприяння працевлаштуванню шляхом організації та проведення різноманітних профорієнтаційних заходів.
Детальніше...
 
Вітання з нагоди професійного свята приймали працівники галузі зв’язку Вінниччини
Понеділок, 18 листопада 2013 08:23
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У залі обласної державної адміністрації 15 листопада кращих зв’язківців регіону вітали заступник голови обласної державної адміністрації Роман Аксельрод, голова обласної Ради Сергій Татусяк , заступник міського голови Валерій Коровій, директор Вінницької філії ВАТ „Укртелеком” Віктор Яблонський.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 476 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше