Хто на сайті

На даний момент 70 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Сергій Арбузов: Ми відновлюємо підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом
П'ятниця, 13 грудня 2013 11:07

Український Уряд розпочинає серію консультацій з імплементації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Про це заявив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов за результатами зустрічі з комісаром ЄС з питань розширення і політики сусідства Штефаном Фюле у Брюсселі.
«Зараз потрібно зробити все, щоб Україна не була втрачена для Європи, а європейський шлях не був втрачений для України. Тому ми тут - для подолання кризи і для підготовки до підписання. Сьогодні ми відновлюємо підготовку до підписання Угоди - починаємо серію консультацій з її імплементації», - сказав він.
Детальніше...
 
Молоді спеціалісти отримали перший офіційний документ про працевлаштування
Четвер, 12 грудня 2013 14:53
Відрадно констатувати той факт, що  молодь таки повертається на роботу додому після навчання. Так нещодавно культурна еліта нашого району поповнилася новими  спеціалістами. Після закінчення Тульчинського училища культури бібліотекарем в Центральну районну бібліотеку прийшла працювати Марія Прокопенко, а в районний Будинок культури техніком – оператором оптичного устаткування Таїса Лищук.
Детальніше...
 
Говоримо про нове в антикорупційному законодавстві (інтерв’ю з юристом райдержадміністрації Сергієм Скоробрехою)
Четвер, 12 грудня 2013 14:41
Які основні завдання виконавчої влади в питаннях боротьби з корупцією?
Слід зауважити, що Президент України як гарант Конституції визначив боротьбу з корупцією одним із стратегічних завдань влади. У Президентській Програмі економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» зазначено, що високий рівень корупції робить країну менш привабливою для міжнародного капіталу, а це гальмує економічне зростання і заважає виконанню завдань щодо підвищення добробуту українських громадян.
Детальніше...
 
Визначено учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
Четвер, 12 грудня 2013 14:57
57 школярів взяло участь в районній олімпіаді з географії. Кращі результати показали учні Веселівської  ЗОШ І-ІІІ ст. , Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 . У ІІІ етапі олімпіади будуть брати участь Бартко Валентин - учень 10 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1  та  Марчук Олександр - учень 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Детальніше...
 
Тепличчина вшановує Леонтовича.
Четвер, 12 грудня 2013 08:03
Щорічно в грудні на Тепличчині проводяться заходи по вшануванні пам’яті  видатного земляка, композитора, хорового диригента, педагога, знавця та збирача народної творчості -  Миколу Дмитровича Леонтовича.
Детальніше...
 
Заява Президента України
Четвер, 12 грудня 2013 07:54
Шановні співвітчизники!
Я неодноразово наголошував, що єдиний можливий шлях - це шлях примирення і порозуміння. Дії всіх сторін мають відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України.
Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: На забезпечення виплати заробітної плати для Вінниччини виділено додаткову дотацію в обсязі 77,7 млн.грн
Четвер, 12 грудня 2013 06:05
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як повідомив голова облдержадміністрації, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, на забезпечення виплати заробітної плати області виділено додаткову дотацію в обсязі 77,7 млн.грн. У грудні очікується отримання ще 34,0 млн.грн., що дасть змогу в повному обсязі забезпечити коштами виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, і відповідно на кінець року не допустити простроченої заборгованості по ній.
Детальніше...
 
На ринку праці області спостерігається стійка тенденція повільного росту
Четвер, 12 грудня 2013 06:01
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначила перший заступник директора обласного Центру зайнятості Світлана Аляб’єва на прес-конференції, яка відбулася 11 грудня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. На прес-конференції розглядалися питання стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання та перспективи на 2014 рік.
Детальніше...
 
Звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана 
Середа, 11 грудня 2013 14:26
Шановні вінничани! Сьогодні в нашій країні відбуваються події, які нікого не можуть залишити байдужими. Вінницька область демонструє зважений підхід, розуміючи, яка висока частка відповідальності за благополуччя країни лежить на нашому аграрному регіоні.
Детальніше...
 
Депутати районної ради виробили спільне рішення про звернення до Гаранта Конституції та окремих державних органів щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні
Середа, 11 грудня 2013 13:56
На пленарному засіданні позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання, яка пройшла в приміщенні райдержадміністрації і районної ради 11 грудня 2013 року, окрім двох запланованих питань заступником голови ради Русланом Трамбовецьким було ініційовано пропозицію про обговорення суспільно-політичної ситуації, яка відбувається в нашій країні, і вироблення спільного звернення.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 476 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше