Хто на сайті

На даний момент 197 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації
У нашу дні розвиток держави в цілому і конкретних її регіонів зокрема неможливий без розвитку громадянського суспільства, без залучення громадськості до формування державної  політики. ож, виконуючи завдання Президента України з даного питання, 15 листопада 2013 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації за участю голови району Василя Малярчука, членів ради і запрошених, зокрема голови селища Теплик Григорія Вольського, директора районного центру зайнятості Василя Мальони та начальника управління економіки райдержадміністрації Оксани Сторожук.
Детальніше...
 
Привітання з Днем сільського господарства
П'ятниця, 15 листопада 2013 07:04
Шановні працівники сфери агропромислового розвитку Тепличчини!
Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди професійного свята!
Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.
Детальніше...
 
Привітання з Днем студента
П'ятниця, 15 листопада 2013 07:02
Дорогі юні друзі! Шановне студентство!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям.
Детальніше...
 
Привітання до дня радіо, телебачення та зв"язку
П'ятниця, 15 листопада 2013 06:57
Шановні працівники та ветерани зв’язку та радіо Тепличчини!
Щиро  вітаємо вас із професійним святом.
Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.
Детальніше...
 
Вирішення питань, пов’язаних з утриманням світлофорних об’єктів на території області та утримання вулично-шляхової мережі під час погіршення погодних умов у зимовий період
Четвер, 14 листопада 2013 08:19
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, що відбулась 13 листопада в приміщенні облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа АКСЕЛЬРОДА та начальника Департаменту ЖКГ енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолія ВАКАРА.
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: Позиція обласної влади - в найдискусійніших питаннях шукати точки дотику з громадськістю
Четвер, 14 листопада 2013 08:10
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації під час зустрічі із громадськими організаціями Літинського району, що відбулась 13 листопада в приміщенні Літинської районної бібліотеки. В зустрічі взяли участь голова Літинської РДА Олег Новіцький, та його заступник Галина Крива, голова жіночої ради – директор Літинської районної бібліотеки Людмила Іщук, голова громадської організації «Літературно-мистецьке об'єднання «Дзвінкова криниця» Петро Слободянюк, громадські активісти Літинщини.
Детальніше...
 
Іван Мовчан привітав колектив телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з професійним святом
Четвер, 14 листопада 2013 08:04
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у святкуванні Дня телебачення, радіо і зв’язку у колективі обласної державної телерадіокомпанії «Вінтера», який багато років поспіль очолює заслужений журналіст України Любов Коваленко. 
Детальніше...
 
Уряд має невідкладно проаналізувати стан справ у всіх галузях економіки за результатами зустрічі Президента з представниками УСПП і ФПУ
Четвер, 14 листопада 2013 08:01
Президент України Віктор Янукович дасть доручення Кабінету Міністрів за результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України. «Ці доручення зараз вже підуть Кабінету Міністрів, і я попередив Азарова, щоб завтра вже на Уряді все це було розглянуто. Завтра, негайно», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України.
Детальніше...
 
100-літній ювілей жительки села Соболівка
Середа, 13 листопада 2013 08:53
Свій 100 - літній ювілей відзначила жителька села Соболівка Настасія Олексіївна Луценко. Тепло привітали ювілярку перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник Пенсійного фонду України в Теплицькому районі Тамара Монаршук, голова села Соболівка Михайло Бичок. Разом із щирими вітаннями та побажаннями вони вручили Настасії Олексіївні вітальну телеграму від Президента України та подарунки.
Детальніше...
 
Вінниччина має чітку систему роботи з розбудови інфраструктури у сільській місцевості
Середа, 13 листопада 2013 07:11
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Днями голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан доповідав Президенту України Віктору Януковичу про стан соціально-економічного розвитку Вінниччини. Про що йшла мова під час зустрічі з Главою держави та які завдання ставить сьогодні перед регіоном Президент України, керівник області інформував журналістів 12 листопада на прес-конференції.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 477 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше