Хто на сайті

На даний момент 136 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Галина Журба. Слово на тлі сучасності
Вівторок, 31 грудня 2013 08:33

Чим цікава сьогодні для нас Галина Журба? Таке запитання неодноразово ставилось учасниками «круглого столу», який зібрався в районному Будинку культури в приміщенні районної Централізованої бібліотечної системи. 

Детальніше...
 
Ефективна реалізація державної регіональної політики на місцях – одне з головних завдань, що ставить перед регіонами Президент України Віктор Янукович
Понеділок, 30 грудня 2013 07:16

На цьому наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан під час наради з головами районних державних адміністрації області. Інформуючи районних очільників про основні акценти, озвучені Главою держави 26 грудня на засіданні Ради регіонів, Іван Мовчан зазначив: «Одним із завдань, що ставить сьогодні Президент України, є послідовний розвиток соціально-економічного потенціалу територій, використання інструментів державно-приватного партнерства та ефективна реалізація державної регіональної політики на місцях. 

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Тільки злагоджена, системна і послідовна робота може дати позитивні результати»
Понеділок, 30 грудня 2013 07:13

27 грудня голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у черговій сесії Вінницької міської ради.Основним питанням, що розглядалося депутатами самоврядного органу, став звіт міського голови Володимира Гройсмана про підсумки роботи у 2013 році та плани на рік наступний. 

Детальніше...
 
Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
П'ятниця, 27 грудня 2013 12:43

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, який тривав  протягом листопада - грудня 2013 року. На завершення:

Детальніше...
 
Традиційно на новорічні свята обов’язково запрошуються діти певних категорій для вітання
П'ятниця, 27 грудня 2013 12:40

Традиційно на новорічні свята обов’язково запрошуються діти певних  категорій для вітання. От і на передодні цього Нового року з дітьми – сиротами зустрілись голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський.

Детальніше...
 
Відбулася сесія районної ради
П'ятниця, 27 грудня 2013 08:54

29 позачергова сесія Теплицької районної ради 6 скликання відбулася в залі засідань райдержадміністрації 25 грудня цього року. У ході зібрання депутати внесли зміни до Програми розвитку територіальних громад Теплицького району на 2013-2014 роки, затвердили розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації, перелік закладів культури базової мережі районного рівня, технічну документацію із нормативної грошової оцінки на земельні ділянки, що надаються в оренду та внесли зміни до рішення 19 сесії районної ради 6 скликання "Про районний бюджет на 2013 рік".

Детальніше...
 
Соціальні зобов’язання, що передані нам державою, Вінницька область виконала в повному обсязі
П'ятниця, 27 грудня 2013 06:15

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова коментуючи підсумки селекторної наради щодо роботи установ і закладів соціальної сфери у 2013 році, яка відбулася 26 грудня в приміщенні «Укртелекому».

Детальніше...
 
В Україні продовжиться зростання соціальних виплат - Глава держави
Вівторок, 24 грудня 2013 16:26

Наступного року в Україні продовжиться зростання заробітних плат, пенсій та соціальних виплат. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Детальніше...
 
Наше майбутнє залежить від нас
Вівторок, 24 грудня 2013 11:25

Такий принцип лежить в основі діяльності активу Степанівської територіальної громади, в якій днями побував голова районної державної адміністрації Василь Малярчук. Дана сільська рада складається з п’яти населених пунктів, де загалом проживає понад дві з половиною тисячі жителів. Усі вони, без винятку, воліли б жити у спільноті, де  були б створені належні умови проживання і розвитку, доступні адміністративні та соціальні послуги, а саме населення залучалося б до прийняття управлінських рішень.

Детальніше...
 
24 грудня - День працівників архівних установ
Вівторок, 24 грудня 2013 06:52
Шановні архівісти району!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ!

Ви допомагаєте відновити правду, згадати забуті імена, неупереджено оцінити важливі події, що відбувалися у минулому.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 478 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше