Хто на сайті

На даний момент 216 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк: «Влада у нас відкрита і готова співпрацювати з громадськими організаціями»
Середа, 13 листопада 2013 06:21
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав обласну громадську організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія». Голова організації Раїса Панасюк показала керівникові області приміщення, в якому нині працює організація, розповіла про реабілітаційні програми для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, про діяльність сервісного центру і служби перевезення людей на візках, познайомила голову ОДА зі своїми колегами і з людьми, які проходять курс реабілітації. 
Детальніше...
 
Обласна влада відпрацьовує оптимальні моделі підтримки фермерських господарств регіону
Середа, 13 листопада 2013 06:08
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому під час прес-конференції, що відбулася 12 листопада, наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Керівник Вінниччини зазначив, що розвиток фермерських господарств та сімейних ферм – завдання, яке ставить сьогодні перед регіонами Президент України Віктор Янукович, адже саме ця категорія господарників потребує нині особливої уваги з боку держави.
Детальніше...
 
Семінар з роботодавцями
Вівторок, 12 листопада 2013 14:09
12 листопада 2013 року у Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями  на тему: «Працевлаштування слабо захищених категорій населення та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць». У семінарі  взяли участь директор центру зайнятості Мальона В.М., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Воловодівський С.О., головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Килівник Т.В. та  представники  підприємств, установ, організацій району.
Детальніше...
 
Навчальницько – просвітницький захід з фінансової грамотності учнівської молоді
Вівторок, 12 листопада 2013 12:59
Просвітницька робота з дітьми є дуже важливою та перспективною для держави. Учні мають дуже обмежений досвід у фінансових операціях, а їх  свідомість практично позбавлена поширених серед населення фінансових операцій.
Детальніше...
 
На Вінниччині відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності Польщі
Вівторок, 12 листопада 2013 12:49
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
В театрі ім. М. Садовського відбулися святкові заходи до Дня незалежності Республіки Польща. У заході взяла участь заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. Від імені керівництва області Любов Спірідонова привітала представників Республіки Польща та висловила слова вдячності за щиру дружбу і плідну співпрацю.
Детальніше...
 
Взаємодія та взаємовплив громадянського суспільства і держави є визначальним у процесі розбудови громадянського суспільства в Україні
Вівторок, 12 листопада 2013 12:41
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 11 листопада відбулась прес-конференція на тему: «Розбудова громадянського суспільства на Вінниччині та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики» за участю керівництва громадської ради при Вінницькій обласній адміністрації.
Детальніше...
 
Президент закликає чиновників проводити роз’яснювальну роботу щодо діяльності влади
Вівторок, 12 листопада 2013 12:38
Президент України Віктор Янукович переконаний у необхідності проведення роз’яснювальної роботи представниками органів державної влади щодо своєї діяльності. «Нам треба проводити величезну роз’яснювальну роботу. Нам треба проводити цю роботу таким чином, щоб показати приклади, як це в нас робиться, в нашій країні, як це в інших країнах.
Детальніше...
 
Залучення громадськості до формування регіональної політики – запорука прийняття правильних управлінських рішень
Вівторок, 12 листопада 2013 09:26
Із запровадженням нового управлінського формату роботи районної влади, коли представники сільських територіальних громад долучаються до вирішення важливих питань нашого регіону, в районі активно реалізуються завдання очільника держави Віктора Януковича щодо розвитку громадянського суспільства. Проходить це шляхом врахування побажань і рекомендацій громадськості, тих самих людей, задля яких відбуваються зміни.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Налагодження ефективної взаємодії між владою та інституціями громадянського суспільства – запорука успішного розвитку Вінниччини»
Вівторок, 12 листопада 2013 06:42
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Наголосив в ході щотижневої робочої наради з керівниками департаментів обласної державної адміністрації та служб Вінниччини голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Лише спільними зусиллями обласної влади та представників інститутів громадянського суспільства ми зможемо розбудувати конкурентоспроможну та економічно привабливу Вінниччину – регіон стабільності та процвітання», – наголосив керівник Вінниччини.
Детальніше...
 
Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє
Понеділок, 11 листопада 2013 14:45
Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 9-10 листопада проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичного виховання, психології та педагогіки.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 478 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше