Хто на сайті

На даний момент 116 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент наголошує на необхідності розбудови мережі автодоріг
Понеділок, 11 листопада 2013 13:58
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності відновлення та розбудови мережі автомобільних доріг у нашій державі. «Нам треба деякі дороги будувати зовсім нові, нові шляхи. Але поки що ті шляхи старі, які є, нам треба покращити і привести їх в належний стан.
Детальніше...
 
Майже чотириста сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів буде створено на Вінниччині до 2020 року
Понеділок, 11 листопада 2013 13:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук під час щотижневої наради в голови облдержадмінцістрації, відповідно до ініціативи Міністерства аграрної політики і продовольства України „Рідне село” на Вінничиині протягом 2013 – 2020 років планується створити 389 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, в тому числі: з обробітку землі та збирання врожаю – 64 кооперативи, молочарських – 92, м’ясних – 10, плодоовочевих – 35, зернових – 6, інших – 59, переробних – 29, постачальницьких – 28 та багатофункціональних – 66 кооперативів. 
Детальніше...
 
Глава держави: Україна стає більш міцною, більш об’єднаною
Понеділок, 11 листопада 2013 13:51
Україна здатна відстоювати свої національні інтереси, наголошує Президент Віктор Янукович. «Ми, врешті-решт, усім кажемо, що ми - суверенна держава, незалежна, що у нас є наші національні інтереси, і ми їх будемо відстоювати.
Детальніше...
 
Проходить атестація державних службовців
Понеділок, 11 листопада 2013 13:23
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформує про проведення атестації державних службовців в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділів.
Детальніше...
 
Про наповненість районного бюджету інформувала 11 листопада 2013 року
Понеділок, 11 листопада 2013 13:19
Про наповненість районного бюджету інформувала 11 листопада 2013 року на щопонеділковій нараді присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Руденко. Зокрема вона зазначила, що станом на 11.11.2013р. до бюджету Теплицького  району залучено 18418090 грн., що при планових призначеннях на 11 міс. в сумі 19260019 грн. склало 95,6% виконання.
Детальніше...
 
Питання розвитку громадянського суспільства – на контролі у влади
Понеділок, 11 листопада 2013 13:01
Під час щотижневої наради перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Ніколайчук наголосив на важливості реалізації в районі завдань  Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.
Детальніше...
 
Про стан охорони праці на підприємствах району
Понеділок, 11 листопада 2013 12:58
Про стан охорони праці на підприємствах району розповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Помагайбо на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділі райдержадміністрації, начальниками окремих установ та служб району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук.
Детальніше...
 
На Вінниччині ведеться послідовна робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області
Понеділок, 11 листопада 2013 06:29
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, коментуючи результати селекторної наради з питань погашення заборгованості із заробітної плати, сплати єдиного соціального внеску та інших платежів до Пенсійного фонду України, яка відбулася 8 листопада під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.
Детальніше...
 
Захист прав національних меншин, формування умов для їх активної участі у соціально-економічному, політичному та духовно-культурному житті Вінниччини – пріоритет обласної влади
Понеділок, 11 листопада 2013 06:22
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося на зустрічі керівництва області із представниками національно-культурних товариств, що відбулась 8 листопада в конференц-залі Вінницького єврейського благодійного центру «Хесед Емуна». В зустрічі взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах національностей і релігій обласної державної адміністрації Ігор Салецький, його заступник Алла Ратинська, представники громадських організацій, національно-культурних товариств та об’єднань тих народностей, що проживають на Вінниччині: євреїв, азербайджанців, поляків, білорусів, ассирійців, ромів.
Детальніше...
 
Міжнаціональна злагода та релігійне порозуміння – обов’язкова умова стабільності та єдності громади.
Громада Тепличчини за своїм етнічним та релігійним складом досить неоднорідна. Зрозуміло, що переважають українці, але на території району живуть  ще росіяни, молдавани, білоруси, вірмени, поляки, євреї та представники інших національностей.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 479 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше