Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан привітав колектив Вінницької міської ради з Днем місцевого самоврядування
Понеділок, 09 грудня 2013 06:58

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

6 грудня очільник регіону Іван Мовчан взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відбулися у Вінницькій міській раді. Звертаючись з вітальним словом до колективу міської ради, голова облдержадміністрації зазначив, що між виконавчою владою та органами місцевого самоврядування Вінниччини є повне порозуміння, а всі нагальні питання вирішуються спільно і злагоджено.
Детальніше...
 
Роман Аксельрод: «Курс держави залишається незмінним - наше майбутнє у партнерських відносинах з європейською спільнотою»
Понеділок, 09 грудня 2013 06:52
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сьогодні, напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні заступник голови обласної державної адміністрації Роман Аксельрод відвідав Погребищенський район. Привітати своїх колег із святом прибув також депутат Вінницької обласної ради С.Смотрич. Роман Аксельрод зачитав привітання від голови Вінницької обласної Ради С.Татусяка і голови облдержадміністрації І.Мовчана та вручив нагороди обласного рівня.
Детальніше...
 
Старшокласники обирають майбутню професію уже сьогодні
П'ятниця, 06 грудня 2013 06:50
Приходить час, коли кожен старшокласник замислюється про майбутнє, про своє призначення в житті. Вибір професії для молодої людини завжди був та буде важливим кроком  у доросле життя. А правильний вибір професії – це запорука того, що у майбутньому  будеш  отримувати від своєї роботи задоволення.
Детальніше...
 
Зустрічі районної влади з громадами в Саші та Удичі
П'ятниця, 06 грудня 2013 06:53

Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук спілкувався  із жителями територіальних громад сіл Саша та Удич. Під час зустрічей Василь Григорович привітав громаду і представників органів місцевого самоврядування з наступаючим святом - Днем місцевого самоврядування.
Детальніше...
 
Захарченко заборонив своїм підлеглим застосовувати силу проти участників акцій.
П'ятниця, 06 грудня 2013 06:46
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко дав вказівку працівникам органів внутрішніх справ утримуватися від застосування сили відносно учасників мирних акцій, а також попередив організаторів цих акцій про спільну відповідальність за безпеку їх учасників.
Детальніше...
 
Про стан оплати праці та легалізації робочих місць протягом 11 місяців 2013 року на підприємствах,установах та організаціях Теплицького району.
П'ятниця, 06 грудня 2013 06:27
Конституція України гарантує право кожного громадянина на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. На даний час роботодавець зобов’язаний виплачувати заробітну плату працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
Детальніше...
 
Будуймо європу в своєму домі
Четвер, 05 грудня 2013 08:30
Події, що відбуваються нині в державі, мабуть, не можуть залишити байдужим жодного, хто вболіває за її майбутнє. Сьогодні одних Майдан об'єднав, інших розвів по різні сторони протистояння. Найболючішим є те, що заручником політичних інтриг стала молодь. Молодь, що об'єдналася у своєму прагненні до кращого життя, до його європейських стандартів. Певно, лише час відкриє нам достеменні причини тієї силової розправи над молодими людьми в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.
Детальніше...
 
Голова району побував у Великій Мочулці і Орлівці
Четвер, 05 грудня 2013 08:39
Голова райдержадміністрації продовжує робочі поїздки по району з метою прямого діалогу з місцевим населенням щодо проведеної владою роботи по вирішенню соціальних питань для покращення умов проживання людей на селі: що зроблено, що планується зробити.
Детальніше...
 
Змагаються найрозумніші.
Четвер, 05 грудня 2013 06:33
29 листопада 2013 року відбулась районна олімпіада з німецької мови, в якій взяли участь 9 учнів з 5 шкіл району. ІІ місце в цьому етапі олімпіади здобула Маслівець Анастасія, учениця 11 класу Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка буде брати участь у ІІІ етапі олімпіад.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Шлях до Європи розпочинається зі свідомості кожного українця»
Середа, 04 грудня 2013 19:57
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
4 грудня голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан провів чергове зібрання з групою позаштатних радників, кожен з яких не лише представляє окремий напрям діяльності, а й має на території регіону заслужений авторитет. Темою для обговорення стала суспільно-політична ситуація, що склалася в Україні протягом останніх днів. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 Наступна > Кінець >>

Сторінка 479 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше