Хто на сайті

На даний момент 115 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Заява Президента України
Четвер, 12 грудня 2013 07:54
Шановні співвітчизники!
Я неодноразово наголошував, що єдиний можливий шлях - це шлях примирення і порозуміння. Дії всіх сторін мають відбуватися виключно в рамках законів і Конституції України.
Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: На забезпечення виплати заробітної плати для Вінниччини виділено додаткову дотацію в обсязі 77,7 млн.грн
Четвер, 12 грудня 2013 06:05
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як повідомив голова облдержадміністрації, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, на забезпечення виплати заробітної плати області виділено додаткову дотацію в обсязі 77,7 млн.грн. У грудні очікується отримання ще 34,0 млн.грн., що дасть змогу в повному обсязі забезпечити коштами виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, і відповідно на кінець року не допустити простроченої заборгованості по ній.
Детальніше...
 
На ринку праці області спостерігається стійка тенденція повільного росту
Четвер, 12 грудня 2013 06:01
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначила перший заступник директора обласного Центру зайнятості Світлана Аляб’єва на прес-конференції, яка відбулася 11 грудня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. На прес-конференції розглядалися питання стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдання та перспективи на 2014 рік.
Детальніше...
 
Звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана 
Середа, 11 грудня 2013 14:26
Шановні вінничани! Сьогодні в нашій країні відбуваються події, які нікого не можуть залишити байдужими. Вінницька область демонструє зважений підхід, розуміючи, яка висока частка відповідальності за благополуччя країни лежить на нашому аграрному регіоні.
Детальніше...
 
Депутати районної ради виробили спільне рішення про звернення до Гаранта Конституції та окремих державних органів щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні
Середа, 11 грудня 2013 13:56
На пленарному засіданні позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання, яка пройшла в приміщенні райдержадміністрації і районної ради 11 грудня 2013 року, окрім двох запланованих питань заступником голови ради Русланом Трамбовецьким було ініційовано пропозицію про обговорення суспільно-політичної ситуації, яка відбувається в нашій країні, і вироблення спільного звернення.
Детальніше...
 
Відбулась позачергова сесія районної ради
Середа, 11 грудня 2013 13:48
Сьогодні, 11.12.2013 року, в приміщенні райдержадміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання за участю 35 депутатів. Необхідність  позапланового засідання обумовлена нагальною потребою вирішення двох питань: про внесення змін до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Теплицького району на 2010-2014 роки» та про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 24.12.2012 року № 277 «Про районний бюджет на 2013 рік».
Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації побував в територіальних громадах сіл Соболівка та Петрашівка
Середа, 11 грудня 2013 13:43
З метою забезпечення  відкритості і прозорості діяльності органів виконавчої влади голова райдержадміністрації побував в територіальних громадах сіл Соболівка та Петрашівка. Виступаючи перед сельчанами Василь Малярчук проаналізував показники соціально-економічного розвитку району та акцентував увагу на тих питаннях, які стосуються безпосередньо територіальних громад. В центрі уваги –виконання та наповнення місцевого бюджету, благоустрою території, покращення ефективності роботи закладів соціальної сфери та інші.
Детальніше...
 
Служба зайнятості нині не просто надає соціальні послуги в межах законодавства, а відповідає в цілому за реалізацію державної політики у сфері зайнятості (інтерв’ю директора Теплицького районного центру зайнятості Василя Мальони)
Середа, 11 грудня 2013 08:24
Василю Миколайовичу, Ви очолюєте службу, яка покликана задовольнити потреби жителів нашого краю у знаходженні роботи. Яким на сьогодні є стан справ у сфері зайнятості населення Теплицького району?
Потрібно зазначити, що ринок праці складається не в центрі зайнятості, а його формують попит і пропозиція, працездатні люди і роботодавці. Аналіз ринку праці за неповний 2013 рік характеризується стабільним зменшенням показників зареєстрованого безробіття, створенням нових робочих місць.
Детальніше...
 
Теплицькі гумористи смішили жителів Тульчина
Середа, 11 грудня 2013 06:24
Нещодавно на теренах Тульчинського училища культури відбувся відбірковий конкурс виконавців гумору імені Степана Руданського. Свято організовано з метою популяризації творчої спадщини відомого  українського поета, перекладача, громадського діяча і лікаря та підготовки до відзначення 180-ї річниці від дня народження видатного земляка.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Дії на Майдані мають отримати справедливу оцінку
Середа, 11 грудня 2013 06:21
Усім правопорушенням під час останніх подій слід дати справедливу оцінку. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. «Правопорушенням, які були допущені з двох сторін на Майдані, треба дати справедливу оцінку», - сказав Глава держави.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Наступна > Кінець >>

Сторінка 481 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше