Хто на сайті

На даний момент 78 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини - Юкіе Мокуо
П'ятниця, 22 листопада 2013 13:13
Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини. Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада.
Детальніше...
 
У соціальних ініціативах Глави держави Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» позашкільній освіті приділяється особлива увага.
П'ятниця, 22 листопада 2013 12:28

Крім того, 2013-й оголошено Роком дитячої творчості. Тому необхідно максимально залучити дітей до позашкільної освіти. Адже в таких закладах вони отримують заряд енергії, культури і любові до рідного краю. Тому завдання влади – забезпечити комфортні умови в позашкільних закладах, аби діти мали можливість та бажання там навчатись.
Детальніше...
 
Шановні жителі Тепличчини!
П'ятниця, 22 листопада 2013 12:15
Цього року виповнюється 80 років від страшної трагедій в українській історії – Голодомору 1932-1933 років. Масовий, навмисно організований тодішньою владою голод призвів до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР.
Детальніше...
 
Семінар з безробітними на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми»
П'ятниця, 22 листопада 2013 12:08
Кожна людина прагне жити краще. Якщо цього не вдається досягти на рідній землі вона вимушена шукати кращої долі за межами країни. Питання нелегального працевлаштування за кордоном та не потрапляння до рук работорговців через власну необізнаність є дуже актуальною.
Детальніше...
 
«Діти – майбутнє України»
П'ятниця, 22 листопада 2013 11:57

Одним з найважливіших завдань влади та зокрема освітньої галузі є реалізація ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» щодо розвитку талантів та обдарувань учнівської молоді, підвищення рівня та створення умов для  охоплення дітей позашкільною освітою.
Детальніше...
 
ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ «ОРІОН»
П'ятниця, 22 листопада 2013 06:08
Спортивно – туристичний клуб «Оріон» заснований  в жовтні  1990 року на базі Удицької середньої школи Теплицького району. Діє «Оріон» уже майже 23 роки, 12 з них клуб працює на базі одного із найбільших позашкільних закладів Вінниччини – обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. На сьогодні до складу клубу входять вихованці третини загальноосвітніх шкіл району та Теплицького професійного аграрного ліцею.
Детальніше...
 
Якщо розпочату цьогоріч роботу ми продовжуватимемо й надалі, то за 2-3 роки зможемо довести заклади освіти до якісно нового рівня
П'ятниця, 22 листопада 2013 06:01
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Таке переконання висловив керівник Вінниччини Іван Мовчан, перебуваючи 21 листопада з робочою поїздкою у Мурованокуриловецькому районі.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «У позашкільних навчальних закладах діти отримують заряд енергії, культури та любові до рідного краю. А це надзвичайно важливо»
П'ятниця, 22 листопада 2013 05:55
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району 21 листопада голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості.
Детальніше...
 
Керівник району вивчає проблеми громад на місцях.
Четвер, 21 листопада 2013 07:38
Із проблемами територіальних громад Тепличчини, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук вирішив ознайомитися, як то кажуть, на власні очі.
Детальніше...
 
Семінар учителів історії
Середа, 20 листопада 2013 08:07

В Метанівській ЗОШ І-ІІ ступенів 19 листопада 2013 року відбувся  семінар учителів історії категорій «спеціаліст» та «спеціаліст ІІ категорії». В теоретичній частині семінару учасники обговорювали питання типології, структури і форм сучасного уроку історії та особливостей його аналізу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Наступна > Кінець >>

Сторінка 481 из 528.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше