Хто на сайті

На даний момент 135 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:59
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером. У зустрічі взяли участь також заступник голови обласної ради Ігор Кревський і вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Сьогодні основне завдання держави – дати людям інструмент вирішення тієї чи іншої проблеми. І роль соціальних служб у тому, щоб навчити цим інструментом користуватися»
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:57
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
18 жовтня у рамках робочої поїздки до Вінницького району голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся із фахівцями з соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наскільки ефективно працює система соціального супроводу найбільш вразливих категорій населення та чи відчутною є така робота для людей, які потребують послуг соціальних служб, - основні питання, на яких акцентував увагу керівник Вінниччини, спілкуючись із працівниками центру.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Наше завдання – з кожним роком збільшувати видатки на медикаментозне забезпечення закладів охорони здоров’я»
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосив очільник області Іван Мовчан під час відвідин фельдшерсько-акушерського пункту села Прибузьке Вінницького району. Заклад охорони здоров’я, що в поточному році переведено в приміщення новоствореного культурно-адміністративного закладу, після облаштування має усі умови, необхідні для якісного надання медичних послуг.
Детальніше...
 
Дійти до кожної родини і максимально допомогти у вирішенні нагальних проблем – завдання, яке ставить сьогодні перед соціальними службами Президент України
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Перебуваючи з робочим візитом у Вінницькому районі, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 18 жовтня відвідав у селі Лука-Мелешківська сім’ю Максимових, в якій виховується інвалід дитинства. Аби безпосередньо побачити роботу соціальних працівників та почути відгуки тих, хто у складних життєвих ситуаціях отримує фахову підтримку держави, керівник регіону завітав до родини хлопчика та поспілкувався з його близькими.
Детальніше...
 
У найближчі роки питання стовідсоткового охоплення дітей області дошкільною освітою буде вирішено
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:37
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначив керівник Вінниччини Іван Мовчан, відвідавши 18 жовтня дошкільний навчальний заклад «Веселка» села Лука-Мелешківська Вінницького району.
В дитячому садку для покращення умов виховання дітей протягом року реорганізовано міні-котельню, здійснено капітальний ремонт системи опалення закладу, проведено реорганізацію водогону та каналізації на харчоблоці. Більше того – забезпечено 4-разове харчування вихованців, яких у дошкільному закладі нараховується нині 202.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Кожен медичний заклад в Україні має бути обладнаний під потреби людей з обмеженими можливостями
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:34
Всі медичні заклади в Україні, в тому числі новозбудовані, мають бути пристосовані для людей з обмеженими можливостями, аби вони могли без перешкод користатися послугами лікарів. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час огляду приміщень новоствореного Центру первинної медико-санітарної допомоги в Донецьку.
Детальніше...
 
За вісім місяців поточного року в області створено 16244 робочих місць
П'ятниця, 18 жовтня 2013 05:50
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Проте співвідношення створених та ліквідованих робочих місць склало 105% , що є досить низьким показником і не може не турбувати обласну владу. Ситуація, що склалась на ринку праці Вінниччини, стала темою обговорення на співбесідах заступника голови ОДА Любові Спірідонової із заступниками міських голів, голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорами базових центрів зайнятості, що відбулись 17 жовтня в облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей
Четвер, 17 жовтня 2013 14:09
В Теплицькій загальноосвітній школі №1 відбулася презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей. Доповідачем під час зустрічі із класними керівниками ЗОШ №1 та ЗОШ №2  смт Теплика виступила начальник районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Галина Москальчук.
Детальніше...
 
А як ще інакше можна зрозуміти, що необхідно людям, як не під час діалогу з ними?
Четвер, 17 жовтня 2013 14:02
Відвідавши з робочим візитом Метанівську територіальну громаду, голова району Василь Малярчук у черговий раз мав нагоду пересвідчитись у необхідності співпраці виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування і простих громадян задля вирішення наболілих питань жителів.
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: «Кожна дитина має відчувати родинне тепло»
Четвер, 17 жовтня 2013 13:41
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової 17 жовтня за результатами Всеукраїнської наради з питань захисту прав дітей відбулася нарада з начальниками районних та міських служб у справах дітей. Мета засідання – відпрацювати питання щодо залучення всіх можливих ресурсів для реалізації завдань, поставлених на рік, аби гідно презентувати досягнення Вінниччини з питань захисту прав дітей на рівні України. В ході наради було заслухано доповіді начальника обласної служби у справах дітей Тетяни Дорош та керівників районних та міських служб у справах дітей.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 491 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше