Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання координаційної ради
Середа, 27 листопада 2013 09:06
26 листопада 2013 року в Теплицькі райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олійника О.В. Окрім членів координаційної ради участь у зібранні взяли: головний державний газотехнічний інспектора ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Лісовик В. В. та державний інспектор з охорони праці в АПК ТУ Держгірпромнагляду у Вінницькій області Мазур Н.А.
Детальніше...
 
Концерти духового оркестру
Середа, 27 листопада 2013 08:26
Нещодавно духовий оркестр Теплицької дитячої музичної школи (керівник колективу Рудик О. Г.) започаткував цікаву традицію  виступів  дитячих творчих колективів школи в селах району. В репертуарі оркестру – твори композиторів-класиків, популярні марші, вальси, польки і навіть напівзабутий карапет.
Детальніше...
 
Завершення спортивного сезону
Середа, 27 листопада 2013 08:23
Спортивний сезон 2013 року для орієнтувальників Тепличчини завершився чемпіонатом Вінницької області «Закриття сезону», який  минулими вихідними проходив у обласному центрі. Учасниками спортивного турніру стали 93 представники трьох областей – Вінницької, Житомирської та Хмельницької.
Детальніше...
 
Президент дав інтерв’ю журналістам українських телеканалів
Середа, 27 листопада 2013 06:50
Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).
Детальніше...
 
В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави
Середа, 27 листопада 2013 06:39
В основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України, наголошує Президент Віктор Янукович. «Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси», - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.
Детальніше...
 
Участь у Вільнюському саміті залишається у графіку Президента
Середа, 27 листопада 2013 06:36
Президент України Віктор Янукович братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада. «На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса», - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За словами Глави держави, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.
«Питання підписання чи не підписання будь-якої угоди повинно бути обґрунтоване», - підкреслив Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

 

 
Останнє слово у питаннях ЄС – за Україною
Вівторок, 26 листопада 2013 18:33
Найболючішим питанням для українців сьогодні є проблема підписання чи, навпаки, не підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Зважаючи на резонансні події в Україні, на масові мітинги та акції протесту громадян складається враження, ніби наша держава дійсно втрачає останній шанс врятувати себе від зубожіння. Але не все те золото, що блищить, і спочатку варто як слід розібратись, які переваги і недоліки як підписання Угоди про асоціацію, так і співпраці з у Митним Союзом.
Детальніше...
 
Пам’яті жертв Голодомору
Вівторок, 26 листопада 2013 18:29

До дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в с. Соболівка відбулися жалобні заходи. Представники трудових колективів, молодь та громадськість села з вінками і корзинами квітів зібрались біля Меморіалу жертв голодомору. До слова запрошувались голова територіальної громади Михайло Бичок  та  очевидці тих страшних подій жителі села -  Марія Кирилівна Шевченко та Іван Карпович Фурдик.

Детальніше...
 
Відвертий діалог з людьми - один із важливих напрямків діяльності голови райдержадміністрації
Вівторок, 26 листопада 2013 18:24
Зустрічі з сільськими громадами, відвертий діалог з людьми - один із важливих напрямків діяльності голови райдержадміністрації Василя Малярчука. Він намагається якомога частіше бувати у трудових колективах сільгосппідприємств, школах, медичних закладах тощо. Так у продовж цього тижня Василь Григорович зустрівся з сільськими громадами сіл Побірки, Комарівки, Стражгорода.
Детальніше...
 
Нарада з лікарем-епідеміологом Бершадської районної СЕС Плахотнюк Н.А.
Вівторок, 26 листопада 2013 18:20
Наприкінці минулого тижня в КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» відбулася розширена нарада з лікарем-епідеміологом Бершадської районної СЕС Плахотнюк Н.А. щодо профілактики захворювання на кір та планування щеплень. В нараді взяли участь всі сімейні лікарі, медсестри ЗПСМ та завідуючі ФАП та ФП.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 491 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше