Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Захист прав національних меншин, формування умов для їх активної участі у соціально-економічному, політичному та духовно-культурному житті Вінниччини – пріоритет обласної влади
Понеділок, 11 листопада 2013 06:22
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося на зустрічі керівництва області із представниками національно-культурних товариств, що відбулась 8 листопада в конференц-залі Вінницького єврейського благодійного центру «Хесед Емуна». В зустрічі взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах національностей і релігій обласної державної адміністрації Ігор Салецький, його заступник Алла Ратинська, представники громадських організацій, національно-культурних товариств та об’єднань тих народностей, що проживають на Вінниччині: євреїв, азербайджанців, поляків, білорусів, ассирійців, ромів.
Детальніше...
 
Міжнаціональна злагода та релігійне порозуміння – обов’язкова умова стабільності та єдності громади.
Громада Тепличчини за своїм етнічним та релігійним складом досить неоднорідна. Зрозуміло, що переважають українці, але на території району живуть  ще росіяни, молдавани, білоруси, вірмени, поляки, євреї та представники інших національностей.
Детальніше...
 
Представники національних меншин Тепличчини- активні учасники об’єднання «Дивослово»
Понеділок, 11 листопада 2013 09:05
У нашому районі реалізується чимало заходів у рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин України.
Детальніше...
 
Вінниччина зосередить увагу на підтримці фермерства та розбудові інфраструктури села - голова ОДА
П'ятниця, 08 листопада 2013 13:07
Президент України Віктор Янукович провів зустріч з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном. Як повідомив І.Мовчан після зустрічі, Глава держави дав низку доручень в аграрній та соціальній сферах.
Детальніше...
 
Управління АПР повідомляє:
П'ятниця, 08 листопада 2013 08:32
На виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації Поліщука В.С., управлінням агропромислового розвитку  райдержадміністрації організовано надання допомоги обласній дитячій лікарні у вигляді продуктів харчування (крупа в асортименті, олія, капуста, столовий буряк, морква).
Детальніше...
 
«Безпека – бренд мого життя»
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:36
6 листопада  запам’ятається учням Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 незабутнім масовим дійством «Безпека – бренд мого життя». Діти готувалися до нього заздалегідь: писали твори, малювали малюнки, готували виступи агітбригад про професію рятувальників.
Детальніше...
 
Сучасне культурно-мистецьке життя чеської громади на Вінниччині є яскравим прикладом збереження національної самобутності
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:17
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Підкреслила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час робочої поїздки 7 листопада до села Миколаївка Козятинського району, де зустрілась із представниками чеської спільноти, які компактно проживають тут вже понад сторіччя. У зустрічі взяли участь начальник управління у справах національностей і релігій обласної державної адміністрації Ігор Салецький, його заступник Алла Ратинська, заступник голови Козятинської РДА Аліна Діденко.
Детальніше...
 
У Вінницькій області найвищий показник збору зернових в Україні
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:15
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Вінницькі аграрії цього річ постаралися на славу. Новий урожай цього року побив усі рекорди. Так, за період літо-осінь поточного року сільськогосподарські підприємства Вінниччини зібрали більше 4 мільйонів тонн зернових.
Детальніше...
 
У січні – жовтні 2013 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на 85,4 млн. грн.
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:13
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – жовтня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 85,4 млн. грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 245 управлінських рішень.
Детальніше...
 
Продукція вінницьких підприємств користується попитом за кордоном
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:08
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сальдо зовнішньої торгівлі товарами, за результатами митних оформлень у Вінницькій митниці Міндоходів, залишається позитивним і становить 61 млн.$. Про це повідомив начальник Вінницької митниці Міндоходів Геннадій Федик. Обсяги оподаткованого імпорту склали 332 тисячі тонн вартістю 3,2 млрд.грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 491 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше