Хто на сайті

На даний момент 44 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Звернення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана 
Середа, 11 грудня 2013 14:26
Шановні вінничани! Сьогодні в нашій країні відбуваються події, які нікого не можуть залишити байдужими. Вінницька область демонструє зважений підхід, розуміючи, яка висока частка відповідальності за благополуччя країни лежить на нашому аграрному регіоні.
Детальніше...
 
Депутати районної ради виробили спільне рішення про звернення до Гаранта Конституції та окремих державних органів щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні
Середа, 11 грудня 2013 13:56
На пленарному засіданні позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання, яка пройшла в приміщенні райдержадміністрації і районної ради 11 грудня 2013 року, окрім двох запланованих питань заступником голови ради Русланом Трамбовецьким було ініційовано пропозицію про обговорення суспільно-політичної ситуації, яка відбувається в нашій країні, і вироблення спільного звернення.
Детальніше...
 
Відбулась позачергова сесія районної ради
Середа, 11 грудня 2013 13:48
Сьогодні, 11.12.2013 року, в приміщенні райдержадміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання за участю 35 депутатів. Необхідність  позапланового засідання обумовлена нагальною потребою вирішення двох питань: про внесення змін до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Теплицького району на 2010-2014 роки» та про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 24.12.2012 року № 277 «Про районний бюджет на 2013 рік».
Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації побував в територіальних громадах сіл Соболівка та Петрашівка
Середа, 11 грудня 2013 13:43
З метою забезпечення  відкритості і прозорості діяльності органів виконавчої влади голова райдержадміністрації побував в територіальних громадах сіл Соболівка та Петрашівка. Виступаючи перед сельчанами Василь Малярчук проаналізував показники соціально-економічного розвитку району та акцентував увагу на тих питаннях, які стосуються безпосередньо територіальних громад. В центрі уваги –виконання та наповнення місцевого бюджету, благоустрою території, покращення ефективності роботи закладів соціальної сфери та інші.
Детальніше...
 
Служба зайнятості нині не просто надає соціальні послуги в межах законодавства, а відповідає в цілому за реалізацію державної політики у сфері зайнятості (інтерв’ю директора Теплицького районного центру зайнятості Василя Мальони)
Середа, 11 грудня 2013 08:24
Василю Миколайовичу, Ви очолюєте службу, яка покликана задовольнити потреби жителів нашого краю у знаходженні роботи. Яким на сьогодні є стан справ у сфері зайнятості населення Теплицького району?
Потрібно зазначити, що ринок праці складається не в центрі зайнятості, а його формують попит і пропозиція, працездатні люди і роботодавці. Аналіз ринку праці за неповний 2013 рік характеризується стабільним зменшенням показників зареєстрованого безробіття, створенням нових робочих місць.
Детальніше...
 
Теплицькі гумористи смішили жителів Тульчина
Середа, 11 грудня 2013 06:24
Нещодавно на теренах Тульчинського училища культури відбувся відбірковий конкурс виконавців гумору імені Степана Руданського. Свято організовано з метою популяризації творчої спадщини відомого  українського поета, перекладача, громадського діяча і лікаря та підготовки до відзначення 180-ї річниці від дня народження видатного земляка.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Дії на Майдані мають отримати справедливу оцінку
Середа, 11 грудня 2013 06:21
Усім правопорушенням під час останніх подій слід дати справедливу оцінку. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком. «Правопорушенням, які були допущені з двох сторін на Майдані, треба дати справедливу оцінку», - сказав Глава держави.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: Ефективна взаємодія з роботодавцями задля створення нових робочих місць – пріоритет обласної влади.
Середа, 11 грудня 2013 06:13
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Зазначив голова ОДА, висловлюючи свою думку щодо результатів роботи служб зайнятості населення Вінниччини. За 2013 рік чисельність безробітних в області серед економічно активного населення працездатного віку зменшилася на 1,7 тис. чол. (з 74,8 до 67,0 тис. чол.).
Детальніше...
 
Основне завдання влади - стимулювати підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць
Середа, 11 грудня 2013 06:08
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Це питання стало темою обговорення під час робочої зустрічі заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової із працівниками та відвідувачами Вінницького районного центру зайнятості, яка відбулась 10 грудня. «Я маю на меті сьогодні поспілкуватись, як з тими людьми, які звертаються до центру зайнятості в пошуках роботи, так і з тими, хто готовий надати робочі місця,- повідомила Любов Спірідонова,- хочу почути, як вони оцінюють послуги центру зайнятості, яку мають думку щодо законодавства у цій сфері».
Детальніше...
 
Глава держави: Уряд має прискорити роботу щодо умов для підписання Угоди з ЄС
Середа, 11 грудня 2013 06:06
Президент України Віктор Янукович доручив Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 492 из 549.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше