Хто на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Довкілля вимагає постійної уваги, а не авральних заходів перед звітами»
П'ятниця, 27 вересня 2013 05:47
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня учасники розширеного засідання колегії облдержадміністрації обговорювали питання «Про стан благоустрою населених пунктів області та облаштування полігонів для твердих побутових відходів». Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації Іван Мовчан сказав: «Ми зібралися сьогодні для обговорення дуже важливих тем.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «На Вільнюському саміті ми можемо отримати лише інструмент для розвитку. А перспективу ми повинні створювати своїми руками, розумом і працею»
Четвер, 26 вересня 2013 09:49

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
25 вересня голова Вінницької державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським. В офіційній зустрічі взяли участь також голова обласної ради Сергій Татусяк і вінницький міський голова Володимир Гройсман. Відкриваючи зустріч, Іван Мовчан сказав:
Детальніше...
 
На Вінниччині розпочав роботу Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції обласного управління Державної міграційної служби України
Четвер, 26 вересня 2013 09:42
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Сектор у справах біженців та соціальної інтеграції управління Державної міграційної служби у Вінницькій області став першим подібним центром інтеграції біженців в українське суспільство. Таких центрів в Україні буде три: у Києві, Харкові, та Вінниці.
Детальніше...
 
Іван Мовчан взяв участь у відкритті інформаційного центру Євросоюзу
Четвер, 26 вересня 2013 09:38

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під час перебування у Вінниці Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського у Вінницькому національному технічному університеті відбулося урочисте відкриття інформаційного офісу Представництва ЄС в Україні. У відкритті взяв участь і голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Голова Місії ЄС в Україні Ян Томбінський зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету
Четвер, 26 вересня 2013 09:34

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський 25 вересня зустрівся з викладачами і студентами Вінницького національного технічного університету, на базі якого того ж дня відбувалася конференція єврорегіону «Дністер». Голова облдержадміністрації Іван Мовчан, який представив гостя колективу університету, наголосив:
Детальніше...
 
Район активно готується до зустрічі холодів
Четвер, 26 вересня 2013 08:35
До такого висновку дійшов його очільник Василь Малярчук, об’їхавши не один заклад соціальної сфери району, причому  найвіддаленіші з них – школи, дитячі садочки і ФАПи сіл Петрашівка, Соболівка, Антонівка. Впевнено може зустрічати осінньо-зимовий період Петрашівська школа. З районного бюджету було виділено кошти для придбання двох піролізних котлів чеського виробництва, які принесуть тепло в шкільні стіні найближчим часом, адже наразі тривають ремонтні роботи котельні, монтаж димарів та вентиляційної системи.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Ми приділяємо значну увагу розвитку міжрегіональних і міжнародних контактів»
Четвер, 26 вересня 2013 09:15

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у роботі конференції єврорегіону «Дністер» «Розвиток єврорегіону «Дністер» як складова розвитку прикордонних територій України і Республіки Молдова». «Проведення таких зустрічей – велика честь і велика відповідальність для нашої області, – сказав у вітальній промові Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Всеукраїнський день дошкілля
Середа, 25 вересня 2013 11:51
24 вересня 2013 року у м.Вінниці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, який відзначається щорічно 27 вересня . У святкових  заходах брала участь делегація Теплицького району, до складу якої входили начальник відділу освіти Щербатюк Олександр Петрович, методист РМК з  дошкільної освіти Шмаркова Галина Іванівна, завідувачка Маломочульським дошкільним навчальним закладом «Сонечко» Вовкотруб Валентина Валентинівна.
Детальніше...
 
Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України.
Середа, 25 вересня 2013 10:59
Забезпечення доступу кожної  дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України. Загалом дошкіллю приділяється велика увага з боку суспільства та влади. Кожна дитина повинна мати однаковий доступ до якісних освітніх послуг та розвитку творчих здібностей. Саме тому влада району всіляко сприяє створенню належних умов для навчання та виховання дітей. З цією метою в дошкільних навчальних закладах проводяться поточні та капітальні ремонти.
Детальніше...
 
В районі триває моніторинг розвитку дошкільної освіти
Середа, 25 вересня 2013 08:02
У центрі уваги соціальних ініціатив Президента України – майбутнє держави: діти. У Теплицькому районі активно реалізовуються завдання і доручення Глави держави щодо забезпечення доступу кожної дитини до закладів дошкільної освіти.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 492 из 513.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше