Хто на сайті

На даний момент 198 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття
Четвер, 17 жовтня 2013 05:23
Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників центральних та місцевих органів влади розглянути питання забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття. «Ми з вами добре знаємо, що, коли ці діти виростають, їм нема де жити і де працювати. На цьому в них завершується життя.
Детальніше...
 
Соціальні ініціативи Глави держави втілюємо в життя
Вівторок, 15 жовтня 2013 13:44
«Одне з ключових завдань, поставлених Президентом України – це вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
Детальніше...
 
Соціальні працівники Липовецького району працюють на попередження сімейного неблагополуччя
Середа, 16 жовтня 2013 11:12
    Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
В цьому мала нагоду пересвідчитись заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час робочої поїздки 14 жовтня до Липовецького району. Відвідавши Вахнівську сільську раду, де створено робоче місце фахівця із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Любов Спірідонова разом з керівниками району поспілкувалась із соціальними працівниками, наголосивши черговий раз на важливості кваліфікованого соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
Детальніше...
 
Новою святинею поповнилася духовна скарбниця Тепличчини
Вівторок, 15 жовтня 2013 11:06
Минулого тижня відбулось відкриття реконструйованого Храму Іоана Богослова в с. Цвіліхівка Теплицького району. Храм було збудовано в 1793 році (за архівними даними). Впродовж наступних років будівля зазнала значних руйнувань, тому в 1880-1883 роках на старому підмурку було зведено дерев’яний храм, який зберігся до 2009 року. З 2009 по 2013 рік до 1025 –річчя Хрещення Київської Русі храм було відновлено втретє.
Детальніше...
 
Теплику – 515
Середа, 16 жовтня 2013 05:41
У переддень гарного козацького свята Покрови, на прикрашеній центральній площі свою 515-річницю святкував Теплик – селище міського типу з трудолюбивими, талановитими та творчими жителями. Під супровід музичних творів у виконанні народного аматорського духового оркестру Теплицького РБК гості та жителі селища ознайомлювались з виставками обдарованих тепличан:
Детальніше...
 
Покрова
Вівторок, 15 жовтня 2013 13:50
Нарешті! На Покрову у Теплику храмове свято. Працювати зась, отож, є змога вирватися на природу. Погода чудова, дарма, що не сонячна -  тихо, наче у вусі, жодна гілочка не ворушиться. Тільки листячко шурх-шурх… Жовтою поволокою облягло довкілля. Погляд насолоджується, спочиває на жовто-бронзово-рудих барвах, у грудях настає довгожданий спокій. Шипшина хапає за рукава: куди ти?
Детальніше...
 
Президент привітав хліборобів Вінниччини з намолотом третього мільйона тонн зерна
Вівторок, 15 жовтня 2013 10:19
Президент України Віктор Янукович привітав хліборобів Вінниччини з намолотом третього мільйона тонн зернових. «Упевнений, що завдяки професійній майстерності, наполегливості та ефективному використанню прогресивних аграрних технологій ви досягли таких високих результатів», - йдеться у вітанні. 
Детальніше...
 
На Вінниччині сьогодні надають послуги найуразливішим категоріям населення 492 фахівця із соціальної роботи
Вівторок, 15 жовтня 2013 05:34
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це повідомила журналістам на прес-конференції, що відбулась 14 жовтня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації заступник директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник.
Детальніше...
 
Про оперативне реагування на надзвичайні ситуації та стан опалювального сезону
Вівторок, 15 жовтня 2013 05:32
Йшлося на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулася в селекторному режимі 14 жовтня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Протягом засідання були заслухані питання про стан підготовки центральних і місцевих органів виконавчої влади органів місцевого самоврядування та дій в осінньо-зимовий період 2013 та 2014 років, заходи щодо ліквідації арсеналів, складів застарілих боєприпасів та стан пожежної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки (зокрема тих, які мають склади вугільної продукції).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 493 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше