Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В розвитку агропромислового комплексу області пріоритною визначено тваринницьку галузь
Четвер, 31 жовтня 2013 13:54
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Наголосив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук в ході Всеукраїнської селекторної наради з питань розвитку тваринництва. На нараді було розглянуто стан виконання в усіх регіонах України прогнозованих показників розвитку тваринництва в 2013 році. Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що прогнозовані показники розвитку тваринництва на Вінниччині у 2013 році будуть виконані.
Детальніше...
 
Районний семінар учителів української мови та літератури
Четвер, 31 жовтня 2013 13:48
30 жовтня 2013 року відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему «Системна робота з формування в учнів творчої компетентності». Учителі-філологи Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Попова  Т.Д., Швидка В.В., Глубока П.К., Бабійчук Т.Я., Заіка О.М.,  Дорош Л.О.) підготували для колег змістовні й цікаві презентації щодо  класифікації  помилок у творчих роботах учнів та запропонували вправи на редагування.
Детальніше...
 
Соціальні стандарти у країні зростатимуть і надалі - Глава держави
Четвер, 31 жовтня 2013 13:42
Соціальні стандарти й гарантії в Україні стабільно зростають і підвищуватимуться надалі, наголошує Президент України Віктор Янукович. «За останні роки нам багато чого вдалось зробити. Щороку стабільно зростають соціальні стандарти і гарантії», - сказав Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.
Детальніше...
 
Всеукраїнський тур “Великий тур маленькими містами”.
Четвер, 31 жовтня 2013 08:06
З метою розвитку культурного середовища та доступу усіх верств населення до культурно-мистецьких заходів з 25 по 29 листопада 2013 року на території Вінницької області відбудеться ряд концертів гурту «ТІК» в рамках Всеукраїнського туру “Великий тур маленькими містами”.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «У нас є всі умови для того, щоб розвивати взаємовигідні стосунки з Азербайджанською Республікою»
Четвер, 31 жовтня 2013 06:30
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
30 жовтня Вінниччину з офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі. Перший візит дипломата на Подільську землю розпочався з офіційної зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації, обласної Ради та Вінницької міської ради.
Детальніше...
 
За валовими показниками збору зерна Вінниччина цього року буде серед лідерів у державі
Четвер, 31 жовтня 2013 06:25
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, інспектуючи 30 жовтня хід осінньо-польових робіт на території Калинівського району. Як триває збір цукрових буряків та на яку урожайність кукурудзи розраховують аграрії Калинівщини, керівник області з’ясовував на прикладі ПОСП «Нападівське».
Детальніше...
 
Діагностика та лікування псоріазу на Вінниччині
Четвер, 31 жовтня 2013 06:21
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про симптоми, причини виникнення, перебіг та профілактику такого хронічного захворювання шкіри, як псоріаз поінформували журналістів головний лікар вінницького обласного клінічного шкір-венерологічного диспансеру Сергій Бєльц, д.м.н., завідувач кафедри шкір венерологічних хвороб ВНМУ ім. Пирогова Сергій Бондар та головний лікар клініки «Фармоза», дерматолог Наталя Сачук на прес-конференції, яка відбулася 30 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Детальніше...
 
Україна працює над досягненням енергетичної незалежності - Президент
Четвер, 31 жовтня 2013 06:19
Україна прагне до енергетичної незалежності за рахунок збільшення видобутку власних енергоресурсів - нафти, газу та нарощування виробництва електроенергії. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з керівниками енергетичних компаній «Ені» (Італія) та «Електрісіте де Франс» (Франція).
Детальніше...
 
Влада області дослухається до фахової думки громадськості
Четвер, 31 жовтня 2013 06:15
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Наголосив заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод під час зустрічі членів Громадської ради при облдержадміністрації та обласній Раді з керівниками структурних підрозділів житлово-комунального блоку, яка відбулась 29 жовтня у приміщенні облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Визначено переможців обласного конкурсу на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року»
Четвер, 31 жовтня 2013 06:05
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
29 жовтня з метою підвищення рівня професійної майстерності фахівців із соціальної роботи районних та міських центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та поширення серед мережі ЦСССДМ кращого досвіду за різними напрямами соціальної роботи відбувся обласний конкурс на звання «Кращий фахівець із соціальної роботи 2013 року».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 495 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше