Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Привітання з Днем студента
П'ятниця, 15 листопада 2013 07:02
Дорогі юні друзі! Шановне студентство!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям.
Детальніше...
 
Привітання до дня радіо, телебачення та зв"язку
П'ятниця, 15 листопада 2013 06:57
Шановні працівники та ветерани зв’язку та радіо Тепличчини!
Щиро  вітаємо вас із професійним святом.
Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити зростаючі потреби суспільства у об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.
Детальніше...
 
Вирішення питань, пов’язаних з утриманням світлофорних об’єктів на території області та утримання вулично-шляхової мережі під час погіршення погодних умов у зимовий період
Четвер, 14 листопада 2013 08:19
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, що відбулась 13 листопада в приміщенні облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа АКСЕЛЬРОДА та начальника Департаменту ЖКГ енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолія ВАКАРА.
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: Позиція обласної влади - в найдискусійніших питаннях шукати точки дотику з громадськістю
Четвер, 14 листопада 2013 08:10
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації під час зустрічі із громадськими організаціями Літинського району, що відбулась 13 листопада в приміщенні Літинської районної бібліотеки. В зустрічі взяли участь голова Літинської РДА Олег Новіцький, та його заступник Галина Крива, голова жіночої ради – директор Літинської районної бібліотеки Людмила Іщук, голова громадської організації «Літературно-мистецьке об'єднання «Дзвінкова криниця» Петро Слободянюк, громадські активісти Літинщини.
Детальніше...
 
Іван Мовчан привітав колектив телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з професійним святом
Четвер, 14 листопада 2013 08:04
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у святкуванні Дня телебачення, радіо і зв’язку у колективі обласної державної телерадіокомпанії «Вінтера», який багато років поспіль очолює заслужений журналіст України Любов Коваленко. 
Детальніше...
 
Уряд має невідкладно проаналізувати стан справ у всіх галузях економіки за результатами зустрічі Президента з представниками УСПП і ФПУ
Четвер, 14 листопада 2013 08:01
Президент України Віктор Янукович дасть доручення Кабінету Міністрів за результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України. «Ці доручення зараз вже підуть Кабінету Міністрів, і я попередив Азарова, щоб завтра вже на Уряді все це було розглянуто. Завтра, негайно», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації профспілок України.
Детальніше...
 
100-літній ювілей жительки села Соболівка
Середа, 13 листопада 2013 08:53
Свій 100 - літній ювілей відзначила жителька села Соболівка Настасія Олексіївна Луценко. Тепло привітали ювілярку перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник Пенсійного фонду України в Теплицькому районі Тамара Монаршук, голова села Соболівка Михайло Бичок. Разом із щирими вітаннями та побажаннями вони вручили Настасії Олексіївні вітальну телеграму від Президента України та подарунки.
Детальніше...
 
Вінниччина має чітку систему роботи з розбудови інфраструктури у сільській місцевості
Середа, 13 листопада 2013 07:11
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Днями голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан доповідав Президенту України Віктору Януковичу про стан соціально-економічного розвитку Вінниччини. Про що йшла мова під час зустрічі з Главою держави та які завдання ставить сьогодні перед регіоном Президент України, керівник області інформував журналістів 12 листопада на прес-конференції.
Детальніше...
 
Голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк: «Влада у нас відкрита і готова співпрацювати з громадськими організаціями»
Середа, 13 листопада 2013 06:21
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав обласну громадську організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія». Голова організації Раїса Панасюк показала керівникові області приміщення, в якому нині працює організація, розповіла про реабілітаційні програми для людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, про діяльність сервісного центру і служби перевезення людей на візках, познайомила голову ОДА зі своїми колегами і з людьми, які проходять курс реабілітації. 
Детальніше...
 
Обласна влада відпрацьовує оптимальні моделі підтримки фермерських господарств регіону
Середа, 13 листопада 2013 06:08
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому під час прес-конференції, що відбулася 12 листопада, наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Керівник Вінниччини зазначив, що розвиток фермерських господарств та сімейних ферм – завдання, яке ставить сьогодні перед регіонами Президент України Віктор Янукович, адже саме ця категорія господарників потребує нині особливої уваги з боку держави.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 495 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше