Хто на сайті

На даний момент 118 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Інтерв'ю голови облдержадміністрації Івана Мовчана інтернет-виданню "ВінницяРЕАЛ"
Четвер, 10 жовтня 2013 06:28
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан дав інтерв'ю виданню "ВінницяРеал". Відповідаючи на запитання журналіста, керівник області вів мову про євроінтеграційні процеси в Україні, перспективи розвитку агропромислового комплексу, соціальну відповідальність бізнесу та інші питання соціально-економічного розвитку Вінниччини.
Детальніше...
 
Екстрена медична допомога – значить якісна і вчасна
Четвер, 10 жовтня 2013 06:31
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На Вінниччині бригади швидкої допомоги забезпечені в повному обсязі всім необхідним для надання населенню вчасних кваліфікованих медичних послуг. В цьому переконалась заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, відвідавши під час робочої поїздки Жмеринську станцію швидкої медичної допомоги, яка з березня 2013 року входить в структуру ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» як одна із шести станцій.
Детальніше...
 
Вміння знайти контакт з людиною, яка знаходиться в критичному стані- професійний обов’язок працівників служби екстреної медичної допомоги
Четвер, 10 жовтня 2013 06:39
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Це та багато інших важливих питань обговорювались на прес-конференції Директора департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідії Діденко, що відбулась 9 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА і стосувалась виконання на Вінниччині Закону України «Про екстрену медичну допомогу» в рамках втілення пілотного проекту медичної реформи у регіоні.
Детальніше...
 
Спортсмени Тепличчини – чемпіони України.
Середа, 09 жовтня 2013 11:07
З 29 по 5 жовтня в м. Ялта проходив чемпіонат України з легкої атлетики. До збірної області було включено три спортсмени з Тепличчини: Петро Гарник та  його діти Ольга й Дмитро, які навчаються в Харківській школі Олімпійського резерву. До Ялти з’їхалися найсильніші легкоатлети України. Наші земляки під час змагань показали досить високі результати.
Детальніше...
 
Ювілейний чемпіонат
Середа, 09 жовтня 2013 11:02
Жовтень 2013 року видався святковим для спортсменів –орієнтувальників Вінницької області. Адже саме в жовтні виповнюється 40 років з дня започаткування спортивного орієнтування на Вінниччині. Святкові урочистості з нагоди цього ювілею відбулись в обласному центрі 5 – 6 жовтня під час проведення осіннього чемпіонату області зі спортивного орієнтування.
Детальніше...
 
Змагання по футболу серед школярів
Середа, 09 жовтня 2013 10:58
На початку тижня на районному стадіоні «Старт» та футбольних майданчиках  аграрного ліцею, Теплицької ЗОШ №2 відбулися змагання з футболу за програмою районних спортивних ігор школярів 2013-2014 рр. Після денної боротьби переможцями змагань стали: команда Теплицької ЗОШ №2 - перше місце, друге місце відвоювали учні Теплицької ЗОШ №1, третє місце за Степанівською ЗОШ.
Детальніше...
 
Обережно - ГРИБИ!
Середа, 09 жовтня 2013 10:57
Обережно - ГРИБИ!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Обласна влада приділятиме значну увагу матеріально-технічній базі, бо нині це – найслабша ланка служби екстреної медичної допомоги»
Вівторок, 08 жовтня 2013 16:00
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги (ВМСШМД) і поспілкувався з колективом, щоб з’ясувати основні проблеми і потреби станції у ході реформування служби екстреної медичної допомоги. «Я вдячний керівництву міста і колективу вашої станції за те, що у Вінниці послідовно виконується завдання Президента України щодо розвитку екстреної медичної допомоги. Міський голова Володимир Гройсман повідомив мені, що скарг на роботу «швидкої» у Вінниці немає, а подяк вам і вашим колегам – багато», – сказав голова ОДА під час спілкування з працівниками станції.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – ключова ланка у системі надання екстреної допомоги, тому до неї має бути особлива увага»
Вівторок, 08 жовтня 2013 15:57
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні. У лікарні діє 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії, 12 з яких – для новонароджених. «У це відділення потрапляють діти у важкому стані, тут їм надають медичну допомогу в екстрених випадках.
Детальніше...
 
Відділення невідкладної медичної допомоги уже діє.
Вівторок, 08 жовтня 2013 13:19
Значна увага влади звернута на питання реалізації завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо модернізації медичної галузі. Так, одним з пріоритетів є створення єдиної системи екстреної допомоги для покращення стану здоров’я громадян району. Основним документом, що визначав роботу та напрямки розвитку галузі охорони здоров’я району протягом 2011 – 2013 років, є Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 495 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше