Хто на сайті

На даний момент 57 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Семінар з роботодавцями
Вівторок, 12 листопада 2013 14:09
12 листопада 2013 року у Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями  на тему: «Працевлаштування слабо захищених категорій населення та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць». У семінарі  взяли участь директор центру зайнятості Мальона В.М., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Воловодівський С.О., головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Килівник Т.В. та  представники  підприємств, установ, організацій району.
Детальніше...
 
Навчальницько – просвітницький захід з фінансової грамотності учнівської молоді
Вівторок, 12 листопада 2013 12:59
Просвітницька робота з дітьми є дуже важливою та перспективною для держави. Учні мають дуже обмежений досвід у фінансових операціях, а їх  свідомість практично позбавлена поширених серед населення фінансових операцій.
Детальніше...
 
На Вінниччині відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності Польщі
Вівторок, 12 листопада 2013 12:49
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
В театрі ім. М. Садовського відбулися святкові заходи до Дня незалежності Республіки Польща. У заході взяла участь заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. Від імені керівництва області Любов Спірідонова привітала представників Республіки Польща та висловила слова вдячності за щиру дружбу і плідну співпрацю.
Детальніше...
 
Взаємодія та взаємовплив громадянського суспільства і держави є визначальним у процесі розбудови громадянського суспільства в Україні
Вівторок, 12 листопада 2013 12:41
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 11 листопада відбулась прес-конференція на тему: «Розбудова громадянського суспільства на Вінниччині та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики» за участю керівництва громадської ради при Вінницькій обласній адміністрації.
Детальніше...
 
Президент закликає чиновників проводити роз’яснювальну роботу щодо діяльності влади
Вівторок, 12 листопада 2013 12:38
Президент України Віктор Янукович переконаний у необхідності проведення роз’яснювальної роботи представниками органів державної влади щодо своєї діяльності. «Нам треба проводити величезну роз’яснювальну роботу. Нам треба проводити цю роботу таким чином, щоб показати приклади, як це в нас робиться, в нашій країні, як це в інших країнах.
Детальніше...
 
Залучення громадськості до формування регіональної політики – запорука прийняття правильних управлінських рішень
Вівторок, 12 листопада 2013 09:26
Із запровадженням нового управлінського формату роботи районної влади, коли представники сільських територіальних громад долучаються до вирішення важливих питань нашого регіону, в районі активно реалізуються завдання очільника держави Віктора Януковича щодо розвитку громадянського суспільства. Проходить це шляхом врахування побажань і рекомендацій громадськості, тих самих людей, задля яких відбуваються зміни.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Налагодження ефективної взаємодії між владою та інституціями громадянського суспільства – запорука успішного розвитку Вінниччини»
Вівторок, 12 листопада 2013 06:42
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Наголосив в ході щотижневої робочої наради з керівниками департаментів обласної державної адміністрації та служб Вінниччини голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Лише спільними зусиллями обласної влади та представників інститутів громадянського суспільства ми зможемо розбудувати конкурентоспроможну та економічно привабливу Вінниччину – регіон стабільності та процвітання», – наголосив керівник Вінниччини.
Детальніше...
 
Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє
Понеділок, 11 листопада 2013 14:45
Відділ освіти райдержадміністрації повідомляє, що 9-10 листопада проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичного виховання, психології та педагогіки.
Детальніше...
 
Президент наголошує на необхідності розбудови мережі автодоріг
Понеділок, 11 листопада 2013 13:58
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності відновлення та розбудови мережі автомобільних доріг у нашій державі. «Нам треба деякі дороги будувати зовсім нові, нові шляхи. Але поки що ті шляхи старі, які є, нам треба покращити і привести їх в належний стан.
Детальніше...
 
Майже чотириста сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів буде створено на Вінниччині до 2020 року
Понеділок, 11 листопада 2013 13:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук під час щотижневої наради в голови облдержадмінцістрації, відповідно до ініціативи Міністерства аграрної політики і продовольства України „Рідне село” на Вінничиині протягом 2013 – 2020 років планується створити 389 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, в тому числі: з обробітку землі та збирання врожаю – 64 кооперативи, молочарських – 92, м’ясних – 10, плодоовочевих – 35, зернових – 6, інших – 59, переробних – 29, постачальницьких – 28 та багатофункціональних – 66 кооперативів. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 496 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше