Хто на сайті

На даний момент 159 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Медики Тепличчини отримали нове обладнання.
Вівторок, 08 жовтня 2013 12:07
Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук провів чергову нараду із селищним та сільськими головами, керівниками структур та підрозділів райдержадміністрації, фельдшерами та завідуючими ФАПів. В нараді також взяли участь голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук та заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник.
Детальніше...
 
Розвиток екстреної медичної допомоги – одне з найважливіших завдань Президента України
Вівторок, 08 жовтня 2013 05:44
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час щотижневої наради із керівниками управлінь та служб області. «Реформа екстреної медичної допомоги – одне з найбільш важливих завдань Глави держави Віктора Януковича, адже мова йде про життя і здоров’я наших громадян, - наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан. – А тому розвиток цього напряму медичної системи – на особливому контролі».
Детальніше...
 
Роман Аксельрод: Я впевнений, що на Вінниччині цьогорічний опалювальний сезон пройде успішно
Вівторок, 08 жовтня 2013 05:39
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2013-2014 років йшлося на прес-конференції заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, що відбулась 7 жовтня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Засідання комісії
Понеділок, 07 жовтня 2013 14:21
Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що 07.10.2013 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, де було розглянуто  наступні питання:
- про перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;
-         проаналізовано стан здійснення нагляду за усиновленими дітьми;
Детальніше...
 
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє
Понеділок, 07 жовтня 2013 10:38
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє, що за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва («Українська ініціатива»), проводиться конкурсний відбір спеціалістів на перепідготовку (за рахунок коштів Державного бюджету України) на базі вищих навчальних закладів-учасників Програми.
Детальніше...
 
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:30
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості» – зауважив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук у ході чергової оперативної наради з керівниками районних установ та організацій, яка відбулася 7 жовтня 2013 року.
Детальніше...
 
Привітання до Всесвітнього дня пошти
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:24
Шановні працівники пошти!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня пошти.
Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні. І сьогодні, попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу.
Детальніше...
 
Привітання з Днем юриста!
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:19
Шановні юристи!
Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем юриста України!
Висока честь і величезна відповідальність — бути юристом. Адже саме від в вас  залежить забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, зростання правової культури народу та суспільства.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Цього року ми плануємо завершити основні роботи у первинній і вторинній ланці охорони здоров’я, а наступного року займатимемося переважно закладами третинного рівня»
Понеділок, 07 жовтня 2013 05:33
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у відкритті відремонтованого отоларингологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Головний лікар закладу Тетяна Антонець продемонструвала керівникові області відремонтовані приміщення і повідомила про основні проблеми закладу.
Детальніше...
 
Родина, в якій є дитина з інвалідністю, завжди повинна відчувати підтримку держави
Понеділок, 07 жовтня 2013 05:27
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Це в черговий раз підтвердив голова ОДА Іван Мовчан під час відвідування філії Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» у м. Могилеві-Подільському. Голова ОДА поспілкувався з батьками вихованців, відповів на їхні запитання і дав кілька доручень щодо розв’язання проблем закладу.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 496 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше