Хто на сайті

На даний момент 72 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Глава держави: Україна стає більш міцною, більш об’єднаною
Понеділок, 11 листопада 2013 13:51
Україна здатна відстоювати свої національні інтереси, наголошує Президент Віктор Янукович. «Ми, врешті-решт, усім кажемо, що ми - суверенна держава, незалежна, що у нас є наші національні інтереси, і ми їх будемо відстоювати.
Детальніше...
 
Проходить атестація державних службовців
Понеділок, 11 листопада 2013 13:23
Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформує про проведення атестації державних службовців в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділів.
Детальніше...
 
Про наповненість районного бюджету інформувала 11 листопада 2013 року
Понеділок, 11 листопада 2013 13:19
Про наповненість районного бюджету інформувала 11 листопада 2013 року на щопонеділковій нараді присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Руденко. Зокрема вона зазначила, що станом на 11.11.2013р. до бюджету Теплицького  району залучено 18418090 грн., що при планових призначеннях на 11 міс. в сумі 19260019 грн. склало 95,6% виконання.
Детальніше...
 
Питання розвитку громадянського суспільства – на контролі у влади
Понеділок, 11 листопада 2013 13:01
Під час щотижневої наради перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Ніколайчук наголосив на важливості реалізації в районі завдань  Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.
Детальніше...
 
Про стан охорони праці на підприємствах району
Понеділок, 11 листопада 2013 12:58
Про стан охорони праці на підприємствах району розповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Помагайбо на щотижневій нараді з керівниками структурних підрозділі райдержадміністрації, начальниками окремих установ та служб району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук.
Детальніше...
 
На Вінниччині ведеться послідовна робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області
Понеділок, 11 листопада 2013 06:29
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, коментуючи результати селекторної наради з питань погашення заборгованості із заробітної плати, сплати єдиного соціального внеску та інших платежів до Пенсійного фонду України, яка відбулася 8 листопада під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.
Детальніше...
 
Захист прав національних меншин, формування умов для їх активної участі у соціально-економічному, політичному та духовно-культурному житті Вінниччини – пріоритет обласної влади
Понеділок, 11 листопада 2013 06:22
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося на зустрічі керівництва області із представниками національно-культурних товариств, що відбулась 8 листопада в конференц-залі Вінницького єврейського благодійного центру «Хесед Емуна». В зустрічі взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, начальник управління у справах національностей і релігій обласної державної адміністрації Ігор Салецький, його заступник Алла Ратинська, представники громадських організацій, національно-культурних товариств та об’єднань тих народностей, що проживають на Вінниччині: євреїв, азербайджанців, поляків, білорусів, ассирійців, ромів.
Детальніше...
 
Міжнаціональна злагода та релігійне порозуміння – обов’язкова умова стабільності та єдності громади.
Громада Тепличчини за своїм етнічним та релігійним складом досить неоднорідна. Зрозуміло, що переважають українці, але на території району живуть  ще росіяни, молдавани, білоруси, вірмени, поляки, євреї та представники інших національностей.
Детальніше...
 
Представники національних меншин Тепличчини- активні учасники об’єднання «Дивослово»
Понеділок, 11 листопада 2013 09:05
У нашому районі реалізується чимало заходів у рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин України.
Детальніше...
 
Вінниччина зосередить увагу на підтримці фермерства та розбудові інфраструктури села - голова ОДА
П'ятниця, 08 листопада 2013 13:07
Президент України Віктор Янукович провів зустріч з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном. Як повідомив І.Мовчан після зустрічі, Глава держави дав низку доручень в аграрній та соціальній сферах.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 497 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше