Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині кожній родині мобілізованого бійця буде гарантована підтримка влади
Четвер, 14 серпня 2014 05:44

У цьому голова облдержадміністрації Анатолій Олійник запевнив військовослужбовців, які поповнили лави військової частини 3008 Національної гвардії України і почали проходити бойове злагодження на одному із полігонів. Керівник області особисто ознайомився з умовами, в яких тридцять діб житимуть та тренуватимуться понад півтисячі мобілізованих вінничан.

Детальніше...
 
Онкологічні хворі потребують особливих ліків, і купувати їх повинні в Теплику
Четвер, 14 серпня 2014 05:40

Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги звернувся до голови районної державної адміністрації Василя Романюка та голови районної ради Леоніда Габінського щодо вирішення питання відкриття в селищі аптечного закладу, який проводитиме ліцензовану діяльність для забезпечення відповідно до медичних показань (онкологія) доступності пацієнтів до наркотичних засобів.

Детальніше...
 
Працевлаштування від Ладижинської філії Вінницької птахофабрики. Інформація для зацікавлених осіб
Четвер, 14 серпня 2014 05:36

Проблема працевлаштування особливо гостро стоїть перед жителями сільської місцевості, а віднедавна і перед вимушеними переселенцями зі східних областей України. За ініціативи голови адміністрації Василя Романюка було запрошено представників ТОВ «Вінницька птахофабрика «Філія переробний комплекс» м. Ладижин в особі начальника служби безпеки підприємства Олега Гавриляка та кадровика Тетяни Кушнір для виступу перед селищним та сільськими головами на нараді для пропозицій по працевлаштуванню мешканців сільських громад та вимушених переселенців.

Детальніше...
 
Надання допомоги онкохворим
Четвер, 14 серпня 2014 05:34

13 серпня 2014 року в райдержадміністрації відбулося засідання  районної комісії по наданню матеріальної допомоги онкохворим. Розглянуто та задоволено 2 заяви на 2,0 тис. грн.

 
Тривають об’їзди загальноосвітніх навчальних закладів району з метою перевірки стану їхньої готовності до роботи в новому 2014-2015 н. р. та в осінньо-зимовий період
Четвер, 14 серпня 2014 05:18

Результати перевірки засвідчують, що адміністраціями шкіл, педагогічними працівниками й батьківською громадськістю під час літніх ремонтних робіт докладено максимум зусиль, щоб сільська школа стала сучасною, комфортною, привабливою для учнів. З цією метою залучаються значні позабюджетні кошти, а головне – вкладаються душа, любов та фантазія.

Детальніше...
 
Спортивна зустріч з міні-футболу
Середа, 13 серпня 2014 12:58

Наприкінці минулого тижня в Метанівці відбувся традиційний обласний турнір з міні-футболу. У спортивному змаганні з найулюбленішого виду спорту взяли участь команди сіл Стрижавка (Вінницького району), Краснопілка (Бершадського району), Метанівки та селища Теплик.

Детальніше...
 
Засідання «круглого столу» з керівниками релігійних організацій Теплицького району
Середа, 13 серпня 2014 12:06

12 серпня в приміщенні районної державної адміністрації зібралися керівники та представники релігійних організацій району різних конфесій на зустріч за  «круглим столом», темою якого стало: «Збереження миру – спільне завдання для армії, для церкви, для світу». аби  обговорити низку питань. Варто зазначити, що дана зустріч виявилася чи не найчисельнішою з тих, які організовувалися раніше з керівниками релігійних організацій.

Детальніше...
 
Ряди медиків у зоні АТО знову поповнили лікарі з Вінниччини
Середа, 13 серпня 2014 11:49

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

У зв’язку із частковою мобілізацією понад сто військовослужбовців, з яких 85% - медичні працівники, поповнили лави мобільного госпіталю військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, який нині базується в зоні проведення АТО.  Проводжали наших земляків рідні, друзі, пересічні мешканці Вінниччини, котрі побажали їм щасливої дороги, швидкого повернення додому. В свою чергу, Протоієрей Алексій освятив та благословив військовослужбовців на ратну та добру справу.

Детальніше...
 
Результати роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації
Середа, 13 серпня 2014 10:53

Протягом минулого тижня до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації за оформленням тих чи інших видів послуг звернулися 70 громадян.

Детальніше...
 
Розпочато об’їзди шкіл задля визначення стану їх готовності до нового навчального року
Середа, 13 серпня 2014 10:50

З метою здійснення контролю за фактичним станом  готовності навчальних закладів району  до роботи в новому 2014-2015 н. р. та в осінньо-зимовий період 12 серпня 2014 року розпочались об’їзди шкіл району компетентними комісіями, до складу яких входять спеціалісти відділу освіти, управління праці, санстанції та ін.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 497 из 601.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше