Хто на сайті

На даний момент 91 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вшановуючи пам’ять полеглих
Вівторок, 29 жовтня 2013 09:06
28 жовтня, у день визволення України від німецько-фашистських загарбників весь український народ низько вклоняється святому подвигу, найбільшій самопожертві й найвищій Перемозі  ветеранів - фронтовиків, партизан, підпільників, працівників тилу, які поклали на вівтар свободи рідної землі саме дорожче – власне здоров’я і життя.
Детальніше...
 
Вінниччина посідає перші місця в державі з виробництва молока, чисельності поголів’я ВРХ і валовому збору плодово-ягідних культур
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:17
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Повідомив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час наради в Кабінетів Міністрів України. Нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулася 28 жовтня. Окрім Вінниччини, перед Урядом звітували Київська область та м.Київ.
Детальніше...
 
Соціальний захист інвалідів та ветеранів війни на Вінниччині
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:15
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшла мова під час прес-конференції директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марини Коваль. В ході прес-конференції Марина Коваль повідомила, що на Вінниччині за даними Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, проживає 74,9 тисячі ветеранів війни. Вона зазначила, що ця цифра має декілька складових. Зокрема, 6 442 інвалід війни, 7 124 учасників бойових дій, 47 760 учасників війни, 13 633 членів сімей загиблих та померлих ветеранів війни. Вона також зазначила, що в області проживає дві людини, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Це Герой Радянського Союзу – Ковальов Іван Платонович та повний кавалер ордена Слави – Половинець Степан Андрійович.
Детальніше...
 
Вінницький госпіталь визнано найкращим в Україні санаторно-лікувальним закладом, що обслуговує ветеранів війни та учасників бойових дій
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:12
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Повідомила директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Питання медичного забезпечення ветеранів та інвалідів війни - пріоритет галузі охорони здоров'я Вінниччини
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:07
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Зазначила директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Лідія Діденко наголосила на тому, що на Вінниччині приділяється значна увага виконанню завдань Президента України щодо надання якісного медичного обслуговування ветеранів. Всі питання якісного медичного супроводу ветеранів та інвалідів війни перебувають під постійним контролем обласної влади і особисто голови обласної державної адміністрації.
Детальніше...
 
На Вінниччині відбулись урочистості з нагоди 69-тої річниці визволення України від фашистських загарбників
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:02
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 28 жовтня в приміщенні обласної державної адміністрації привітали тих, хто своєю відвагою та мужністю виборов перемогу у Великій Вітчизняній війні. Квітами, грамотами та грошовими винагородами відзначили ветеранів представники обласної влади.
Детальніше...
 
Славний ювілей Тепличчини
Понеділок, 28 жовтня 2013 14:09
28 жовтня 2013 року жителі Теплицького району району відзначили дві урочисті події – 90-річчя створення району та 69 –ту річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Першим до слова був запрошений голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, який звернувся до присутніх ветеранів з словами подяки:
Детальніше...
 
«Хризантема - королева осені»
Понеділок, 28 жовтня 2013 09:56
25 жовтня 2013 року в Будинку дитячої творчості відбувся конкурс квіткових композицій «Бал хризантем». Мета конкурсу - навчити вихованців глибше розуміти природу, виховувати любов до прекрасного, бачити та знаходити неповторні барви, втілювати свої думки, мрії, бажання у композиціях із квітів.
Детальніше...
 
Дійти до кожного ветерана на території області, почути його проблеми і знайти механізми їх вирішення – завдання влади сьогодні
Понеділок, 28 жовтня 2013 09:41
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На Вінниччині завершився тематично-оздоровчий семінар для керівників районних та міських організацій інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни. Аби підсумувати роботу заходу та вкотре обговорити основні питання, що хвилюють нині ветеранів регіону, в закритті семінару взяв участь голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан.
Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє
Понеділок, 28 жовтня 2013 09:55
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що протягом минулого тижня проведено перевірку експлуатації газобалонних установок у ФОП Браславський Ю.С (с. Соболівка) – 15 порушень; ФОП Колісник Л.Я. (с. Соболівка) – 23 порушення; ФОП Чорнобай Р.М. (с. Метанівка) – 23 порушення; ФОП Коротушенко М.В. (с. Метанівка ) – 23 порушення; ФОП Гащенко І.В. (с. Метанівка ) – 23 порушення. По всіх обстеженнях підготовлено акти, які після підписання членами групи буде передано підприємцям для усунення виявлених порушень в місячний термін.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 497 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше