Хто на сайті

На даний момент 87 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Семінар – тренінг класних керівників
Четвер, 17 жовтня 2013 10:53
На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар – тренінг із класними керівниками 5 класів загальноосвітніх шкіл району, тема якого «Особливості роботи класного керівника 5 класу». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету відділу освіти Довгань Т.П.,завідуюча РЦППСР КовальС.С., психолог РЦППСР Войтовська А.В. та класні керівники 5 класів загальноосвітніх шкіл району.
Детальніше...
 
Лише комплексний підхід у вирішенні проблем сім'ї дає можливість вивести родину із складних життєвих умов
Четвер, 17 жовтня 2013 06:30
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
16 жовтня в рамках виконання доручення глави держави щодо надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова провела робочу зустрічі з фахівцями із соціальної роботи Погребищенського РЦ СССДМ за участі голови Погребищенської райдержадміністрації Галини Притули, заступника директора обласного центру СССДМ Ольги Слободяник.
Детальніше...
 
Протягом січня – вересня Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат майже на 85 мільйонів гривень
Четвер, 17 жовтня 2013 05:50
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – вересня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 84,5 млн грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 226 управлінських рішень.
Детальніше...
 
Виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на Вінниччині
Четвер, 17 жовтня 2013 05:48
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
До Вінницької обласної державної адміністрації з моменту вступу в дію Закону надійшло 518 запитів на інформацію. З них 208 запитів - від фізичних осіб, 65 запитів – від юридичних осіб, 245 запитів - від громадських організацій. 67% від загальної кількості запитів надіслані електронною поштою.
Детальніше...
 
На Вінниччині майже 33 тисячі сімей звернулися за субсидіями на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг
Четвер, 17 жовтня 2013 05:44
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У січні–вересні 2013 року за субсидіями на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг звернулося 32,7 тис. сімей (на 0,4% менше, ніж за цей же період 2012 року). Питома вага звернень сімей, які проживають у міських поселеннях склала 54,7%. У вересні 2013 року кількість сімей учасників Програми житлових субсидій, які одержували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, становила 3,6% від загальної кількості сімей області, що на 0,1 в.п. менше, ніж у вересні 2012 року.
Детальніше...
 
Президент наполягає на необхідності системного розвитку інфраструктури на селі
Четвер, 17 жовтня 2013 05:27
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку необхідної інфраструктури в сільській місцевості. «Якщо ми не будемо вкладати кошти в сільську інфраструктуру, якщо ми не будемо будувати дороги, якщо ми не будемо будувати житло для селян, село не буде розвиватися», - сказав Глава держави під час засідання Ради регіонів у Борисполі Київської області.
Детальніше...
 
Президент наголошує на необхідності вирішення питання розвитку дитячих будинків сімейного типу
Четвер, 17 жовтня 2013 05:25
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів провести засідання з питань розвитку дитячих будинків сімейного типу. «Ми дуже добре знаємо, що це (інтернат) не той заклад, який дає належну освіту і належне виховання.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття
Четвер, 17 жовтня 2013 05:23
Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників центральних та місцевих органів влади розглянути питання забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття. «Ми з вами добре знаємо, що, коли ці діти виростають, їм нема де жити і де працювати. На цьому в них завершується життя.
Детальніше...
 
Соціальні ініціативи Глави держави втілюємо в життя
Вівторок, 15 жовтня 2013 13:44
«Одне з ключових завдань, поставлених Президентом України – це вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
Детальніше...
 
Соціальні працівники Липовецького району працюють на попередження сімейного неблагополуччя
Середа, 16 жовтня 2013 11:12
    Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
В цьому мала нагоду пересвідчитись заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час робочої поїздки 14 жовтня до Липовецького району. Відвідавши Вахнівську сільську раду, де створено робоче місце фахівця із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Любов Спірідонова разом з керівниками району поспілкувалась із соціальними працівниками, наголосивши черговий раз на важливості кваліфікованого соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 498 из 528.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше