Хто на сайті

На даний момент 53 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Знання рідної мови - основа національно-патріотичного виховання молоді.
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:42
Задля  утвердження статусу української мови, піднесення її престижу серед  молоді,  виховання  поваги до  національних цінностей, культури і традицій українського народу на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1  відбувся ІІ (районний) етап ХIV Міжнародного конкурсу  з української  мови  імені Петра Яцика.
Детальніше...
 
Школярі району продемонстрували свої знання на учнівських олімпіадах
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:39
На базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, в якій взяли участь 30 учнів 8-11 класів з 15 шкіл району. Журі районної олімпіади визначило 8 переможців. У ІІІ етапі олімпіади буде брати участь Виходцева Ангеліна, учениця 11 класу Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст.№1.
Детальніше...
 
Питання працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями - тема засідання круглого столу
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:37
В Теплицькому районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу за участі представників районної державної адміністрації та районної ради, управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі, профспілок району, голів Маломочульської, Соболівської, Веселівської сільських рад, роботодавців та представників засобів масової інформації на тему “Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – важливий фактор у вирішенні соціальної проблеми зайнятості населення”.
Детальніше...
 
Семінар-практикум музичних керівників ДНЗ.
П'ятниця, 29 листопада 2013 10:32
На базі Теплицького дошкільного навчального закладу 27  листопада 2013 року відбувся семінар-практикум музичних керівників дитячих навчальних закладів району на тему «Розвиток творчих здібностей  дітей засобами музичної діяльності».
Детальніше...
 
Іван Мовчан відзначив позитивний досвід Калинівщини у модернізації закладів культури
П'ятниця, 29 листопада 2013 06:02
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Перебуваючи 28 листопада з робочою поїздкою у Калинівському районі, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою щойно відкритих після капітального ремонту будинків культури у селах Заливанщина і Черепашинці.
Детальніше...
 
Україна заявила про себе як незалежна і суверенна держава, яка має свою точку зору і здатна відстоювати свої державні інтереси
П'ятниця, 29 листопада 2013 06:06
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з представниками Студентського парламенту Вінниччини. У зустрічі зі студентською елітою Вінниччини взяла участь заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова.
Детальніше...
 
Вітаємо відомого краєзнавця Тепличчини Івана Фурдика з 90-річчям
Четвер, 28 листопада 2013 15:07
Вчора, 27 листопада 2013 року, відзначив свій славетний ювілей краєзнавець нашого району, ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Карпович Фурдик - легендарна особистість Тепличчини, людина, знана далеко за межами рідного краю.
Детальніше...
 
Нарада-семінар.
Четвер, 28 листопада 2013 15:04
27 листопада 2013р. для  фахівців із соціальної роботи відбулась нарада-семінар на тему «Соціальна робота з питань здійснення заходів із попередження насильства в сім’ї та надання соціальних послуг постраждалим від торгівлі людьми». Семінар провели працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В зібранні взяв участь  начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Олександр Миронов.
Детальніше...
 
Підготовка до новорічних свят
Четвер, 28 листопада 2013 15:02
27 листопада 2013 року відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі заходів, присвячених святкуванню Дня святого Миколая та Нового року.
Детальніше...
 
Відродження та збереження культурної інфраструктури на селі.
Четвер, 28 листопада 2013 08:31
На реалізацію в районі соціальних ініціатив Президента України щодо відродження соціально-культурних об’єктів, бібліотек, будинків культури на селі акцентував увагу під час зустрічі із громадою села Кивачівка голова райдержадміністрації Василь Малярчук.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 498 из 549.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше