Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На території Теплицького району функціонує 39 пунктів по заготівлі молока
Середа, 02 жовтня 2013 06:56
На території Теплицького району функціонує 39 пунктів по заготівлі молока від господарств населення, з яких шість створено в поточному році. Всі молокопункти забезпечені холодильними установками та лабораторним обладнанням. За 8 місяців 2013 року пунктами було прийнято 5659 тонн молока.
 
Державна підтримка галузі тваринництва
Середа, 02 жовтня 2013 06:51
Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації з початку року подано до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відомості на виплату дотації по напрямку «Державна підтримка галузі тваринництва», а саме:
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: обов’язок влади –щорічно виділяти 26 мільйонів гривень на потреби госпіталю для ветеранів Великої Вітчизняної війни
Середа, 02 жовтня 2013 06:16
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
До Дня ветеранів та Міжнародного дня людей похилого віку заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та директор департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко відвідали Вінницькийобласний клінічний госпіталь для ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Детальніше...
 
Заради здоров’я, життя та віри в краще майбутнє на Вінниччині вперше відбудеться благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці»
Середа, 02 жовтня 2013 06:13
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Кожен мешканець обласного центру зможе 5 жовтня долучитись до благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці». Серця всіх мешканців міста цього дня битимуться в унісон: дитячі - з вдячністю, що пробігли – з усвідомленням того, що вони скоїли благородний вчинок, адже всі добровільні внески учасників підуть на купівлю кардіологічного обладнання для Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні.
Детальніше...
 
На Вінниччині відбувся моніторинговий візит міжвідомчої групи щодо вивчення діяльності суб’єктів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькій області
Середа, 02 жовтня 2013 06:04
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Засідання «круглого столу» з питань впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми відбулося 1 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Засідання відбулося за сприяння громадської організації «Прогресивні жінки», управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та за підтримки ОБСЄ.
Детальніше...
 
Соціальні ініціативи Президента торкнуться понад 511 тис. пенсіонерів Вінниччини
Середа, 02 жовтня 2013 06:00
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося під час прес-конференції, що відбулася в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за участі начальника управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ у Вінницькій області Надії Зеленіної та начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ГУ ПФУ у Вінницькій області Валентини Карабіньовської першого жовтня.
Детальніше...
 
Народна пісня – наша духовна історія. Наша святиня. Наше коріння.
Вівторок, 01 жовтня 2013 13:49
Із уст в уста, від серця до серця через сотні літ прийшла вона від наших пращурів у сьогоднішній день. Це велике диво. Життя – як пісня. Одначе справжня пісня – це життя. Не можна допустити, щоб вона покинула вулиці сіл, перетворившись лише на привілей та заробіток артистів. Пісня потрібна, щоб люди залишалися людьми.У Соболівці відбулося районне свято -  ХІ фестиваль фольклорного мистецтва «Душа без пісні, що безкрила птиця» імені відомої фольклористки з Євгенії Тондій.
Детальніше...
 
Бджільняни їли мед, пили узвар і співали українські пісні
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:41
Народилися ми і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі –Тепличчині. Минулих вихідних відбулось свято у Бджільній «Медовий узвар». На площі біля сільського Будинку культури  розмістилась виставка декоративно- прикладного мистецтва.Привітали жителів села начальник відділу культури і туризму Віктор Прокопенко, голова територіальної громади Анатолій Мельник та вручили грамоти активним організаторам святкового дійства.
Детальніше...
 
Профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:39
Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з РЦСССДМ,  Теплицьким РВ УМВС України у Вінницькій області, виконавчим комітетом Сокирянської сільської ради  30.09.2013 року проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» на території Сокирянської сільської ради з метою соціального захисту дітей, запобігання дитячій безпритульності і  бездоглядності та  запобігання вчинення насилля в сім’ях  над дітьми.
 
Бібліотекарі навчальних закладів Вінниччини відзначили професійне свято
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:36
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
З метою відзначення Всеукраїнського дня бібліотечних працівників було проведено розширене засідання методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Бібліотека професійно-технічного навчального закладу – інформаційно-методичний центр по використанню інноваційних форм та вдосконаленню традиційних методів виховної роботи».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 499 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше