Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання районної координаційної ради
Понеділок, 11 серпня 2014 10:19

Минулого тижня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Щербатюка відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань сім'ї, тендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Забудова території району – під контролем
Понеділок, 11 серпня 2014 10:16

Одним з напрямків діяльності відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури РДА є здійснення відповідного контролю за забудовою територій району. Даний контроль полягає у розробленні та видачі:

Детальніше...
 
Підсумки акції «За чисте довкілля» за І півріччя 2014 року
Понеділок, 11 серпня 2014 10:14

На території нашого району постійно проводиться акція «За чисте довкілля», адже чисто не там, де прибирають, а там, де підтримують чистоту, не смітять. Тож відділом містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, який виступає координатором даної акції, підведено її підсумки за перше півріччя поточного року.

Детальніше...
 
Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник передав на потреби військового мобільного госпіталю в зону АТО 50 бронежилетів
Понеділок, 11 серпня 2014 05:05

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Днями вінницькі спеціалісти мобільного військового госпіталю вирушають на Схід в зону АТО для ротації. Вони передадуть у госпіталь, що функціонує як самостійна військова частина, 50 новеньких бронежилетів класу 4+. «Всі ці бронежилети закуплені виключно за благодійні кошти, переказані спонсорами на рахунок фонду «Без кордонів»,- запевнив Анатолій Олійник,- броня пройшла всі необхідні випробування і буде слугувати надійним захистом для наших вояків на Сході».

Детальніше...
 
Робота з вимушеними переселенцями
П'ятниця, 08 серпня 2014 13:03

За даними управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації станом на даний час на території району перебуває сім сімей, які вимушені були покинути рідні домівки у східних областях України через проведення бойових дій.

Детальніше...
 
За даними управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
П'ятниця, 08 серпня 2014 13:04

За даними управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації профінансовано допомогу сім’ям з дітьми та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та інвалідам з дитинства в сумі 2100489 грн.

 
Результати роботи з вивчення стану оплати та охорони праці, атестації робочих місць
П'ятниця, 08 серпня 2014 13:02

Протягом поточного тижня працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з районним відділом статистики вивчено стан оплати праці у філії «Теплицький райавтодор». За результатами перевірки виявлено заборгованість по заробітній платі  за червень 2014року в сумі 39390,00 грн.

Детальніше...
 
10 серпня - День будівельника
Домашня
П'ятниця, 08 серпня 2014 10:28

Шановні будівельники! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем будівельника! Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт. Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, унікальні.

Детальніше...
 
10 серпня - День працівників ветеринарної медицини
П'ятниця, 08 серпня 2014 10:24

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини. Завдяки вашій щоденній копіткій праці, впровадженню нових методів і підходів до ветеринарного обслуговування кожен мешканець району може скористатися професійними  послугами спеціаліста ветеринарної медицини, а до столу споживача надходить тільки якісна й безпечна продукція.

Детальніше...
 
В райдержадміністрації відбулася робоча нарада
П'ятниця, 08 серпня 2014 10:21

На завершення робочого тижня голова районної державної адміністрації Василь Романюк провів робочу нараду з начальниками управлінь, відділів, служб та апарату райдержадміністрації, керівниками інших установ та організацій району – медичних закладів, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу Держземагентства, казначейської служби, управління юстиції, насіннєвої інспекції, редакції.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 500 из 601.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше