Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проведено профілактичний рейд та засідання комісії
Четвер, 24 жовтня 2013 06:39
Службою у справах дітей спільно з  Теплицьким районним відділом УМВС України у Вінницькій області, районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, медичними працівниками, виконавчими комітетами сільських рад  23 жовтня 2013 року проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» на території Теплицької селищної ради, Сокирянської та Соболівської сільських рад з метою соціального захисту дітей, запобігання дитячій безпритульності і  бездоглядності та  запобігання вчинення насилля в сім’ях  над дітьми.
Детальніше...
 
Програма «Доступне житло» на території Вінниччини адаптована і має серйозну перспективу
Четвер, 24 жовтня 2013 06:12
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
23 жовтня мікрорайон «Академічний», що зводиться у селі Бохоники Вінницького району, поповнився ще однією новобудовою. Знаковим цей день став і для 16 сімей регіону, які в рамках реалізації програми «Доступне житло» отримали тут нові помешкання. На урочисте відкриття житлового об’єкту завітав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, аби привітати власників квартир із новосіллям та вручити їм ордери на право власності.
Детальніше...
 
Президент наголошує на важливості міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією
Четвер, 24 жовтня 2013 06:08
Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості налагодження міжрегіонального співробітництва між Україною та Чехією та підписання відповідних угод. Під час виступу на українсько-чеському бізнес-форумі Глава держави підкреслив, що співпраця областей, окремих міст нашої держави з чеськими краями сприятиме як вирішенню регіональних проблем, так і налагодженню роботи малого та середнього бізнесу.
Детальніше...
 
З початку року на Вінниччині відремонтовано 767 закладів охорони здоров’я різних рівнів
Четвер, 24 жовтня 2013 06:06
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації, за дев'ять місяців поточного року виконано ремонтних робіт у 725 закладах первинної мережі (160 амбулаторій та 565 ФАПів) на суму 57,12 млн. грн. У закладах вторинного рівня проведено ремонтних робіт на суму 24,2 млн. грн. та проведені ремонтні роботи у 20 лікувально-профілактичних закладах.
Детальніше...
 
Вінниччина повністю забезпечила фонд споживання продовольчого зерна
Середа, 23 жовтня 2013 13:36
За оперативною інформацією Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області, станом на середину жовтня поточного року сформовано регіональні ресурси продовольчого зерна в кількості 210 тис. тонн, що становить 100 % річного завдання, обсяг формування незнижувального запасу теж стовідсотково виконано. Рекомендований обсяг продовольчого зерна сформовано в кількості 67,0 тис. тонн.
Детальніше...
 
Створення нових робочих місць - під постійним контролем обласної влади
Середа, 23 жовтня 2013 13:33
Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова 23 жовтня в приміщенні Чернівецької РДА провела співбесіди із заступниками міських голів, голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорами базових центрів зайнятості. Темою обговорення під час співбесід стала ситуація, що склалась на ринку праці в районах області.
Детальніше...
 
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
Середа, 23 жовтня 2013 13:26
На виконання Плану роботи відділу освіти на 2013 рік та з метою проведення цілеспрямованої роботи з учасниками навчально-виховного процесу щодо профілактики  травматизму з 21 по 25 жовтня 2013 року в навчальних закладах району проводиться Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.
Детальніше...
 
Виконання програми «Доступне житло»
Середа, 23 жовтня 2013 10:41
Як свідчить моніторинг виконання програм доступного житла, Вінницька область займає серед інших регіонів лідируючі позиції. Цього результату досягнуто  завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента держави В.Ф.Януковича в частині отримання населенням доступного житла.
Детальніше...
 
Вінниччина – серед лідерів в Україні за кількістю укладених угод в рамках програми «Доступне житло»
Середа, 23 жовтня 2013 05:22
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це під час прес-конференції 22 жовтня повідомив журналістам голова ОДА Іван Мовчан. Він наголосив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України на початку року всі міста обласного значення і райони області отримали завдання збудувати 8-квартирний будинок у рамках програми «Доступне житло».
Детальніше...
 
Іван Мовчан провів підсумкову прес-конференцію
Середа, 23 жовтня 2013 05:17
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан провів прес-конференцію, під час якої повідомив журналістам про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2013 року і дав відповіді на запитання.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 Наступна > Кінець >>

Сторінка 500 из 533.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше