Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Готуємось до Великодня
П'ятниця, 06 квітня 2018 10:40

Диво Воскресіння Христа подарувало усім православним віруючим Великдень.  Створити з цього духовного приводу свято – під силу кожній людині, навіть зовсім маленькій. Великдень вже  скоро, а ще стільки справ треба зробити, зокрема, прибрати дім, прикрасити його, провести великодні обряди. Кожній матусі буде в радість допомога її дітей.

Детальніше...
 
Привітання людей похилого віку із прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового
П'ятниця, 06 квітня 2018 10:33

Напередодні великодніх свят голова райдержадміністрації Марцин Л.І. відвідала стаціонарне відділення постійного перебування одиноких громадян територіального центру соціального обслуговування Теплицького району, де привітала літніх людей із світлим святом Воскресіння Христового, побажала їм здоров’я, довголіття, спокою, миру, а також передала найщиріші привітання від Народного депутата України Миколи Кучера та Великодні паски.

Детальніше...
 
Дорогі друзі!
П'ятниця, 06 квітня 2018 10:23

Прийміть щиросердні вітання з Великоднем - цим воістину Величним Днем Торжества Життя і Любові!

Детальніше...
 
«Квітка, що співала душею»
П'ятниця, 06 квітня 2018 10:07

4 квітня  в Теплицькій центральній бібліотеці для учнів Теплицької ЗОШ №1 проведено пісенний вернісаж присвячений 65-річчю від дня народження Квітки Цісик «Квітка, що співала душею». Її ім’я окрилене легендами,  а внесок, який зробила співачка для популяризації української пісні у світі - неоціненний.

Детальніше...
 
Про стан розвитку тваринництва в господарствах району в І кварталі 2018р.
П'ятниця, 06 квітня 2018 07:49

За даними оперативного моніторингу спеціалістами відділу агропромислового розвитку РДА стан розвитку галузі тваринництва Теплицького району в першому кварталі 2018 року слідуючий: В цілому по району галузь тваринництва наявна в 13 господарствах з 172 діючих.

Детальніше...
 
Місцева влада має розділити з центром спільну відповідальність за майбутнє країни - Президент
Четвер, 05 квітня 2018 12:18

Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку наголосив, що центральна влада віддала на місця багато повноважень та ресурсів. «Подібно до того як держава добровільно розділила з органами місцевого самоврядування важелі впливу, так і місцеві виборні органи мають розділити з центром спільну відповідальність за майбутнє країни», - підкреслив Президент.

Детальніше...
 
Ухвалення в першому читанні Закону про нацбезпеку сприятиме ефективнішій взаємодії України з НАТО - Президент
Четвер, 05 квітня 2018 12:16

Президент Петро Порошенко вітає ухвалення Верховною Радою в першому читанні законопроекту «Про національну безпеку України», адже він дає можливість більш ефективного співробітництва України й Альянсу у захисті територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Детальніше...
 
Глава Уряду про новий етап децентралізації: Середньострокове планування має стати пріоритетом
Четвер, 05 квітня 2018 11:42

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

Детальніше...
 
Тиждень патріотичного виховання
Четвер, 05 квітня 2018 10:30

В музеї історії та етнографії Тепличчини пройшов тиждень  зустрічей з учнями  ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1, спрямований на патріотичне виховання підростаючого покоління. Відзначення Дня українського добровольця та Дня Національної гвардії України в березні місяці, стали темами розмови для учнів 5-а класу (класний керівник Ковальчук Лілія Юріївна ),6-а класу (класний керівник  Коновалюк Наталія Олександрівна), 7-а класу (класний керівник Лиса Алла Степанівна).

Детальніше...
 
Час підключитися до системи «Електронне здоров’я»
Четвер, 05 квітня 2018 06:39

Одним з важливих чинників впровадження медичної реформи є електронна система охорони здоров’я. Адже для того щоб підписати договір з Національною службою здоров’я України, заклад охорони здоров’я має бути зареєстрований у цій системі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 411.