Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
"Фантазія" побувала в Карпатах!
Середа, 04 грудня 2019 08:25

Учасники зразкового танцювального колективу "Фантазія" щойно повернулись з триденної поїздки, яка відбувалась в рамках Всеукраїнського конкурсу-фестивалю ірка Карпат".

Детальніше...
 
Відбулася соціальна акція «16 днів проти насильства»
Середа, 04 грудня 2019 08:18

Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістами Теплицького районного сектору з питань пробації та Теплицького бюро безоплатної правової допомоги проведено робочу нараду щодо соціальної акції «16 днів проти насильства». На нараді обговорено удосконалення та доповнення спільних заходів у рамках запобігання та протидії насильства.

Детальніше...
 
У Теплику пройшов районний фестиваль для дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе»
Середа, 04 грудня 2019 07:13

29 листопада 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 19 районний фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами.

Детальніше...
 
ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ІНФОРМУЄ!
Середа, 04 грудня 2019 06:59

Якщо Вам або Вашій дитині загрожує небезпека або Ви уже стали жертвою насильства, звертайтесь за допомогою до правоохоронних органів (поліції), до медичних установ, до фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, до спеціалістів служби у справах дітей, до спеціалістів відділу у справах сім’ї та молоді, до психологів закладу освіти, громадських та релігійних організацій, уповноважених осіб з питань запобігання та протидії насильству, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Ви можете зателефонувати:

Детальніше...
 
У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в службі зайнятості
Вівторок, 03 грудня 2019 06:27

На зустріч, яка пройшла 29 листопада, було запрошено  начальника Теплицького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Мазуренко Ірину .

Детальніше...
 
У Теплику відбувся районний семінар-практикум з театрального жанру
Понеділок, 02 грудня 2019 12:54

29-го листопада відбувся районний семінар-практикум з театрального жанру «Сучасні тенденції розвитку аматорського театрального мистецтва» для підвищення фахового рівня керівників театральних колективів та театрів малих форм, директорів та художніх керівників сільських будинків культури Теплицького району.

Детальніше...
 
Фінансове управління інформує
Понеділок, 02 грудня 2019 12:44

Станом на 02.12.2019р. до бюджету Теплицького  району надійшло доходів  80155919 грн., тобто 104,6% планових призначень одинадцяти  місяців - 76631762 грн. в т. ч.:

Детальніше...
 
Про вжиття заходів з попередження нещасних випадків під час опалювального періоду
Понеділок, 02 грудня 2019 07:38

Під час опалювального періоду у закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.

Детальніше...
 
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії.
Понеділок, 02 грудня 2019 06:45

29 листопада  2019 року відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  начальника управління праці та соціального захисту населення Олександра Чеха.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається щорічно 1 грудня, в читальній залі Теплицької ЦБ проведено інформаційну подорож у місто небезпек «Молодь і СНІД: серйозний погляд»
П'ятниця, 29 листопада 2019 09:50

Учасники подорожі ознайомилися, що таке СНІД, шляхи передачі ВІЛ, та як уникнути зараження ВІЛ. Адже, СНІД одна з найскладніших проблем людства. Багато інформації  про СНІД вже відомо, але щодня з’являється нова. Перше повідомлення про ВІЛ з’явилося в 1981р. На сьогоднішній день поширення ВІЛ має характер пандемії.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше