Хто на сайті

На даний момент 138 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Діти – майбутнє України»
П'ятниця, 22 листопада 2013 11:57

Одним з найважливіших завдань влади та зокрема освітньої галузі є реалізація ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» щодо розвитку талантів та обдарувань учнівської молоді, підвищення рівня та створення умов для  охоплення дітей позашкільною освітою.
Детальніше...
 
ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ «ОРІОН»
П'ятниця, 22 листопада 2013 06:08
Спортивно – туристичний клуб «Оріон» заснований  в жовтні  1990 року на базі Удицької середньої школи Теплицького району. Діє «Оріон» уже майже 23 роки, 12 з них клуб працює на базі одного із найбільших позашкільних закладів Вінниччини – обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій. На сьогодні до складу клубу входять вихованці третини загальноосвітніх шкіл району та Теплицького професійного аграрного ліцею.
Детальніше...
 
Якщо розпочату цьогоріч роботу ми продовжуватимемо й надалі, то за 2-3 роки зможемо довести заклади освіти до якісно нового рівня
П'ятниця, 22 листопада 2013 06:01
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Таке переконання висловив керівник Вінниччини Іван Мовчан, перебуваючи 21 листопада з робочою поїздкою у Мурованокуриловецькому районі.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «У позашкільних навчальних закладах діти отримують заряд енергії, культури та любові до рідного краю. А це надзвичайно важливо»
П'ятниця, 22 листопада 2013 05:55
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
У рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району 21 листопада голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості.
Детальніше...
 
Керівник району вивчає проблеми громад на місцях.
Четвер, 21 листопада 2013 07:38
Із проблемами територіальних громад Тепличчини, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук вирішив ознайомитися, як то кажуть, на власні очі.
Детальніше...
 
Семінар учителів історії
Середа, 20 листопада 2013 08:07

В Метанівській ЗОШ І-ІІ ступенів 19 листопада 2013 року відбувся  семінар учителів історії категорій «спеціаліст» та «спеціаліст ІІ категорії». В теоретичній частині семінару учасники обговорювали питання типології, структури і форм сучасного уроку історії та особливостей його аналізу.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Основний критерій оцінки діяльності станції юних натуралістів - тисячі дітей, які тут навчаються»
Середа, 20 листопада 2013 06:10
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
19 листопада керівник області Іван Мовчан відвідав Вінницьку обласну станцію юних натуралістів, аби ознайомитися з системою роботи позашкільного закладу та надбаннями його вихованців.
Детальніше...
 
Сформувати максимально сприятливі умови для розвитку фермерства – одне з основних завдань сьогодні
Середа, 20 листопада 2013 06:05
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час зустрічі із представниками асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області. Метою зібрання було обговорення проблемних питань, що виникають у діяльності фермерів регіону, та окреслення можливих шляхів їх вирішення. А тому, окрім членів асоціації, у нараді взяли участь і представники відповідних служб та відомств області.
Детальніше...
 
Свято «Величаймо славу села»
Вівторок, 19 листопада 2013 06:49
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, яке присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
Детальніше...
 
Семінар вчителів російської мови
Вівторок, 19 листопада 2013 06:45
На базі Удицької ЗОШ І-ІІІ ст. 15 листопада 2013 року відбувся районний семінар учителів російської мови на тему «Сучасні підходи до вивчення російської мови у загальноосвітній школі як другої іноземної». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету Олена Мудрак, керівник районного методичного об’єднання Тетяна Тертична, учителі російської мови зі шкіл району.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

Сторінка 501 из 547.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше