Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання комісії
Понеділок, 07 жовтня 2013 14:21
Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що 07.10.2013 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації, де було розглянуто  наступні питання:
- про перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;
-         проаналізовано стан здійснення нагляду за усиновленими дітьми;
Детальніше...
 
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє
Понеділок, 07 жовтня 2013 10:38
Вінницька регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) повідомляє, що за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва («Українська ініціатива»), проводиться конкурсний відбір спеціалістів на перепідготовку (за рахунок коштів Державного бюджету України) на базі вищих навчальних закладів-учасників Програми.
Детальніше...
 
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:30
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості» – зауважив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук у ході чергової оперативної наради з керівниками районних установ та організацій, яка відбулася 7 жовтня 2013 року.
Детальніше...
 
Привітання до Всесвітнього дня пошти
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:24
Шановні працівники пошти!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня пошти.
Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні. І сьогодні, попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу.
Детальніше...
 
Привітання з Днем юриста!
Понеділок, 07 жовтня 2013 07:19
Шановні юристи!
Від щирого серця вітаємо вас зі святом – Днем юриста України!
Висока честь і величезна відповідальність — бути юристом. Адже саме від в вас  залежить забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, зростання правової культури народу та суспільства.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Цього року ми плануємо завершити основні роботи у первинній і вторинній ланці охорони здоров’я, а наступного року займатимемося переважно закладами третинного рівня»
Понеділок, 07 жовтня 2013 05:33
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у відкритті відремонтованого отоларингологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Головний лікар закладу Тетяна Антонець продемонструвала керівникові області відремонтовані приміщення і повідомила про основні проблеми закладу.
Детальніше...
 
Родина, в якій є дитина з інвалідністю, завжди повинна відчувати підтримку держави
Понеділок, 07 жовтня 2013 05:27
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Це в черговий раз підтвердив голова ОДА Іван Мовчан під час відвідування філії Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» у м. Могилеві-Подільському. Голова ОДА поспілкувався з батьками вихованців, відповів на їхні запитання і дав кілька доручень щодо розв’язання проблем закладу.
Детальніше...
 
Привітання з Днем вчителя!
П'ятниця, 04 жовтня 2013 10:39
Дорогі вчителі!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем вчителя!
Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання,педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас  ви даруєте своїм вихованцям.
Детальніше...
 
Відділ Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області інформує:
П'ятниця, 04 жовтня 2013 10:34
Продовжуються роботи на виконання розпорядження Теплицької РДА від 02.08.2013 року № 218 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Теплицького району».
Детальніше...
 
Українська аграрна продукція завойовує позиції на світових ринках - Віктор Янукович
П'ятниця, 04 жовтня 2013 05:43
Українська аграрна продукція впевнено завойовує позиції на ринках світу, наголошує Президент України Віктор Янукович. У поточному році експорт продукції аграрного сектору вже сягнув майже чверті від загального експорту України. Ми відкрили для себе аграрні ринки країн Перської затоки, Японії, Китаю, Південної Кореї та інших країн Азії.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 Наступна > Кінець >>

Сторінка 502 из 528.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше