Хто на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вміння знайти контакт з людиною, яка знаходиться в критичному стані- професійний обов’язок працівників служби екстреної медичної допомоги
Четвер, 10 жовтня 2013 06:39
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Це та багато інших важливих питань обговорювались на прес-конференції Директора департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідії Діденко, що відбулась 9 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА і стосувалась виконання на Вінниччині Закону України «Про екстрену медичну допомогу» в рамках втілення пілотного проекту медичної реформи у регіоні.
Детальніше...
 
Спортсмени Тепличчини – чемпіони України.
Середа, 09 жовтня 2013 11:07
З 29 по 5 жовтня в м. Ялта проходив чемпіонат України з легкої атлетики. До збірної області було включено три спортсмени з Тепличчини: Петро Гарник та  його діти Ольга й Дмитро, які навчаються в Харківській школі Олімпійського резерву. До Ялти з’їхалися найсильніші легкоатлети України. Наші земляки під час змагань показали досить високі результати.
Детальніше...
 
Ювілейний чемпіонат
Середа, 09 жовтня 2013 11:02
Жовтень 2013 року видався святковим для спортсменів –орієнтувальників Вінницької області. Адже саме в жовтні виповнюється 40 років з дня започаткування спортивного орієнтування на Вінниччині. Святкові урочистості з нагоди цього ювілею відбулись в обласному центрі 5 – 6 жовтня під час проведення осіннього чемпіонату області зі спортивного орієнтування.
Детальніше...
 
Змагання по футболу серед школярів
Середа, 09 жовтня 2013 10:58
На початку тижня на районному стадіоні «Старт» та футбольних майданчиках  аграрного ліцею, Теплицької ЗОШ №2 відбулися змагання з футболу за програмою районних спортивних ігор школярів 2013-2014 рр. Після денної боротьби переможцями змагань стали: команда Теплицької ЗОШ №2 - перше місце, друге місце відвоювали учні Теплицької ЗОШ №1, третє місце за Степанівською ЗОШ.
Детальніше...
 
Обережно - ГРИБИ!
Середа, 09 жовтня 2013 10:57
Обережно - ГРИБИ!
Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Обласна влада приділятиме значну увагу матеріально-технічній базі, бо нині це – найслабша ланка служби екстреної медичної допомоги»
Вівторок, 08 жовтня 2013 16:00
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги (ВМСШМД) і поспілкувався з колективом, щоб з’ясувати основні проблеми і потреби станції у ході реформування служби екстреної медичної допомоги. «Я вдячний керівництву міста і колективу вашої станції за те, що у Вінниці послідовно виконується завдання Президента України щодо розвитку екстреної медичної допомоги. Міський голова Володимир Гройсман повідомив мені, що скарг на роботу «швидкої» у Вінниці немає, а подяк вам і вашим колегам – багато», – сказав голова ОДА під час спілкування з працівниками станції.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – ключова ланка у системі надання екстреної допомоги, тому до неї має бути особлива увага»
Вівторок, 08 жовтня 2013 15:57
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан ознайомився з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні. У лікарні діє 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії, 12 з яких – для новонароджених. «У це відділення потрапляють діти у важкому стані, тут їм надають медичну допомогу в екстрених випадках.
Детальніше...
 
Відділення невідкладної медичної допомоги уже діє.
Вівторок, 08 жовтня 2013 13:19
Значна увага влади звернута на питання реалізації завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо модернізації медичної галузі. Так, одним з пріоритетів є створення єдиної системи екстреної допомоги для покращення стану здоров’я громадян району. Основним документом, що визначав роботу та напрямки розвитку галузі охорони здоров’я району протягом 2011 – 2013 років, є Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Детальніше...
 
Медики Тепличчини отримали нове обладнання.
Вівторок, 08 жовтня 2013 12:07
Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук провів чергову нараду із селищним та сільськими головами, керівниками структур та підрозділів райдержадміністрації, фельдшерами та завідуючими ФАПів. В нараді також взяли участь голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук та заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник.
Детальніше...
 
Розвиток екстреної медичної допомоги – одне з найважливіших завдань Президента України
Вівторок, 08 жовтня 2013 05:44
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час щотижневої наради із керівниками управлінь та служб області. «Реформа екстреної медичної допомоги – одне з найбільш важливих завдань Глави держави Віктора Януковича, адже мова йде про життя і здоров’я наших громадян, - наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан. – А тому розвиток цього напряму медичної системи – на особливому контролі».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Наступна > Кінець >>

Сторінка 513 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше