Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Маломочульській школі встановлено котел, який працюватиме на альтернативному паливі
Вівторок, 20 серпня 2013 13:58

Наша країна відноситься до енергодефіцитних держав світу. На її території забезпечення різними видами енергоресурсів є нерівномірним, а окремі галузі паливно-енергетичного комплексу мають різні рівні розвитку.

На виконання завдань та доручень, які ставить керманич держави Віктор Федорович Янукович перед керівниками різних органів влади щодо забезпечення енергетичної незалежності України, має бути вироблене єдине бачення перспектив розвитку вітчизняної енергетики. Одним із шляхів такого розвитку є застосування енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії, напрям у вітчизняній енергетиці, якому останнім часом приділяється велика увага.

Детальніше...
 
Енергетична та продовольча незалежність держави – важливе питання, яким опікується влада
Вівторок, 20 серпня 2013 13:42

Одне з основних питань, яке обговорювалось 19 серпня на щотижневій робочій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Малярчука, стосувалось енергетичної та продовольчої незалежності району і країни в цілому.   Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ковтун і начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Зробко описали ситуацію в агропромисловому комплексі району, зокрема повідомили про завершальний етап збору ранніх зернових культур і початок збору зернових пізньої групи. До речі, Теплицький район посів 6 місце в області по збиранню врожаю ранньої групи зернових.

Детальніше...
 
Єдиний в Україні музей М.Леонтовича потребуєвкладення значних коштів
Вівторок, 20 серпня 2013 11:17

Для районної влади питання капітального ремонту єдиного в державі музею всесвітньо відомого композитора Миколи Леонтовича стоїть давно. Обумовлено це браком вільних коштів, адже економічне становище і реалії життя підкидають нагальніші справи, які потрібно вирішувати. Однак відновлення музею згідно сучасних вимог, надання йому відповідного естетичного вигляду все ж таки поступово вирішується.

Детальніше...
 
Голова району Василь Малярчук побував з робочим візитом у Кивачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вівторок, 20 серпня 2013 11:05

На виконання доручення голови облдержадміністрації Івана Мовчана щодо забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних норм у навчальних закладах області в Теплицькому районі продовжується робота по облаштуванню в школах внутрішніх вбиралень. Сьогодні з робочим візитом в Кивачівській школі побував голова району Василь Малярчук для ознайомлення з проведенням робіт і проблемами, які виникли.

Детальніше...
 
Фестиваль стильної музики «Теплик ROХY-5»
Вівторок, 20 серпня 2013 10:51

17 серпня  на площі перед стадіоном «Старт» відбувся  фестиваль стильної музики «Теплик ROХY-5», з метою підтримки і виявлення обдарованої молоді, популяризації музики в напрямку рок. На фестиваль запрошувались колективи з різних куточків нашої  мальовничої України. Гурти - учасники не обмежувались жодними мовними чи іншими критеріями, окрім сценічної культури. Обов’язковим в репертуарі мав бути етнічний твір.

Детальніше...
 
Свято меду
Вівторок, 20 серпня 2013 10:30

17- 18 серпня в національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогово Київської області відбувся музейний захід «Свято меду. Спас». Другий Спас або Яблучний Спас. У церковному календарі це свято отримало назву Преображення Господнього. На свято від Теплицького району запросили народний фольклорно- етнографічний колектив «Подоляни» Бджільнянського СБК, керівник Їлина Жарій.

Детальніше...
 
У районному центрі зайнятості відбулось засідання «круглого столу»
Вівторок, 20 серпня 2013 10:25

За ініціативи Теплицького районного центру зайнятості до 22-ї річниці святкування незалежності України відбулося засідання «круглого столу» за участі представників районної державної адміністрації та районної ради, управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі, профспілок району, відділу освіти, голови Маломочульської, Сашанської сільських рад, начальника Теплицького відділення Гайсинської МДПІ, роботодавців та представників засобів масової інформації на тему “Незалежна, суверенна Україна і розв’язання проблеми зайнятості на ринку праці”.

Детальніше...
 
За даними фінансового управління райдержадміністрації
Вівторок, 20 серпня 2013 11:40

За даними фінансового управління райдержадміністрації, озвученими начальником управління Ольгою Руденко на щотижневій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука, станом на 19.08.2013р. до бюджету Теплицького району залучено 12131235 грн., що при планових призначеннях на 8 місяців у сумі 12801141 грн. склало 94,8%

У цілому по району в порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  1369061 грн.

 
У районі проведена контрольна інспекторська перевірка у сфері цивільного захисту
Понеділок, 19 серпня 2013 18:16

Начальник відділу цивільного захисту райдержадміністрації Віктор Тарасишин на щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука доповів про проведену контрольну інспекторську перевірку району управлінням державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області у сфері цивільного захисту.

Детальніше...
 
Громади сіл активно готуються до святкування незалежності України
Понеділок, 19 серпня 2013 18:14

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко на щотижневій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука розповів про хід підготовки до святкування 22-ї річниці незалежності нашої держави. Наприкінці минулого тижня була проведена нарада керівництва району з головами селищної та сільських рад щодо організації відповідних заходів для відзначення даної події.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 Наступна > Кінець >>

Сторінка 527 из 538.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше