Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині відбувся моніторинговий візит міжвідомчої групи щодо вивчення діяльності суб’єктів, що працюють у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькій області
Середа, 02 жовтня 2013 06:04
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Засідання «круглого столу» з питань впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми відбулося 1 жовтня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Засідання відбулося за сприяння громадської організації «Прогресивні жінки», управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та за підтримки ОБСЄ.
Детальніше...
 
Соціальні ініціативи Президента торкнуться понад 511 тис. пенсіонерів Вінниччини
Середа, 02 жовтня 2013 06:00
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це йшлося під час прес-конференції, що відбулася в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за участі начальника управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ у Вінницькій області Надії Зеленіної та начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ГУ ПФУ у Вінницькій області Валентини Карабіньовської першого жовтня.
Детальніше...
 
Народна пісня – наша духовна історія. Наша святиня. Наше коріння.
Вівторок, 01 жовтня 2013 13:49
Із уст в уста, від серця до серця через сотні літ прийшла вона від наших пращурів у сьогоднішній день. Це велике диво. Життя – як пісня. Одначе справжня пісня – це життя. Не можна допустити, щоб вона покинула вулиці сіл, перетворившись лише на привілей та заробіток артистів. Пісня потрібна, щоб люди залишалися людьми.У Соболівці відбулося районне свято -  ХІ фестиваль фольклорного мистецтва «Душа без пісні, що безкрила птиця» імені відомої фольклористки з Євгенії Тондій.
Детальніше...
 
Бджільняни їли мед, пили узвар і співали українські пісні
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:41
Народилися ми і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі –Тепличчині. Минулих вихідних відбулось свято у Бджільній «Медовий узвар». На площі біля сільського Будинку культури  розмістилась виставка декоративно- прикладного мистецтва.Привітали жителів села начальник відділу культури і туризму Віктор Прокопенко, голова територіальної громади Анатолій Мельник та вручили грамоти активним організаторам святкового дійства.
Детальніше...
 
Профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:39
Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з РЦСССДМ,  Теплицьким РВ УМВС України у Вінницькій області, виконавчим комітетом Сокирянської сільської ради  30.09.2013 року проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» на території Сокирянської сільської ради з метою соціального захисту дітей, запобігання дитячій безпритульності і  бездоглядності та  запобігання вчинення насилля в сім’ях  над дітьми.
 
Бібліотекарі навчальних закладів Вінниччини відзначили професійне свято
Вівторок, 01 жовтня 2013 12:36
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
З метою відзначення Всеукраїнського дня бібліотечних працівників було проведено розширене засідання методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Бібліотека професійно-технічного навчального закладу – інформаційно-методичний центр по використанню інноваційних форм та вдосконаленню традиційних методів виховної роботи».
Детальніше...
 
Іван Мовчан : Вінниччина в черговий раз має можливість отримати благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира на добрі справи, на Віру, на Любов і процвітання
Вівторок, 01 жовтня 2013 09:02
   Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
В Немирівському Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі сьогодні правив Божественну літургію глава Української Православної Церкви Московського патріархату Митрополит Володимир. Після служби відбулась Хресна хода духовенства та вірян від монастиря до храму, збудованого на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері святої Софії.
Детальніше...
 
Незабутні сторінки Голокосту.
Понеділок, 30 вересня 2013 12:07
27 вересня 2013 року на базі Кивачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Теплицької ЗОШ І-ІІІ сsтупенів №1 відбулася зустріч з голландським дослідником, керівником фонду «Desert Roe» Кором Роосом. Він презентував учням 10-11 класів та вчителям історії шкіл району Книгу Пам’яті «Рождённые страдать?» (Катастрофа в Украине 1941-1944гг.).
Детальніше...
 
Управління фінансів райдержадміністрації інформує, що станом на 30.09.2013р.
Понеділок, 30 вересня 2013 12:01
Управління фінансів райдержадміністрації інформує, що станом на 30.09.2013р. до бюджету Теплицького району залучено 15719852 грн., що при планових призначеннях на 9 міс. в сумі 14558016 грн. склало 108,0 % виконання. В цілому по району порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  1222562 грн..
 
 
Відбулася чергова щотижнева робоча нарада голови і заступників голови райдержадміністрації
Понеділок, 30 вересня 2013 10:05
Відбулася чергова щотижнева робоча нарада голови і заступників голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками основних служб та установ району. На зібранні Василь Малярчук визначив, що одним з найосновніших напрямків роботи районної влади протягом поточного тижня є реалізація у районі завдань і доручень Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 533 из 556.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше