Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Економіка України встояла під тиском світових кризових процесів»
Четвер, 05 вересня 2013 12:34

Термін «світова економічна криза» міцно  увійшов до лексикону українців. В інтерв’ю українським телеканалам Президент України  наголосив на найважливіших акцентах внутрішньої і зовнішньої політики держави, зокрема й щодо протистояння України викликам світової економічної кризи. Позицію Глави держави аргументовано підтримав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Він також назвав цілу низку ключових факторів, що забезпечили сталий економічний розвиток України, і Вінниччини зокрема.

Детальніше...
 
Привітне «Сонечко» радо зустрічає малюків.
Середа, 04 вересня 2013 13:49

«Кожній дитині необхідно надати можливості для розвитку її творчих здібностей, розвиток дошкільної освіти має сприяти соціалізації дітей» - зазначив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук під час візиту до Теплицького дошкільного навчального закладу «Сонечко». «Реалізація в районі нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» дасть можливість дітям повноцінно підготуватися до навчання у школі, а також допоможе батькам у  реалізації свого права на працю» - констатував Василь Григорович.

Детальніше...
 
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє
Середа, 04 вересня 2013 13:44

Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє: в закладі щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління, заступниками і начальниками відділів. Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії. Днями відбулася виробнича нарада: «Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі за вісім місяців 2013 року».

В управлінні встановлено інформаційний кіоск, за допомогою якого відвідувачам управління надана можливість отримувати безліч інформації про те, які документи необхідні для призначення пенсії – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника; ознайомитися із графіками прийому громадян тощо.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Відновлення і створення дитячих садків – це інвестиція в майбутнє нашої громади»
Середа, 04 вересня 2013 12:38
Дитячий садок – це не просто місце, де батьки залишають дитину, коли йдуть на роботу. Навряд чи нині можна говорити про те, що в дитячому садку діти просто «граються». Власне, дитячим садком він офіційно давно не називається. Тепер це дошкільний навчальний заклад. У дитсадку, як і в школі, діти навчаються. Просто методи навчання відповідають вікові дитини. Дошкільний навчальний заклад – повноцінна ланка освітньої системи. Тому увага до дитячих садків – цілком доросла. А їх діяльність – на особливому контролі обласної влади. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у розмові з нашим кореспондентом.
Детальніше...
 
У поточному році на Вінниччині буде відкрито 41 дошкільний заклад
Середа, 04 вересня 2013 05:24

Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. За його словами, в області функціонує 748 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується біля 52,5 тис. дітей.

Детальніше...
 
Візит голови адміністрації в дошкільні заклади району
Вівторок, 03 вересня 2013 09:50

Однією з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича є розвиток дошкільної освіти, забезпечення комфортних умов для перебування та навчання дошкільнят. І це питання залишається пріоритетним для районної влади. Так у період підготовки до початку 2013-2014  навчального року у всіх дошкільних навчальних закладах району проводилися поточні ремонти, активно вівся процес запровадження енергозберігаючих технологій, у тому числі завдяки участі місцевих громад у різних проектах, програмах та грантах. Цьогоріч  для оновлення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів  використано близько 300 тис.грн., з них понад 200 тис.грн. бюджетних коштів.

Детальніше...
 
2 вересня 2013 року у всіх загальноосвітніх закладах району відбулася трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку
Вівторок, 03 вересня 2013 05:29

2 вересня 2013 року у всіх загальноосвітніх закладах району відбулася трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження відомого українського поета Тараса Шевченка. Метою проведення першого уроку у такому форматі стало залучення учнів до  вивчення минулого та сьогодення України, а саме: пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичного виховання і розвитку почуття гордості за свій народ та державу; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Україну.

 

 
«Освітня галузь району розпочала свою посівну»
Вівторок, 03 вересня 2013 05:24

Лейтмотивом чергової щотижневої наради, яку 2 вересня провів голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, стала тема початку нового навчального року у школах району. «Освітня галузь району розпочала свою посівну» - констатував начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Щербатюк, розпочинаючи свій звіт перед присутніми. Він відмітив, що в районі активно реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

Детальніше...
 
За даними фінансового управління райдержадміністрації
Понеділок, 02 вересня 2013 09:54

За даними фінансового управління райдержадміністрації станом на 2 вересня 2013 року до бюджету Теплицького району залучено 13659368 грн., що при планових призначеннях на 8 міс. в сумі 12498459 грн. склало 109,3% виконання.

У цілому по району в порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  1270500 грн.

 
Традиційно на свято Першого дзвоника у школи району виїздять представники органів виконавчої влади
Понеділок, 02 вересня 2013 10:01

Традиційно на свято Першого дзвоника у школи району виїздять представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районних установ та організацій, аби привітати учителів, школярів та їхніх батьків з початком нового навчального року, ще одного кроку до дорослого життя.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 539 из 553.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше