Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Четвер, 04 липня 2013 17:24

 

Громадськість Вінниччини активно відреагувала на події у Миколаївській області

Авторитетні і небайдужі громадські діячі Вінниччини долучились до обговорення ситуації щодо подій у Врадіївці Миколаївської області громадські активісти Вінниччини.

Валерій БЕВЗ, генерал-лейтенант міліції, керівник групи радників при голові ОДА

«Я обурений причетністю до цього злочину представників правоохоронних органів. Вважаю, що необхідно встановити фільтр під час відбору кадрів. Ця система сама не очиститься, досягти  цього можна лише під постійним пильним контролем громадськості.» 

Детальніше...
 
Четвер, 04 липня 2013 15:50

 

Надходить літо – пора в Гранітне!

Саме такими словами вже кілька десятиліть поспіль керуються туристи і орієнтувальники нашого району. Адже поняття літо і обласні туристичні змагання в селі Гранітне Немирівського району стали для них за цей час невід’ємними і тотожними. Ось і цього року 18 юним орієнтувальникам, вихованцям Шиманівської, Удицької, Великомочульської та Теплицької №1 загальноосвітніх шкіл та Теплицької ДЮСШ поталанило взяти участь в традиційних 51-х обласних змаганнях з туристичного багатоборства серед юних туристів – краєзнавців Вінниччини. Традиційною була і урочиста церемонія відкриття змагань, на якій кращі юні туристи області отримали відзнаки Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій за успішне завершення чергового навчального року.

Детальніше...
 
Четвер, 04 липня 2013 17:28

Жителі Теплицького району, як і вся Україна, схвильовані подіями, які трапилися в районному центрі Врадіївка Миколаївської області, та підтримують позицію Глави держави Віктора Федоровича Януковича щодо термінового розслідування справи, негайного вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях. 

Детальніше...
 
Вівторок, 04 червня 2013 08:43

_

 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 540 из 540.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше