Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова району відвідав Стражгородську громаду
Четвер, 12 вересня 2013 12:42
Дотримуючись затвердженого графіку виїзних прийомів громадян, голова району Василь Малярчук побував з візитом в Стражгородській територіальній громаді задля ознайомлення з проблемами місцевих жителів. До цієї громади входить окрім Стражгорода ще одне село – Розкошівка. На прийом до керівництва району завітали п’ятеро громадян, чотири з них – жителі  Розкошівки.
Детальніше...
 
Нагороджено кращих із кращих
Четвер, 12 вересня 2013 10:38

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в районі відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі. Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА Микола Семенюк виступив з короткою доповіддю про головні здобутки спортсменів  району. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Василь Малярчук.

Детальніше...
 
Популяризація здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом – крок до здорового майбутнього
Середа, 11 вересня 2013 11:25

Про реалізацію в районі зазначених завдань Глави держави доповідав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РДА Микола Семенюк на нараді із селищним та сільськими головами, яка відбулася 11.09.2013 року. Зокрема він зазначив, що фізична культура і спорт є складовою частиною загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально – вольових та інтелектуальних здібностей людей, гармонійного формування особистості.

Детальніше...
 
Співпраця влади з територіальними громадами
Середа, 11 вересня 2013 11:20

Основною складовою в алгоритмі роботи районної державної адміністрації є співпраця з органами місцевого самоврядування району. Дієвим напрямком цього співробітництва стало проведення 11 вересня наради з селищним та сільськими головами району. На порядок денний зібрання було винесено ряд важливих питань, які стосувалися життєдіяльності району.

Детальніше...
 
Ви маєте право обрати іншого лікаря для себе та для Вашої дитини.
Середа, 11 вересня 2013 10:32
КЗ «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє:
Шановні пацієнти !
 
З метою підвищення якості медичних послуг, які надаються Вам і Вашій родині та відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 04.11.2011 р. № 756
Ви маєте право щороку протягом вересня змінити свого сімейного лікаря
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Фізична культура – це інструмент для збереження здоров’я. А здоров’я громадян – головний ресурс держави»
Середа, 11 вересня 2013 09:52

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

14 вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Про роль влади в розвитку фізкультури і спорту, в утвердженні здорового способу життя кореспондент розмовляє з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном.

Детальніше...
 
Служби району спільно проводять профілактичні заходи з підлітками
Середа, 11 вересня 2013 06:36

З 6 по 10 вересня службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з кримінальною міліцією у справах дітей та лікарем-дерматовенерологом організовано та проведено профілактичні лекторії «Підліток у правовому суспільстві» на базі загальноосвітніх шкіл району: Стражгородської ЗОШ І-ІІ ст., Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ст., Залузької ЗОШ І-ІІ ст., Соболівської  ЗОШ І-ІІст., Комарівської ЗОШ І-ІІ ст.та Теплицької ЗОШ І-ІІІст.  №1.

Детальніше...
 
На Вінниччині успішно втілюються соціальні ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя та залучення дітей до занять спортом
Середа, 11 вересня 2013 06:25

Про ключові аспекти, що стосуються розвитку спортивної галузі Вінниччини та популяризації здорового способу життя на теренах області, розповів заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук під час прес-конференції, що відбулась в облдержадміністрації.

Детальніше...
 
Навчання активістів волонтерського руху
Середа, 11 вересня 2013 06:19

Знань не буває забагато – саме цим девізом намагаюсь постійно користуватись у своїй професійній діяльності. Для того, щоб отримати нові знання, я вирішив взяти участь у семінарі-тренінгу «Створення волонтерських центрів у сільській місцевості», який пройшов 7-8 вересня 2013 року у Вінниці.

Детальніше...
 
Закарпатський чемпіонат – велетенський крок у підкоренні спортивних вершин!
Вівторок, 10 вересня 2013 05:30

Однією з основних соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» є створення комфортних умов для всебічного розвитку кожної дитини, у тому числі шляхом популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізкультурою і спортом.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 Наступна > Кінець >>

Сторінка 540 из 556.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше