Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Необхідно забезпечити такі умови, щоб від дитячого садка до завершення школи дитина могла отримати високоякісну освіту. І наші зусилля сьогодні спрямовані саме на це»
Четвер, 19 вересня 2013 05:24
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, у рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення якісних умов життя населення, незалежно від місця проживання, 18 вересня відвідав Івановецький дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Барського району.
Детальніше...
 
Основне завдання влади - створювати умови для якісного життя громадян, незалежно від їхнього місця проживання
Четвер, 19 вересня 2013 05:14
На цьому наголосив керівник Вінниччини Іван Мовчан, перебуваючи 18 вересня з робочою поїздкою у Барському районі. Голова обласної державної адміністрації відвідав загальноосвітню школу І-ІІ ступенів села Іванівці, де ознайомився з умовами навчання та виховання учнів, оглянув матеріально-технічну базу закладу та поспілкувався з учительським колективом школи.
Детальніше...
 
Спортивне свято
Середа, 18 вересня 2013 13:07
З нагоди Дня фізичної культури та спорту  в м.Вінниці відбулося спортивне свято. Районна спортивна делегація в складі 35 спортсменів виїхала взяти участь в обласних фінальних літніх спортивних іграх серед територіальних громад з 8 видів спорту. На змагання допускались спортсмени віком 18 років і старші. Незважаючи на погодні умови, на ці змагання прибули спортсмени із 19 районів, які розпочали боротьбу за нагороди.
Детальніше...
 
Покращення якості життя ветеранів Великої Вітчизняної війни та осіб з інвалідністю – пріоритет роботи обласної влади Вінниччини
Середа, 18 вересня 2013 11:12

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Зазначила заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Прес-конференція була присвячена питанням соціальної підтримки ветеранів війни та осіб з інвалідністю, матеріального та кадрового забезпечення центрів денного перебування отримувачів соціальних послуг.
Детальніше...
 
Президент України В.Ф.Янукович наголошує на необхідності покращення та забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.
Середа, 18 вересня 2013 10:41
Президент України В.Ф.Янукович наголошує на необхідності покращення та забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Важливе місце в питаннях забезпечення якісних умов життя відводиться забезпеченню ефективного функціонування і подальшого розвитку сфери послуг у сільській місцевості для задоволення потреб населення в соціально-культурних, житлово-комунальних та побутових послугах. З цією метою в кількох сільських радах району було створено комунальні підприємства. Найбільш дієвим та прибутковим на даний час є КП «Розвиток», яке було створене у 2005 році за рішенням Степанівської сільської ради.
Детальніше...
 
День центру зайнятості в Стражгородській територіальній громаді
Вівторок, 17 вересня 2013 13:56
Одним із пріоритетів у реалізації ініціатив Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання є підвищення рівня зайнятості жителів району. З цією метою спеціалістами Теплицького  районного центру зайнятості ініційовано проведення Дня центру зайнятості в громадах сіл Розкошівка і Стражгород. До участі в заході були запрошені: сільський голова Микола Григоренко, депутати місцевої ради, представники роботодавців - СВК «Поділля», ТОВ «Рубін», ФГ «Віра» та  безробітні й незайняті громадяни.
Детальніше...
 
В с. Пирогово «Весільна осінь»
Вівторок, 17 вересня 2013 13:46
В національному музеї  архітектури і побуту України в с. Пирогово відбулось свято «Весільна осінь». На заході Тепличчину представляв народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Орлівського СК (керівник Оксана Чернега), який продемонстрував весільний  обряд розплетення. Серед учасників свята, а це колективи з різних областей України, орлівчани вирізнялись високим рівнем виконавської майстерності та  найближчим відтворенням  народного обрядового дійства.
Детальніше...
 
До уваги органів місцевого самоврядування!
Вівторок, 17 вересня 2013 11:45
Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.
Відповідно до рішення Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2013 року № 3 оголошується початок Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року (далі – Конкурс).
Детальніше...
 
Забезпечення належних умов життя громадян незалежно від місця проживання - одне з основних завдань діяльності влади.
Вівторок, 17 вересня 2013 08:58
Реалізація завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя громадян незалежно від місця проживання є пріоритетним для влади, і це стосується усіх структурних підрозділів та відомств органів державної влади і місцевого самоврядування, - наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський під час робочого візиту в територіальні громади сіл Велика Мочулка та Мала Мочулка Теплицького району.
Детальніше...
 
Впровадження медичної реформи на Вінниччині – важливий крок у забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання
Вівторок, 17 вересня 2013 06:03

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

В області триває медична реформа. Зокрема, в амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Вороновиці вже діє система електронної реєстрації пацієнтів, де працює п’ятеро лікарів і стільки ж медсестер. Кожен сімейний лікар має персональний комп’ютер з електронною базою даних на пацієнтів своєї дільниці. Амбулаторія ЗПСМ обслуговує 7246 чол.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

Сторінка 543 из 561.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше