Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
"ЛЮБОВ ДО СВІТУ І ЛЮДИНИ" (Постать Галини Журби в історії краю)
Вівторок, 24 вересня 2013 11:30
"Любов до світу і людини" - назва перегляду літератури, оформленого в читальному залі Теплицької ЦБ, присвячений видатній письменниці, землячці Галині Журбі.
Галина Журба - псевдонім Галини Маврикіївни Домбровської, яка народилася на хуторі Олександрії біля села Соболівки Теплицького району. Походить вона з польської, шляхетської родини, в якій добре знали українську мову і не цуралися її. Український патріотизм Галі Домбровської «виростав сам із себе, із землі, з повітря, ніким не підсичуваний, не вирощуваний штучно, надиханий самою землею, довкіллям, таємничим шепотом самої України».
Детальніше...
 
Тепличчина відзначає День партизанської слави.
Вівторок, 24 вересня 2013 11:20
Скільки б років не минуло від тієї страшної кровопролитної війни, що випала на долю нашого мужнього і сильного народу, пам'ять  про неї не згасне. Щороку у вересні вся Україна вшановує народних месників найжорстокішої і найзапеклішої війни ХХ століття. Свій внесок у наближення Перемоги здійснила і Тепличчина - у воєнні роки вона була відомим партизанським краєм. Тут  діяли три загони другої партизанської бригади: ім. Леніна, Сталіна, Чапаєва та диверсійна група ім. Суворова.
Детальніше...
 
Данина всенародної поваги
Вівторок, 24 вересня 2013 06:29
День партизанської слави - це данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. 6200 партизанських загонів і груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід. Антифашистський опір українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків та дідів. Подвиг партизанів і підпільників в ім’я свободи майбутніх поколінь – неоціненний.
Детальніше...
 
Іван Мовчан провів нараду з членами регіонального відділення Асоціації міст України
Вівторок, 24 вересня 2013 05:05
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з міськими та селищними головами – членами регіонального відділення Асоціації міст України. «Нам необхідно обговорити питання, які виникають на стику взаємодії органів місцевого самоврядування і державних органів.
Детальніше...
 
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Понеділок, 23 вересня 2013 13:58
Голова райдержадміністрації Василь Малярчук акцентував увагу учасників наради на подальшій активній підготовці до звіту та зазначив, що одним з найосновніших напрямків роботи районної влади є реалізація  завдань та доручень Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
Детальніше...
 
Цікава і пізнавальна екскурсія
Понеділок, 23 вересня 2013 13:55
Спортивно-туристичний клуб «Оріон» постійно піклується про те, щоб дозвілля його вихованців було цікавим та різноманітним. Прикладом цього може бути і вересневий вихідний, коли юні орієнтувальники завітали на екскурсію до Теплицького хлібзаводу.  Ніякі природні примхи  не стали їм на заваді і учні Теплицького ПАЛ, Великомочульської, Маломочульської та Теплицьких шкіл разом зі своїм керівником вчасно дістались до заводської прохідної для того, щоб ближче  познайомитись з такою важливою і корисною справою як випічка хліба.
Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що станом на 23.09.2013р
Понеділок, 23 вересня 2013 09:01
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що станом на 23.09.2013р. до бюджету Теплицького району залучено 14632290 грн., що при планових призначеннях на 9 міс. в сумі 14741909 грн. склало 99,3%. В цілому по району в порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на  724152 грн.
 
Важливе місце в питаннях забезпечення якісних умов життя відводиться освітленню населених пунктів
Понеділок, 23 вересня 2013 13:49
Президент України В.Ф.Янукович у своїх ініціативах наголошує на необхідності покращення та забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання. Важливе місце в питаннях забезпечення якісних умов життя відводиться освітленню населених пунктів, адже саме від благоустрою та наявності вуличного освітлення визначається імідж кожного населеного пункту. Добре світло – це передумови для повноцінного життя людини і важлива складова системи життєзабезпечення будь-якого населеного пункту.
Детальніше...
 
Виїзний прийом голови райдержадміністрації в Росошанській сільській громаді
Понеділок, 23 вересня 2013 08:52
Згідно графіка роботи голова району Василь Малярчук з робочою групою відвідав наприкінці тижня  Росошанську сільську громаду та провів особистий прийом громадян. Клопотання місцевих жителів стосувалися, зокрема, отримання майнового паю, використання землі під пасовище, водопостачання та  облаштування вбиралень в місцевій школі.
Детальніше...
 
На Вінниччині відзначили День партизанської слави
Понеділок, 23 вересня 2013 06:54
Традиційно, на Іллінеччині – краї партизанської слави – відбулися обласні урочистості з вшанування партизан та підпільників Вінниччини. У святкових заходах взяв участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Сьогодні ми вкотре зібралися, аби вшанувати справжніх героїв, – зазначив у вітальній промові керівник області. – Ми в неоплатному боргу перед невмирущим подвигом ветеранів.»
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

Сторінка 547 из 567.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше